Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13691370137113721373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iphone 11 ile pro max, ana kameraları aynı mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alttakinden kullanıyorum aynısını aldım. Kullanımı kolay yapımı kolay. Ayrıca bilerek çentik açık tercih ettim. Daha güzel duruyor ayrıca kamerayı kapatsın istemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt

Telefoto kamera eksik 11 de diğerleri aynı

• Arkadaşlar 11 için önereceğiniz spigen kılıf var mı?

• Hakan.. kullanıcısına yanıt
    İki ay olacak herhangi bir renk atması olmadı.

• Polene Alerjisi Olan Arı kullanıcısına yanıt
  • Ben alttakini kullanıyorum şükür henüz bir sorunla karşılaşmadım

• Arkadaşlar elimde 1.5 aylık 128GB siyah 11 var. Kutudan çıktığından beri kılıfla camla kullanılıyor, kutu aksesuarlarına hiç dokunulmadı. Pil sağlığı %100, 13.5.1’de iOS sürümü. Aldığım zaman ani bir kararla siyah rengini tercih ettim ama kırmızı istiyordum aslında. Benzer koşullarda bir kırmızı iPhone 11 sahibi olup siyahla takaslamak (PM’den konuşuruz detaylarını) isteyen olursa, lütfen bana yazsın.

• https://www.teknosa.com/anker-powerline-select-18m-typec-to-lightning-kablo-beyaz-p-145059221

bu kablodan sipariş verdim. mfi lisanslı 1.8m.hemde yabancı forumlardan baktığım kadarıyla en iyi marka ankermiş gibi geldi bana. 119tl çok ucuz 1.8metreye göre

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FJieQuen.RAA kullanıcısına yanıt
    Hocam Anker marka ürünleri gözünüz kapalı alabilirsiniz. Hatta hızlı şarj adaptörü düşünüyorsanız Anker'in, Apple'ın 5w'lık adaptörü kadar küçük boyutlu bir hızlı şarj adaptörü var, onu da bir araştırın isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yktrnslv -- 22 Kasım 2020; 12:57:16 >
  • FJieQuen.RAA kullanıcısına yanıt
    Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• Bu tarz kılıflar sonradan Apple logosunun olduğu boşluk ve kamera boşluğu yüzünden telefonda iz bırakmıyor mu?

• 7plustan 11e geçmeyi düşünüyorum black friday indirimleriyle sizce değer mi arkadaşlar düşünceleriniz neler? bütçem 11den ötesine yetmiyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: edmraver

7plustan 11e geçmeyi düşünüyorum black friday indirimleriyle sizce değer mi arkadaşlar düşünceleriniz neler? bütçem 11den ötesine yetmiyor :)

tabi geçmeye değer ama cihazında çok önemli bir sorun yoksa Fuzuli masraf olur bence

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanky

İki ay olacak herhangi bir renk atması olmadı.

Suan sanirim en iyi f/p iphone 11

• Wifi sorununu ne yaptıysam çözemedim inanılmaz.Resmen telefon wifi bağlıyken whatsapp arka planda çalışmıyor.Herşeyimi wp üzerinden yapan bir insan olarak dakikada bir ''mesaj gelmiş mi ? '' diye telefonu açıp whatsapp kontrol etmekten sıkıldım.Artık ya daha fazla gb içeren bir pakete geçecem yada telefonu satacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

tabi geçmeye değer ama cihazında çok önemli bir sorun yoksa Fuzuli masraf olur bence

Alıntıları Göster

bana da biraz öyle geliyor ama 32gb yetmiyor gerçekten sürekli yedeklemekle uğraşması yoruyor bir de bataryasını yenilemem lazım o kadar. öte yandan da gün geçtikçe de değeri düşecek elimdeki cihazın bunu satıp üzerine ekleyip almayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: edmraver

bana da biraz öyle geliyor ama 32gb yetmiyor gerçekten sürekli yedeklemekle uğraşması yoruyor bir de bataryasını yenilemem lazım o kadar. öte yandan da gün geçtikçe de değeri düşecek elimdeki cihazın bunu satıp üzerine ekleyip almayı düşünüyorum.

Alıntıları Göster

Demek ki düşündüğüm gibi gerek yokmuş:) Ben iphon 11 kullanıyorum 64gb olan modelini . Yedeklemeyi Google drive yapıyorum iphonda resim video falan bırakmıyorum iCloud’un yedekleme mantigi saçma geliyor bana ve şu anda 45gb boş yer var. Değer olayına gelince epey bir fark vereceksin zaten ama yinele sen bilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 22 Kasım 2020; 13:52:19 >

• edmraver kullanıcısına yanıt

7 plus ı elden çıkarmanın tam zamanı bende 7 plus dan geçiş yaptım ios 14 ile cihazı süründürdüler maalesef ana ekranda donmalar takılmalar başlamıştı pil sağlığı da düşünde elden çıkarıp kampanyalı ip11 64 lük aldım fazlası ile değdi diyebilirim..

• 
Sayfa: önceki 13691370137113721373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.