Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12031204120512061207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 64 lük “”iPhone 11 ile aranıza katıldım şuan 13.5.1 var 14 e geçeyim mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İp pro max bu seferde alarm çalmaz oldu ios 14 de çok can sıkıcı hale gelmeye başladı bu durum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xallez X kullanıcısına yanıt
    Fiyattan ziyade bu hızlı şarj aletlerinin zarar verdiği yönünde de düşünceler var acaba pile zarar verirmiyiz bı konuda pek bilgim de yok Aydınlatma için şimdiden teşekkürler

• reset45 kullanıcısına yanıt
    Apple sattiği cihazin kutu içeriğine sağliğini bozacak aksesuar koymaz diye düşünüyorum ben hocam. O hizli şarj olayı tamamen hurafe de olabilir -ki ben de hurafe gibi görüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-37F4B34B4 -- 23 Eylül 2020; 20:40:1 >
  • Yani spigen de kullansak hızlı şarj yada orjinal eko sistemindende alıp kullansak 11 in içindeki pile zarar vermiyorsak bu güzel l birşey

• arkadaşlar elimde iphone 8 64 gb var. hepsi burada eskiyi getir yeni götür den 3200+600 teklif 26 eylülde bitiyor. sizce iphone 11e geçmeli miyim?
  • UglyOwl U kullanıcısına yanıt
    İos 14 güncellemesini temiz kurulu şa yaptım şu an sorun çözüldü. Muhtemelen iyileştirilmiş pil şarjı nedeniyle oldu

• evren_us E kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonunuza 600tl mi veriyorlar?

• reset45 kullanıcısına yanıt
    11’e koymamalarının sebebini bilmiyorum. Maliyet düşüncesi de olabilir. Ben Pro serisi icin söyledim hocam

• metmet46 M kullanıcısına yanıt
    Yanlıs yerden kuruyo olabilirmisiniz
    Sağ üst köşedeki artıdan kurun.
    Bende gecen gün ayarla yazan yerden kurmusum çalmadı

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• Kendiliğinden kısılı kalıyor karanlık ortamda aydınlığa geçsende
  • _RaSCaL_ kullanıcısına yanıt
    Maalesef denedim hocam olmadı tekrar cihazı sıfırlayacağım

• Arkadaşlar sizce şu an iPhone 11 alınır mı malum kur gittikçe artıyor indirim gelmeyecek gibi yeni modellerle birlikte fikrinizi merak ediyorum sizce 12 serisinin çıkmasını bekleyeyim mi yoksa hemen alayım mı

• doganrmakk D kullanıcısına yanıt
    Hocam sizle aynı durumdaydım. Iphone 12’nin 11’den farklı olmayacağını öğrenince ve hatta bir iki olumsuzluk olduğunu duyunca( Iphone 12 de bu telefonun muadili Iphone 12 max olacak, kutu içinden sarj cihazı-kulaklık çıkmaması ve pil gücünün düşük olması gibi) direkt Iphone 11 siparişi verdim. (Forumdaki arkadaşlarında yorumları için teşekkürler) Bu arada yazdıklarım çıkmayadabilir veya rivayet olabilir ama fiyat olarak çok pahalı çıkacağından ve türkiyeye çok geç geleceğinden eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afusan -- 23 Eylül 2020; 23:5:27 >
  • arkadaşlar kendi kendine ses kısılmasına çözüm bulan oldu mu acaba ???

• cmlsen C kullanıcısına yanıt
    Bende iOS 14 sonrası fabrika ayarlarına döndüm akabinde bir kez ses kısıldı bir daha da olmadı bir haftadır, sizde daha sık mı oluyor acaba?

• zaferk_tr kullanıcısına yanıt
    çok sık değil sanırım
    belki de benim farkettiğim azdır bilmiyorum
    ufakta olsa hata sinirlendiriyor
    sırf ayarlara vs girerken ekranda takılma var diye
    bir daha yeniden yükleme yapmıştım
    ios 14 sadece şekil olmuş
    13.7 daha iyiydi

• doganrmakk D kullanıcısına yanıt
    Boşuna beklemeyin.11 alın.

• Zamanında samsung galaxy note 9 çıktığı günden 1 hafta sonra almıştım o zaman iphone alsaydım 2.el gene aldığım miktara yakın satabilirdim şimdiyse telefon tertemiz olmasına rağmen satmak zor.iphone 2.el piyasası her zaman iyi galiba almadığıma pişman oldum

• Iphone 11 için kılıf bulmak ne zormuş arkadaş Iphone 11 pro için kılıflar var hep. Sürekli kullandımım spigen kılıflarda yok. Şu attığım kılıfı kullanan var mıdır

Microsonic Apple iPhone 11 (6.1'') Kılıf Frosted Frame Siyahhttps://www.amazon.com.tr/dp/B081H5CDY8/ref=cm_sw_r_cp_api_i_Dz8AFb5Q33RH7

• 
Sayfa: önceki 12031204120512061207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.