Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12901291129212931294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 5 gündür ip11 kullanıyorum. Bundan önce ki telefonum amoled 2k ekranlı note 4 idi. Yaklaşık 6 yıl kullandım. İp11 almadan önce ekran konusunda kafamda soru işaretleri vardı ancak net olarak söyleyebilirim ki ip11’in ekranı mükemmel. Kafasında soru işaretleri olanlara boşuna kuruntu yapmasın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iphone larda ekran yanığı ne gördüm ne duydum.. ekran yanığı diyince aklıma tek isim gelir Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] 

• Gkbrks G kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim dostum cevabın için. İyi bir indirim denklersem alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dextro22 D kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Ama pek indirim geleceğini sanmıyorum. Şuan aynı fiyattan kutu içerekli alabiliyorsanız alın bence stoklar bitmeden.

• EuronGreyjoy kullanıcısına yanıt
    Safari için icloud senkronizesi açık olduğundan diğer cihazınızda girdiğiniz ve kapatmadığınız sitelere o şekilde bir kısa yol ile ulaşım imkanı veriliyor.

• beyefendi34 B kullanıcısına yanıt
    Diğer cihazda iclouddan çıkış yapıp telefonu sıfırladım. Bunu düzeltmek için safarinin yedeklemesini mi kapatmam lazım bilginiz var mı?
    Edit: safari yedeklemeyi kapatıp açınca düzeldi teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuronGreyjoy -- 2 Kasım 2020; 20:37:24 >
  • noyn__ kullanıcısına yanıt
    11in ekranı gayet güzel. 11 pro max e geçtim, beklentim büyüktü ama öyle aşırı bir fark hissetmedim. Normal kullanıcı için 11in ekranı sorun çıkarmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jimlovell

iphone larda ekran yanığı ne gördüm ne duydum.. ekran yanığı diyince aklıma tek isim gelir  

Acaba nedir nedir ?

Ekran yanığı deyince akla , tamam şimdi buldum hemen onu adı gelir Samsung, Samsung, Samsung😹

• ffrisby kullanıcısına yanıt

ahhaha Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] 

• ffrisby kullanıcısına yanıt
    Anmayın şu uğursuzun adını burda 😂

• apple one more thing etiketiyle ayın 10 una bi etkinlik oluşturdu.. ne geliyor ki acep Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] 

• noyn__ kullanıcısına yanıt
    Bende almadan önce çok düşündüm video vs çok izledim ama bencede ekran güzel ekrana takılmaya gerek yok yani 😄

• Jimlovell kullanıcısına yanıt
    Kendi işlemcilerinin olduğu pcleri büyük ihtimal 🥳

• One More Thing etkinliği ile ilgili şu 2 yoruma iyi güldüm gece gece 😂

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• 12 pro bekliyordum ama mevcut kurda 15k altı zor görünüyor. Hb uzerinden 64 gb yeşil renk 11 pro aldım. 11000 tl ye geldi ve kredi kartına 12 taksit yaptirdim. Zorlanmadan öderim. Ilk iphone tecrubem olacak. Androidden sonra umarim pismanlik duymam.

• hagi10best kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun hocam. Gayet güzel seçim 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: hagi10best

12 pro bekliyordum ama mevcut kurda 15k altı zor görünüyor. Hb uzerinden 64 gb yeşil renk 11 pro aldım. 11000 tl ye geldi ve kredi kartına 12 taksit yaptirdim. Zorlanmadan öderim. Ilk iphone tecrubem olacak. Androidden sonra umarim pismanlik duymam.

hayırlı olsun güle güle kullanın.. deneyimlerini bekliyoruzApple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] 

• hagi10best kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi banka ?? Bir de vade farkı ne ödediniz. Hayırlı olsun bu arada

• Herkese selamlar, cihazımda düzelmeyen ses kısılma problemi için cihazı servise vermeme rağmen düzelme olmadı. Üstüne 3 farklı kıdemli uzman ile görüşme de sağladım ve bir tanesi utanmadan donanımsal diye ısrar ediyor ama geçen hafta servisten geldi problem bulunmadı dediğimde sessiz kalmayı tercih ediyor. 3.kıdemli uzmanla da en son görüşmem 23 ekimde oldu. Kendisi bana bazı makaleleri okuyup döneceğini söyledi ama 1 haftayı geçti bile. Ben bu umursamazlıktan bunaldım artık. Çok sevgili (!) kıdemli uzmanları ve teknik servisi şikayet etmek istiyorum. Şikayet kaydı için nasıl bir yol izlemeliyim tavsiye verecek var mıdır aranızda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebugra -- 2 Kasım 2020; 22:51:20 >
  • Teşekkür ediyorum. Vade farksız. Arkadasin ticari kart ile aldim. 18 aya kadar vade farksiz cekim yapabiliyorduk.

• 
Sayfa: önceki 12901291129212931294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.