Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13661367136813691370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HunterInTheNight

bu kadar küçük bir ekranda bu kadar yüksek çözünürlük neden istenir ki. 720p çözünürlükte bile görüntü bu ekranlarda gayet kaliteli görünüyor. tablet olsa anlayacağım ancak 6-7inc ekranlar için gereksiz. Telefonu nasıl kullandığınıza göre de 64gb bir çok kişiye yetecektir.

Aynen ustad 64 GB kullanıyorum ve şu an 45 GB boş . Foto video falan işim pek olmuyor olsa bile Google drive a atıyorum . İcloud un eşitleme mantigi hoşuma gitmedi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galeksus4 kullanıcısına yanıt
    Aynı ikilemde kaldım ve 20 gün önce pro max aldım. Büyük ekran daha iyi bence, batarya çok çok iyi. Telefoto kamerayı ultra geniş açıya göre daha çok kullanıyorum.
    12’nin artısı 5G ama ülkemizde çoğu yerde 4.5G bile tam oturmamışken gelmesine uzun süre var bence. Telefonu 5-6 sene kullanırım derseniz o zaman başka tabiki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şuan kararsızım 12 pro max e 17000 vermek mantıklı mı çok pahalı değil mi 11 pro max le arasında çok fark yok yani yenilik yok. Yoksa 11 pro max 64 12000 tl civarı 256 15000 tl şuan ki telefonum 6 plus 128 hafıza çok olması iyi fotoğraf video çekerim silmem. Fakat diyorum 64 hafıza alırsam çektiklerimi 6 ya atar 64 gb hafızası dolmaz diyorum. Bir de uğraşma 256 al diyorum o da çok gibi fiyatı. Mağazaya gittim biri ekran önemli değilse 11 pro al diğeri bunlara gerek yok 11 al her şeyi aynı zaten diyor fakat 11 in ekran ışığı düşük telefonda soğuyorum kararsızım yoksa iPhone yetine gidip başka ucuz marka mı alsam 64 pro max i olan ortalama kaç GB boş yeri var alacağımı da 5 6 sene kullanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sosyalss -- 21 Kasım 2020; 16:42:32 >
  • o da bir alternatif. Ayrıca dosyalara google drive diğer cloud sistemlerini bağlayıp kolayca dosyalarınızı yönetebilirsiniz.

• Arkadaşlar hic oyun oynamam sosyal medya ve internette takılırım ve fotoğraf çekerim bol bol.

Aklımda mi 10t pro var fakat çektiğim Fotolar çamur gibi olur ınstagramda diye mi10t pro xiaomi almak istemiyorum yoksa çok güzel cihaz yapmışlar.

Instagram için iphone 11 almalı mıyım bana göre cihaz mi sizce ve instagram da story videolarında ve çektiğim fotolarda bozulmalar olur mu

• Sosyalss S kullanıcısına yanıt

6.65 gb sistem kaplıyor kalanı 64 gb pro max te boşken yani 57.35gb falan boş oluyor.Gayet yeterli abartı video forograf yoksa 5 gb da icloud var zaten extra

• MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt
    Hocam uzun süre S10 plus kullandım. Bu zamana kadar hep android amiral gemileri kullandım. Şuan iphone 11 kullanıyorum. Sosyal medyayla en uyumlu çalışan cihazlar ios platformunda. Eğer instagram için alacaksanız iostan başka seçeneğiniz pek yok. Ama ben s10 plustan sonra iphone 11 ekranını biraz yadırgadım bilginiz olsun. 1 hafta alışma süresi oldu. Eğer yüksek ekran çözünürlüğü ve oled takıntınız yoksa hiç düşünmeyin derim.

• erayyo kullanıcısına yanıt
    Toz var belli

• GokturkAlii G kullanıcısına yanıt
    Yüksek fiyat ödemeniz o yerin kaliteli olduğu anlamına gelmez hocam , bahsetmek istediğim o değildi ben öne 5 tl’lik kırılmaz cam taktırdım, arka cama 10 tl ödedim mesela, abartılı fiyatı saçma buluyorum, 5s-6s-8-XS ve şu anki kullandığım se ve 11 modellerinde hep aynı yerden taktırdığım 5 liralık kırılmaz camlar mevcut

• Sosyalss S kullanıcısına yanıt

Hocam ikinci el düşünür müsünüz?

• Bumpuss kullanıcısına yanıt

Şu an samsung s8 kullanıyorum.3.5 saat ekran süresi alıyorum şarj yönünden de bıktırdı. Iphone 11 ekran süresiniz ne kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: chakra7o

KDV indirimi ile aldım hocam KDV yi şirkete kesince 9000 tl ye gelmiş oldu

Şirketin muhasebesini nasıl ikna ettiniz.

Şirket sizin mi.

Kdv yi nasıl geri alacaksınız

• Faydalı bulduğunuz ve indirimde tavsiye edeceğiniz uygulamalar varmıdır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epstemolojk_kopus -- 21 Kasım 2020; 17:48:51 >
  • east10 kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam, ben de dediğiniz gibi bir kablo alıp şarj etme işlemine bu şekilde devam edeceğim.

• MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt
    7 saat

• GokturkAlii G kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef ortalık kalas kaynıyor. Kurcalamak için isteyen arkadaşlar oluyor bazen ve kılıfı çıkarıp saçma sapan zeminlere koyuyorlar. Kiminin bebek denecek ufak çocukları istiyor ona vermen için talepte bulunuyorlar vs vs. Çocuk aldığı telefonları yere çakıyor direkt ve bunu söyleyip vermeyince “amma kıymetli malın varmış” muhabbeti yapılır. Ekran jelatini dahil her şeyi kendim yapıyorum artık. Gereksiz yere canım sıkılmıyor böylece.

• Reis-ül Küttab R kullanıcısına yanıt

Artık bu tarz haddini aşan isteklere kesin bir cevabınız olabilir: PANDEMİ.

Benden isteyene eskiden de vermezdim artık 1,5 metre uzaktan gösteriyorum. 🤣

• quote:

Orijinalden alıntı: epstemolojk_kopus

Faydalı bulduğunuz ve indirimde tavsiye edeceğiniz uygulamalar varmıdır..

Yok hocam. Burda sadece onumu alayım bunu mu alayım , kılıf ve şarj tartışılır . Öyle senin dediğin gibi faydasız şeyler tavsiye edilmez

• çüşşşş artıkApple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] 

İşte iPhone 12 serisindeki tüm modellerin Türkiye fiyatları...

iPhone 12 mini Türkiye Fiyatları

* iPhone 12 mini 64 GB – 9.999 TL

* iPhone 12 mini 128 GB – 10.499 TL

* iPhone 12 mini 256 GB – 11.499 TL

iPhone 12 Türkiye Fiyatları

* iPhone 12 64 GB – 10.999 TL

* iPhone 12 128 GB – 11.499 TL

* iPhone 12 256 GB – 12.499 TL

iPhone 12 Pro Türkiye Fiyatları

* iPhone 12 Pro 128 GB – 14.999 TL

* iPhone 12 Pro 256 GB – 15.999 TL

* iPhone 12 Pro 512 GB – 17.999 TL

iPhone 12 Pro Max Türkiye Fiyatları

* iPhone 12 Pro Max 128 GB – 16.999 TL

* iPhone 12 Pro Max 256 GB – 17.999 TL

* iPhone 12 Pro Max 512 GB – 19.999 TLApple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 13661367136813691370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.