Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14361437143814391440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Spigen 27 w ve typ C kablosu yarım saat gibi kısa sürede 20 den %80 e geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt

Hocam bu iş kabloyla mı alakalı? Önereceğiniz bir hızlı şarj kablosu var mı? Baseus gördüm Hepsiburada’da fakat çok seçenek var maalesef, seçilemiyor.

• Arkadaşlar iPhone 11 alacağım hepsi buradadan ama şöyle bir şey var
    Sitede aksesuarlı ve aksesuarsız kutulu olmak üzere iki farklı ürün var hangisini tercih edeyim
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Fiyat farkı yoksa aksesuarlı almak mantıklı tabiki ayrıca her ne kadar kesin olmasada son parti cihazlar her hangi bir kronik sorun olması ihtimaline karşı daha güvenilir olma ihtimali mevcut.Tabi bu belirttiğim gibi kesin değildir.
  • Kyhnnylcn kullanıcısına yanıt
    Son parti cihazlar aksesuarsız mı oluyor?
  • 2 gün önce amazon tr den ıphone 11 aldım bugun geldı fakat bı sorun fark ettım telefonla konusurken ıkı tarafta konusmuyoken bi uğultu gelıyor daha once basına gelen var mı ne yapmalıyım

• Cüneyt K. kullanıcısına yanıt

typ c çıkışlı en az 20w bir adaptör ve kaliteli bir typ c lightning kablo olması önemli hocam ben spigen ürünleri aldım memnunum

• WildArms W kullanıcısına yanıt
    Eğer evde iki telefonla deniyorsanız, telefonlar birbirine çok yakın olduğu için olabilir. Eğer bu durum haricide oluyorsa bi kapatıp açın olmuyorsa servise sormakta yarar var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TÜRKİYE'DEKİ APPLE STORE MAĞAZALARI KAPATILIYOR

Apple Destek hattından teyit ettiğimiz bilgilere göre, Apple 12 Aralık (yarın) tarihinden itibaren Türkiye'deki mağazalarını kapatıyor. Yani mağazalar bir süre fiziksel olarak hizmet veremeyecek.

SÜRE BELİRSİZ

Apple Store mağazalarının ne kadar kapalı kalacağı bilinmiyor. Bu konuda bir belirsizlik mevcut. Üstelik şirketten de konu hakkında herhangi bir resmi açıklama gelmiş değil. Ancak vaka ve ölüm sayılarının azalması ile mağazalar tekrar açılabilir.

https://www.mynet.com/apple-turkiye-deki-apple-store-magazalarini-kapatiyor-110106671011

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 11 Aralık 2020; 21:57:19 >

• DnyL kullanıcısına yanıt

cevab için teşekkür ederim

• Herkese iyi akşamlar. 6000-6500₺ bandında temiz XS ile 11 arasında kaldım. XS'in beni tek cezbeden tarafı oled ekran. 11'in alüminyum kasası ve çerçeveli ekranı sorun değil. Hali hazırda amoled ekranlı bir android cihaz kullanıyorum. Ips ekranlı 11'e geçişte hayal kırıklığı oluşturur mu sizce?
  • samimiyureklin S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, ne demek..
  • Roland Deschain kullanıcısına yanıt
    Videoyu izleyin özellikle videonun ortalarında ekran incelemesini inceleyin. Sonra 11 alın geçin.

https://www.youtube.com/watch?v=EUCCZgqEPBM&feature=youtu.be
  • doc.dr D kullanıcısına yanıt

evde başka odaya geçip denedim öyle yuksek bi ses değil fakat iki tarafta konusmayı kesınce hafiften duyuluyo

• Roland Deschain kullanıcısına yanıt

Galaxy S9 dan 11 e geçiş yaptım. Tek farkettiğim şey siyahların tam siyah olmaması. Onun dışında ekranı gayet iyi.

• Iphone 11 şu anda en makul seçenek. Oled ekran vs. Ekranla ilgili aklınıza hiç bir şey gelmesin. Normal kullanıcı için gayet yeterli ben hiç piksel görmedim.

Son update sonrası pil performansı da harika. Salı günü şarj ettim az önce kapandı telefon. Çok kullanan oyun oynayan video izleyen biri değilim. Normal kullanım ve sosyal medya. Pil harika nazar değmesin.

• DnyL kullanıcısına yanıt

Gelmeyecek. iPhone 12 ve Mini'ye de gelmeyecek. Sadece iPhone 12 Pro ve Pro Max'e geliyor.

• Pilden ben de çok memnunum. Yoğun kullanmama rağmen 2 gün gidiyor. İnş hep böyle gider.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 11 ‘den Xiaomi Mi 10 ‘a geçmeyi düşünüyorum. Pişman olur muyum hocam?
  • İp11 den geçersen büyük ihtimalle olursun

• 
Sayfa: önceki 14361437143814391440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.