Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1440. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.850
Cevap
482
Favori
2.593.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14381439144014411442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyide mühendis olayı ne alaka :). Gittin profilime baktın buraya yazdın konu ile ilgili ne alakası var :) komik duruma düşme. Evet mühendisim. 27 yıldır devlet dairesinde ziraat mühendisi olarak görev yapıyorum güzel kardeşim. Yaşım biraz ileri yani. İlk defa bir güzel kardeşim bana bunca senelik memuriyet görevimde çakma mühendis dedi :) güldürdün beni. 1993 yılında Ankara üniversitesi ziraat fakültesinden mezun oldum halen çalışıyorum. Hesap deyince tek bir hesabım var. İnan yıllar geçti bilmiyorum. Daha önce üye oldum mu hatırlamıyorum. Bu arada hesap olsa ne olur birden fazla olmasa ne olur anlayamadım. Yolun trabzonlara düşer ise özelden mesaj at bir çay ısmarlarım sana dairede. :) Asil çakma mühendis kim biliyor musun şimdi üniversite sınavında aldığı puan ile bizim zamanımızda bırak fakülteyi açık öğretime bile giremeyecek fakat günümüz sisteminde muhendislikde okuyan arkadaşlardır. Kimse üzerine almasın oğlumada aynısı evde diyorum zaten o da üniversite 3. Sınıfta okuyor tamammi benim güzel kardeşim. ( bu arada TC devletinin taa 1993 de verdiği diplomaya çakma demen hoş olmadı. I zamanın maddi şartlarında Anadolu’dan Ankara ya gidip okumayı şimdiki gençler bilemez. ) Uzun lafın kısası namusum ile devlet memurluğu yapıp ev geçindirip çocuk okutuyorum üniversitede. Çakma mühendis falan lafları inan hoş olmadı. Kültür ? Terbiye ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 12 Aralık 2020; 17:3:6 >

• su yeşili 11 için aynı renk lansman kılıf satan biryer bilen var mı internetten alabileceğim?

• Mi 10t pro düşünüyorum ben de ama ne zaman düşünsem almamaya karar veriyorum eksisine artısına bakınca :)
  • Bence de ekran çok kaliteli buna şüphe yok, ki zaten Samsung mesela s21 serisinde ekran çözünürlüğünü 1080p ye düşürüyor.
  • Gençler ekran gayet güzel bu kadar kafaya takmayın. Hani şu bir gözlük takiyorlar ekrana bakıp oyun falan oynuyorlar adı aklıma gelmedi şimdi :) iphonu öyle kullanacaksanız ekranı kafaya takın. Normal kullanıcılar icin mükemmel. Bende süper amoled samsungdan geçtim bu cihaza gayet güzel.
  • ağzına sağlık hocam.
  • Arkadaşlar ekran çok kötü sakın almayın bu telefonu çektiğim fotoğraflarda kimse net değil kamera da çok kötü siz gidin zamzung alın hem kamerası 200 cigapiksel
  • kadirce03 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim kardeşim. Hiç sinirlenmedim ama bu meslek ile bir yuva kurdum iki çocuk babasıyım üniversiteye giden oğlum var. Çakma mühendis falan lagları hoş seyler değil. Namusumla devlet dairesinde çalışıyorum ev geçindiriyorum. Çocuk okutuyorum. Ama adamın biri çıkıp çocukça çakma mühendis falan lafları güzel şey değil. E tabi bu forum ortamında da insanların yaşını göremiyorsun kültürünü ölçemiyorsun. Yapacak bir şey yok :)
  • Ben Iphone 11 satıp s20 ultra alacam bu videoyu izledikten sonra kararım kesinleşti.

https://www.youtube.com/watch?v=K0iy1TSECmg&feature=youtu.be
  • Sonuna kadar haklısınız sizin zamanınız da üniversite kazanıpta okumak eminim zordur.şimdi özel üniversiteler sağolsun her bölümü açtılar.konuyu da dağıttık iyice.saygıyı biraz daha fazla aşılamamız lazım insanlara.
  • kadirce03 kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim. Arkadaşlar kusura bakmasın konuyu dağıttığım icin özür dilerim. İphon 11 e devam. :)
  • 👍
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Aynen kardeşim. Arkadaşlar kusura bakmasın konuyu dağıttığım icin özür dilerim. İphon 11 e devam. :)

hocam bir önceki sayfada private browser demişsiniz, appstore da birkaç tane var hangisi acaba? bir görüntü atabilir misiniz?

• nadir3391 kullanıcısına yanıt
    Aramaya private browser yazın en üstte zaten şimşek resmî olan
  • tamam hocam doğru olanı indirmişim sağolun.

• Aksesuarsız kutu ip 11 için şarj için neler gerekli?
    Elimde eski lg telefonlardan kalma adaptörler var sorun olur mu? Bir de kutudan kablo çıkmıyor galiba hangi kabloyu önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokbaska -- 12 Aralık 2020; 17:41:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cokbaska kullanıcısına yanıt
    Kutudan kablo çıkıyor. O kabloyu kullanabilmek için usb type c uyumlu adaptör almanız lazım.
  • serkanky kullanıcısına yanıt
    Hocam Allah iyiliğini versin. Hiç güleceğim yoktu.
  • Arkadaşlar cihazlarınızda wifi az görme sorunu yaşıyor musunuz? Se kullanıyorum o cihazda var 11lerde var mı merak ettim. Bugün geldi bu sorun yüzünden iade edip etmeme konusunda kararsızım
  • Burak_Clk kullanıcısına yanıt
    Tip c adaptör girişi mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 14381439144014411442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.