Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13681369137013711372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphone 11 siyahta renk atma vs var mıdır

• efefor kullanıcısına yanıt
    hocam benim ön camda ucuz. hatalı olarak aptalın birine yaptırdım yan taraf çizildi eyvallah fakat arkasında kılcal çizik olmasının onun ile alakası yok hayatta kılıfsız da kullanmam anlayamadım açıkçası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FJieQuen.RAA

en iyi şarj aleti ve kolay uygulanan spigen cam hangisi beyler?

en iyi spigen şarjını 18 w veya 27 w olanını alabilirsiniz

ekran koruyucu olarak uag temperli cam öneririrm

• GokturkAlii G kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız kılıf arasına toz kaçırıyorsa, o tozlar uzun vadede kılcal çiziklere neden oluyor

• DH uygulamasından bildirim gelmiyor artık 11 kullanıyorum bi kaç gün önce geliyordu ayrıca diğer uygulamaların bildirimlerinde sorun yok var mı bu sorunu yaşayan?

• TheMuyu kullanıcısına yanıt

bana bildirim geliyor hocam.

dh uygulamasına dark mode hala gelmedi değil mi ios için?

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Darkmode ben de baktım ama bulamadım Android cihazimda uygulamada sağdaki menüyü açınca altlara doğru tema seçimi vardı bunda yok

• Arkadaşlar merhabalar.

Telefonuma ekran koruyucu alacağım fakat Spigen’in iki modeli arasında kaldım.
    Daha evvel ya da hali hazırda kullanmakta olanlar var ise yardımcı olursa çok sevinirim.

Yorumlarda, bu modelin üstte ki çentik dahil ekranı tam kapladığı söylenirken, sağlamlığı konusunda şüpheli yaklaşılmış.

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

Bu model en çok satan, övgü dolu yorumlar var. Fakat çentik açık kalıyor ve kasayı komple değilde, sadece ekran kısımlarını kapattığını söylüyorlar.

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

Tercih yapamadım, olumlu/olumsuz yönleriyle yardımlarınızı bekliyorum.

• Eminönü’ne nano komple koruyan ve kenarında siyahlık olup ekrana etkisi olmayan taktırdım. 40 TL hocam bence oraya gidip yapın.

• Aynen öyle,
    Ben de daha önce o kolay kurulum olandan XR cihazımda kullanıyordum. Ama ekranı maalesef tam korumuyor. He, kurulum kolay mı? Gerçekten çok kolay, güzel bir inovasyon yapmışlar. Ama tavsiye etmiyorum.

• anker 20w şarj aleti kullanan var mı? anker adaptörde spigenden çok daha kaliteliymiş araştırdım yabancı forumlarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt

iPhone 12 dediğimiz model SE'den hallice, küçük ekranlı, küçük bataryalı bir telefon zaten.

Batarya bir kenara, en başından beri forumda bazı arkadaşlar iPhone 12 Mini'yi iPhone 11 ile kıyasladı ancak bu çok yanlış. Daha iyi ekran ve işlemci olabilir ama telefonun size vaat ettikleri farklı. iPhone 11 daha büyük, ele oturan, bir şeyler izlerken daha çok zevk alacağınız, fotoğraf ve video çekimlerinde, bunların düzenlemelerinde daha iyi işler yapabileceğiniz bir telefon. Fiyatı iPhone 11'den ucuz bile olsa -ki pahalı- iPhone 11'den 12 Mini'ye geçmek için hiçbir sebep göremiyorum. 5G kullanabilir misin? Hayır. Ekran güzel ama keyfini çıkarabilecek misin? Hayır çünkü ekranın küçük, SE boyutunda bir telefon neticede. Dolby Vision HDR kayıt yapabiliyorsun tek artısı bu. Onda da piliniz çabucak biterken ve ekranınız küçükken ne kadar zevk alırsınız tartışılır.

Hatta daha da ileri gideyim, iPhone 11'den iPhone 12'ye geçmek için de fazla bir sebep göremiyorum. Ekran çözünürlük ve renk farkı, Dolby HDR, MagSafe, LIDAR. Bunlar az gelişme demiyorum ancak günlük hayatta ne denli etkileyeceğini unutarak gözümüzde çok büyütüyoruz. Paranız varsa geçin tabii, kim yeni teknolojiyi tatmak istemez? Ancak bütçesini zorlayıp yeni modelleri almak isteyenler olduğunu görünce üzülüyorum.

Halihazırda iPhone 11 serisine sahip olanlar yeni telefona geçmek için kendini zorlamasın bence. Rakam büyüdükçe 3-5 bin TL'nin hesabını yapmıyoruz ama büyük paralar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChiefOfficer -- 22 Kasım 2020; 1:57:49 >

• Bumpuss kullanıcısına yanıt
    ne önerirsiniz ?

• Bende üstteki var. Memnunum ekranı komple kapatıyor parmak izi bırakmıyor ve kaygan bir yapısı var

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-924B25D9B

Arkadaşlar merhabalar.

Telefonuma ekran koruyucu alacağım fakat Spigen’in iki modeli arasında kaldım.
    Daha evvel ya da hali hazırda kullanmakta olanlar var ise yardımcı olursa çok sevinirim.

Yorumlarda, bu modelin üstte ki çentik dahil ekranı tam kapladığı söylenirken, sağlamlığı konusunda şüpheli yaklaşılmış.

Bu model en çok satan, övgü dolu yorumlar var. Fakat çentik açık kalıyor ve kasayı komple değilde, sadece ekran kısımlarını kapattığını söylüyorlar.

Tercih yapamadım, olumlu/olumsuz yönleriyle yardımlarınızı bekliyorum.

Hocam çiziklere karşı koruyordur eyvallah, ama benim cihazda full cover cam vardı, telefon taburede otururken yere düştü. Koruma camı çatlamadı telefonun ekranı çatladı :)

• Bende alttakini kullanıyorum memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13681369137013711372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.