Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkinci soru arkadaşlar :) İphondan sildiğim fotolar iclouddanda siliniyormu? Örneğin ben foto çekip iphonda saklamak istemiyorum çekip bir gün sonra silsem iCloud’dan silinir mi, bunun bir ayarı var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BEyler 11 pro max yeşil 256 nerden alabilirim en uyguna ? Tr grantili şartıyla

Amazon tr deki cihazlar Apple garantili dimi 2 yıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jimlovell -- 3 Kasım 2020; 11:34:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

İkinci soru arkadaşlar :) İphondan sildiğim fotolar iclouddanda siliniyormu? Örneğin ben foto çekip iphonda saklamak istemiyorum çekip bir gün sonra silsem iCloud’dan silinir mi, bunun bir ayarı var mı?

iCloud fotolarını kapatmanız şartıyla sadece telefonda saklanabilir

• Kadhras kullanıcısına yanıt
    E ne anladım bu işten hocam , iCloud’un maksadı yedeklemek ve iphonda yer kaplamaması değil mi?

• Şu iCloud mantıgini nasıl çalıştığını bende anlamış değilim. Bilen birileri anlatabilir mi?

• 13.7 ye geçmemiz mümkün müdür acaba ilk geldiğinde telefon 13.5deydi güncelleyince geri döndürülür diye düşündüm ama

• swes S kullanıcısına yanıt
    Hocam, eğer fotoğraflar icloudda dursun, telefonda yer kaplamasın derseniz; icloud fotoğraf ayarlarında iphone depolamasını optimize et gibi bir seçenek olacak. Onu seçmelisiniz. Bu şekilde tüm fotoğraflar bulutta dururken telefonunuzda sadece son fotoğraflar ve sıklıkla baktığınız görseller indirilmiş olacak. Diğer resimler küçük boyutlu önizleme olarak duracak. Ama bu ayna yansımasını yok etmek gibi bir seçenek yok. Yani icloudda ne varsa küçük boyutlu bir önizleme dosyası telefon galerisinde de gözükecek. Eğer silerseniz bunları, iclouddan da gidecektir. Eğer tüm fotoğraflar hem telefonda hem de bulutta dursun derseniz de yine aynı bölümdeki tüm orijinalleri indir ve sakla diye bir seçenek olacak, bunu seçmelisiniz.

• HAŞMETLİi kullanıcısına yanıt
    Maalesef imzalar kapali

• kyaman06 kullanıcısına yanıt

Apple destek ile konuştum, cuma arayacaklarmış. Duruma göre cumadan sonra yükleyebilirim. Teşekkür ederim.

• Linkteki şarj standını almayı düşünüyorum. Aynı anda hem telefonu hem airpodsu hemde apple watchu kablosuz bir şekilde şarj edebiliyormuş. Sizce cihazlara bir zararı olur mu ?

https://tr.aliexpress.com/item/4000988824659.html?spm=a2g0o.cart.0.0.17a33c00Yq5QEw&mp=1

• FALCREB kullanıcısına yanıt
    Bunlar Apple onaylı cihazlar değil başınız ağrıyabilir bataryaya etkisi uzun vadede pek iç açıcı olmayabilir.

• iphone 11 kılıf ve ekran koruyucu tavsiyeniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: evren_us

iphone 11 kılıf ve ekran koruyucu tavsiyeniz var mı?

bunun için ayrı bir başlık vardı. orada detaylar mevcut. oraya bakmakta fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jimlovell

BEyler 11 pro max yeşil 256 nerden alabilirim en uyguna ? Tr grantili şartıyla

Amazon tr deki cihazlar Apple garantili dimi 2 yıl ?
  • AYnen 64 gb aldım. Yarın geliyor :)

• Hocam fiyat ne idi hatırlıyor musunuz?

• Büyük İskender B kullanıcısına yanıt
    Maalesef

• swes S kullanıcısına yanıt

Bu adaptorle min 15w cikis aliyorsunuz, gayet hizli sarj yapabilmeniz lazim.

• akinbakbay A kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl yaptınız bunu bende yapmıyor indirimi?

• Muhendis06 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam hiç hızlı şarj yapamıyorum. 5 Watt adaptörden bir farkı yok gibi. Normal lighting kablo ile kullanılıyorum. Farklı bir kablo mu kullanmam lazım

• 
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.