Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12021203120412051206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onu hep söylüyorlar atıyorum modem düşürülmüştür ya da su dökülmüştür vs gibi baştan belirtiyorlar sizinle alakalı sorun yok sorun o çöp huawei modemlerde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende de huawei modem var, şimdi ben Superonline a ne diyeceğim de değiştirecekler acaba? Bağlantıda kopma var demiştim geçen hafta, uzaktan kontrol etti sorun yok dedi geçti.

• mekmaster M kullanıcısına yanıt
    Sorunu anlatın teknik ekibin gelip bakmasını isteyin yollamaları gerekiyor.

• Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt
    Ama kopma sadece benim iPhone 11de var, eşimin 6s inde ya da laptopta bir sorun yok. Sizin de öyle mi miydi acaba?

Evet iOS 14 beta kullanıyordum modem değişince sorun ortadan kalkmıştı

Sorun aynı hocam ben teknik ekip talep ettim bekliyorum sadece ios14 lü 11 pro da var sorun benimde

• ios 13.7 imzaları kapatılmış...
    Güncelleme yapacaklar düşünerek yapsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_sglmr

Evet iOS 14 beta kullanıyordum modem değişince sorun ortadan kalkmıştı
    Superonline ile görüştüm, böyle bir sorun var biliyoruz ama Apple güncellemesinden kaynaklanıyor dedi ısrarla. Modemle ilgisi yok diyor, teknik ekip yollamadı o yüzden. Son olarak yarın bilgisayarımda dfu kurulumu yapacağım, bir de o şekilde deneyeceğim. Olmazsa tekrar arayacağım superonline

Olmayacak sorun huawei modemle iPhone 11 ios 14 arasında zte geçer geçmez tüm sorunlarım çözüldü benim ben kopmalar yaşadığımı söyledim iPhone vs hiç belirtmedim gelen ekibe anlattım değiştirdi.

• Arkadaşlar telefonda konum servislerini hep açık mı tutuyorsunuz, bu sarjı nasıl etkiliyor? Iphone’umu bul konum servisi açık değilken çalışır mı, telefonu en iyi şekilde nasıl koruyabilirim?

• Nisan ayından beri kullandığım ip11 bugün gün içerisinde sağ alt kısmı biraz ısındı ve batarya hızlı bir şekilde düşüş yaşadı. Telefonu genelde yormadan asla şarjda olmayacak şekilde kullanırım. Gece teli şarjda bırakmam ve sabah takıp 100 olunca çekerek kullanırım. Pil sağlığına bakınca %96 gördüm ve bugünkü hızlı şarj gitmesine anlam veremedim. Güncel sürümüm tel geldiğinden beri 13.3.1 acaba sorun yazılımsal olabilir mi? İlk defa başıma böyle bir problem geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende; konum servisi, iphone mi bul hep kapalı hocam... Gerek yok hangi uygulama neredeyim bilmesin...
    Navigasyon kullanırken açıyorum bir tek...
    Bazen de gerek oldukça...

• dgnn kullanıcısına yanıt
    Telefonun çalınma ihtimaline göre sormuştum. Icloud yedeklemeniz açık mı?

• AzuLA kullanıcısına yanıt
    Paycell ile nasıl uygunsa alabiliyoruz hocam ?
    Ücretli / ücretsiz uygulama/oyun ne kullanıyorsunuz ?

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    10 lira uzeri uygulama aldiginizda 10 lira veriyorlardi sitelerinde .
  • kaancakir K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ama bugün değişim kampanyasıyla teknosadan i11 i aldım. Eğer elinde kampanyayla verilen açılmamış AirPods olan varsa Ankara içi satın alabilirim.

• Merhaba arkadaşlar Hb de bu hızlı şarj aletini buldum tavsiye edermisiniz Teşekkürler

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• Bende wifi problemi yok ama çok sık konuşurken sesin kesilmesi problemini yaşadım. Iphone un bu bağlantı problemleri bıktırdı artık.. Ios 14 ü de hiç beğenmedim zaten. En sonunda androide geçeceğim tekrar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reset45

Merhaba arkadaşlar Hb de bu hızlı şarj aletini buldum tavsiye edermisiniz Teşekkürler

Eğer indirimli olduğu için alacaksanız zaten normalde de bu fiyata satılıyor. Bilginiz olsun

• Benim öğleyin:alo 199 dan randevu alırken telefon ekran karardı.hiçbir tuşa cevap vermedi.10/15 saniye içinde tekrar arama ekranına geldi.
    Şaşırdım...neden olabilirki?
    11promax.

• 
Sayfa: önceki 12021203120412051206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.