Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11031104110511061107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: suatus45

Bu mesaj silindi.
    Elinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bjkahmet kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Ben de bu konuda şikayetçi olanlardanım. Ama yapacak bir şey yok 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • millet hızlı şarj yok normal şarj için birbirini yemiş ne güldüm yahu Allah iyiliğinizi versin oyy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 27 Temmuz 2020; 17:35:30 >
  • Aynen hocam sorma yahu 😁

• Yeni çıkacak 12 fiyatı dolara göre mi euroya göre mi belirlenir? Euroya göre belirleniyorsa bir ayda 30 kuruş arttı. Hapı yuttuk demektir.
  • Millet kafayı yemiş resmen. Yok hızlı şarj yok yavaş şarj... herkes kendi bildiğini yapar ama burada bazı ergen zihniyetli şahıslar diğerlerini sözümona salak yerine koymaya çabalıyor. Boş işler bunlar.

Bu arada ben de yavaş şarjcıyım. Pro max cihazın adaptörü ile kablosuna daha el değmedi, 3 aydır kutuda yatıyorlar [sm=muha.gif

İkisini 300’e bırakırım desem eminim ki isteyen olacaktır ama kenarda dursun cihaz eskiyince hızlıya geçerim ya da lazım olur o zaman geçerim.

Bende de note8 var hocam aynı anda kullanıyorum açıkçası androidde alakalı bir durum ne yapsan kasıyor oyun falanda değil

• iphone 11 ile telefon görüşmesi yapamıyorum. Ses gelmiyor, karşı tarafa da sesim gitmiyor ama Whatsapp'ten aradığımızda hiçbir sorun yok. Yani donanımsal bir bozukluk yok. Nedeni ne olabilir?
    Hocam bir kaç ay olmaz 1 sene olur. Apple ya da iphone kadar stabil olamayacağını biliyorsun. Ben iphone 11 kullanıcısı olarak 100 TL verip hızlı şarj alabilirim. 3 saat şarj süresi işini çözebilirim (ki benlik bir durum yok. Akşam yatarken şarj %45 lerde oluyor) ama sen 1 sene sonra 100 TL verip güncelleme ve stabilite satın alamazsın 😉

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

iphone 11 ile telefon görüşmesi yapamıyorum. Ses gelmiyor, karşı tarafa da sesim gitmiyor ama Whatsapp'ten aradığımızda hiçbir sorun yok. Yani donanımsal bir bozukluk yok. Nedeni ne olabilir?
    Hattınız ile alakalı şebeke problemi olabilir. Aynı noktada sim kartınızı başka bir telefona takıp görüşme yapmayı deneyin bence. Sorun devam ediyorsa problem hattadır. Sorun yoksa problem cihazdadır.

• Kamerasına TOZ giren var mı
    Başarı servise versem kamera değişimi mi yaparlar yoksa cihaz mı
    Bir de servise verince apple a mı gönderiyor

Şuan servisle uğraşmamk için iade etmeyi düşünüyorum ama 7750 ye almıştım, tekrar alırken en ucu 8100e var görünüyor şuanda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elvinjohnson

Stoga girdi hocam. Kendi sitedinde de var ggde de var
    dışarı çıktım şimdi gördüm bitmiş tekraR
  • İphone 11 serisi 4k video oynatabiliyormu?

• A L F O N S O kullanıcısına yanıt
    Çektiğin evet , youtube vesaire için diyorsanız eğer iPhone 11 kullanıyorum. Jailbreak ile tweak yardımıyla izleyebiliyorum. Pro ve Pro Max hakkında fikrim yok...

• Çentik kısmını kapatan ekran koruyucu kullanan var mı? Face id ve kamera performansınıı etkiliyor mu?
  • SupremeHero S kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar. Buff tarzı ince ekran koruyucu kullanıyorum. Çentik kısmını da kapatıyor. Herhangi bir sorun yaşamadım. Eski cihazım iPhone XR de de aynı şekilde kullandım ama bir sorun yaşamadım. Hem ekranı kalınlaştırmıyor hem de memnunum yani

• İphone 11 de tahminim iphone 7 gibi iphoneun en fazla tutulan modeli olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkahmet

xiaomi mi 10 almıştım. acaba yanlış mı yaptım iphone 11 hakkında ne yorumlar var diye buraya bakayım dedim de şu an telefonumu pamuklara sarmalayıp sarmayı düşünüyorum :)
    Androidte kalın buraya uğramayın

• quote:

Orijinalden alıntı: SupremeHero

Çentik kısmını kapatan ekran koruyucu kullanan var mı? Face id ve kamera performansınıı etkiliyor mu?
    Dafoni Curve Glass kullanıyorum kapatıyor ve bir sıkıntı yaşamadım. Tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 11031104110511061107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.