Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
43.850
Cevap
481
Favori
2.593.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birsey dikkatimi çekti 60fps videolarda ilk 1x iken çekmeye başladığınızda 2 kamera arası geçiş yapilabiliyor ve tercih ettiği kameralar 0,5x ile 1x oluyor 2x kamera devreye girmiyor digital yakınlaştırma yapıyor. Ama çekmeden evvel 2x yapıp tekrar 1xe geçip sonrasinda video kaydına başlarsanız 0,5 iptal oluyor 1x ve 2x(optik yakınlaşma) kameralari kullanılıyor. Ayrıntı olabilir ama merak edenler için yazdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jimlovell kullanıcısına yanıt

Güzel mantık bence Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] 

Bende Samsung’tan illalah ettiğim için 11’i iple çekiyordum. iPhone 7’yi satıp s10e almıştım. Bıktırmıştı beni. Ben de ön sipariş verip aldım o zaman 11’i. 2-3 ay sorunsuz kullandım. Sonra düşürüp ekranını kırdım. Yetkili serviste orijinal ekran taktırdım o zaman bi telefon parası verip ama cihazdan soğudum. Satıp 11 proya 2-3 bin vereceğime xs alayım dedim. 11’den sonra xs batarya ve kamera konusunda attan inip eşeğe binmişim gibi hissettirdi. Bu sene Eylül lansmanında 12’yi tanıtırlarsa xs ile idare edip 12 modellerinden birini alırım diyordum. Eylülde 12’leri tanıtmadılar. Bende gidip pro max aldım. 😃 iyi ki de beklememişim. 12’ler heyecanlandırmadı pek. Bir tek 12 miniyi merak ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

2 gün evvel aynı anda 5S ve 6S kullanan biri olarak iPhone 11 128 gb modele geçiş yaptım. 12 bekliyordum fakat Mini modelin dahi 9 bin TL bandında çıkma ihtimaline karşı değmeyeceğini düşündüm. Şu ana kadar çok memnunum. Ekran konusunda sizi mutsuz edecek hiçbir şey olmayacaktır. Uzun zamandır Pro modelleri, yani OLED ekran kullanmıyorsanız ekran konusunda mutsuz olma ihtimaliniz yok bence. Şahsen aklımın ucundan bile geçmiyor ekran detayı. Ayrıca 12 çıktığında 11'i fazla zarar etmeden satma şansınız daima olacaktır. Kolay kolay dramatik değer kaybı yaşanmıyor bu telefonlarda.

Bence mantıklı olur. Xs den 11 e geçmiş bir kullanıcı olarak şarj kamera gibi konuşarda çok hoşuma gitti 11. Evet ekran olede göre bi tık düşük kalitede ama kötü değil. Ben memnunum pro serisi çok gereksiz pahalı 11 ile yapıp pro larla yapamayacağınız tek şey 2x zoom bence gereksiz hocam. Yok çelik kasaymış yok oledmiş kılıfsız kullanan babayiğit varmı? Telefonda vr gözlük mü kullanıcaksınız? Bunları yapmayacaksanız fazladan 4-5 bin ₺ vermeye gerek yok. Alın 128 gb 11 3-4 sene keyfinize bakın amoled yanık riskinizde yok hem😉

• O zaman 11 candır. Heyecan aramaya gerek yok 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Aynen. Dediğin takımı kurarak iyi bir ekosistem kurarsın. Benim Watch 5 vardı zaten. Olan oldu diyip telefonun yanında bir de AirPods pro aldım, düzeni kurdum😁

Kesinlikle. Bende 11 almadan önce promu alsam diye düşündüm valla oleddeki ekean yanığı riski korkuttu. Elektronikte şanssızım samsungta çok başıma gelmişti bunda da olur geri servise götür ekran değişsin telin içi açılmış olsun korkusuna almadım pro. 11 le 3. Günümüz sabahki şarj o kadar yoğun kullanımıma rağmen eve getirtiyor beni gün içinde şarj derdim yok Xs i garanti takıyodum

• Pro max icin mat ekran koruyucu kullanan var mi? Su an kullandigim ekran koruyucu asiri parmak izi tutuyor. Mat taksam ekran kalitesi vs. bozulur mu?

• Safaride şöyle bi eklenti gelmiş sebebi ne olabilir? Eski telefondan aktarım yaptım (2) ibaresi ondan dolayı mı yoksa ios 14.1 ile gelen herhangi bir özellik mi bu kısım?

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• Bu fotoğraf çekiminde ışık kaynağı olduğunda onun yansıma, yeşil renkli nokta vs. yapması normal midir ya? Cok rahatsız etmiyor ama baya bi kişide gördüm heralde bu lenslerle alakalı

• Merhaba..çağrı geldiğinde ekranda ÇOĞUL yazıyor...sanki 2kişi arıyormuş gibi. Neden olabilir
    11Promax

• Normal. Hepsinde var.

• Teşekkürler, yeni cihaz olunca bilemedim bi danışmak istedim

• İphone 11, 12 ile tanıtılan magsafe destekleyecek mi? Bu konuda bir şey göremedim.

• Destekliyor. Ama tutunması 12’lerdeki gibi kuvvetli değil.

• ekran çok kötü diyorlar

• BombSquad34 kullanıcısına yanıt
    Ekran yanığı riski mi var iphone pro serisinde veya xs serisinde? Birkaç mesajda yazmışsınız ben hiç duymadım görmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.