Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1437. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.886
Cevap
483
Favori
2.595.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14351436143714381439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bendede oluyor arada hatta satırlar titriyor gibi oluyor 11pro max
  • iphone 12 ye pro raw çekme seçeneği getirip 11 lere getirmezse harbiden ayıp eder bu apple beyciğim

ios 14.3 betadayım raw gelmedi

• Bunu forum donanım yetkilileri düzeltemiyor mu acaba? Ben şu geri tuşuna basacağım diye canımı veriyorum bazen (basılmıyor :))
  • Ahahahahahhah devrecilik ha !
    Saygısızlık ???
    Ahahahahha gülmekten yazamıyorum ya 12 senelik ahahahahhaha 12 senelik üye olman insanlara fesatlık yapmana izin vermiyor. Adam 7900 e aldım diyor. 7300 e aldım 7500 e sattım diyorsun. Biraz empati yapar mısın lütfen. Burada yazan rütbeleri sosyal hayatta statü olarak mı görüyorsunuz anlamıyorum ki ? Zor yazdım gülmekten. Allaha emanet.
    Ahahahahaha.
  • noxiousu kullanıcısına yanıt
    Alma herkes iphone alacak diye bişey mi var madem paran yok daha ucuz telefonlar bak kyk ile de telefon alacak birini ilk defa görüyorum ahhahahahahah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenzoParis -- 11 Aralık 2020; 10:50:9 >
  • Hocam katılmakta birlikte android de ucuz telefon lar şansa dayalı maalesef 1 ay sonra da çöp olabiliyor ve garanti sıkıntı arkadaş belli ki uzun vaade de kullanmak istiyor
  • Tamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DnyL kullanıcısına yanıt

kardeş nfc özelliği geldimi 14.3 e

• samimiyureklin S kullanıcısına yanıt

Yok kardeş gelmedi

• Arkadaşlar Mayıs ayında aldığım iPhone 11 ile iOS 14.2’ye geçtikten sonra pil sağlığım haftada %1 oranında azaldı. Takip ettim her hafta ayarlanmış gibi düştü. Şu an %91’e gerilemiş durumda. Bu durumu yaşayan var mı?

• Hana-MicHi__ kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten bataya ömrü 3 sene kafaya takma
  • Aslında sizden “olsun her iş nasip işi “deyip “ hayırlı olsun “ demenizi beklerdim. Ama boş ver alınganlık yapma dedim kendi kendime :)
  • şopen27 kullanıcısına yanıt

Hocam almışken iyisini alsında bütçesince alsa mesela? Niye bütçesi yokken en iyisi düşünüyor genel olarak herkes böyle tamam çok paran vardır 12 pro max al okey en iyisi o :)

• quote:

Orijinalden alıntı: börteçine@.m

Hocam zaten bataya ömrü 3 sene kafaya takma

Ya aslında çok kafaya takmam da kardeşim benden 5-6 ay önce aldı onun telefonunun pil sağlığı hala %96 ve aynı şekilde kullanıyoruz.

• Hana-MicHi__ kullanıcısına yanıt
    Benimde 90
  • Merhaba arkadaşlar iphone 11 kullanıcısıyım ekran kayganlaşıyor arada ne yapmamı önerirsiniz
  • Hızlı şarj için Apple dışında kullandığınız kablo ve şarj başlığı var mı arkadaşlar? Samsung ve Xiaomi hızlı şarj cihazlarım var ama kendi şarj aleti ile aynı sürede şarj ediyor.

• Punisher9 kullanıcısına yanıt
    Elleriniz kremli iken iphon kullanmayın.
  • Bir daha kullanmam artık şu an ne yapabilirim
  • 
Sayfa: önceki 14351436143714381439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.