Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1090. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10881089109010911092
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilgilenenler olursa iphone 11 pro için spigen hiç açılmamış ekran koruyucusu mevcuthttps://forum.donanimhaber.com/satilik-spigen-iphone-11pro-xs-x-ekran-koruyucu--144223573#144223573
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

batarya daha mi iyi diyorsun iOS 13.6'da?
    Bataryada bir düşüş var demiştim ama sanki belirli yüzdeye gelince yavas yavas duşüyor gibi.Birkaç gün geçsin tam belli olur.İmzalar kapanmadan istersen yükle olmadı dönersin.
    Yalnız öncekine göre batarya anlamında cogu sitede bir düşüş var diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 17 Temmuz 2020; 15:3:29 >
  • Archi33tect kullanıcısına yanıt
    Tabi ihtiyaç duyuyorsanız hızlı şarj kullanırsınız. Böyle bir özellik var sonuçta ihtiyacı olanlar için. Izdırap çekmeyin bence de😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kyaman06 kullanıcısına yanıt
    tesekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 17 Temmuz 2020; 15:9:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archi33tect

Sizi şöyle alamı o zaman
    https://www.youtube.com/watch?v=UctmGe3lYfQ&t=3s
    Video sahibi siz misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: omerkartalfb

Tr’de satışa çıktığı gün aldığım iphone 11’i hiç hızlı şarja takmadım. Güç tasarruf modu kullanmadım. Sadece gün içinde gerektiyse arabada şarja taktım. Yaklaşık 9 ay oldu hala %100. Mümkün oldukça yavaş şarjı öneriyorum.

Ben de çıktığı gün aldım ama bayaaa oyun oynadım ve yoğun kullandım
    Hızlı şarjı da son bi aydır yapıyorum
    Pil sağlığım %93

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    Pil değiştirme ücreti ne kadar garanti süresi bitmeden değiştirmek istesek?

• phonephone000 P kullanıcısına yanıt
    en son zamlarla 489 tl olmuştu sanırım
  • Arkadaşlar sürümüm 13.5 Son 3 gündür yani 13.6 çıkalı beri şarj sorunu yaşıyorum. Daha önce %70-80 ile aldığım süreleri tek şarjla alamaz oldum. Aynı sorunu yaşayan var mı? 7 aylık iphone 11. Sağlık 98.

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metropol33 -- 17 Temmuz 2020; 20:27:5 >
  • 13.6 pil tüketimi baya fazla, hiç iyi olmadı

• İphone 11 için 13.6 yükleyen arkadaşlar durumlar nasıl ilk izlenimleriniz nelerdir

• 11 Pro Max, 7 aylık cihaz pil %98. Şarj çok ama çok iyi gidiyor.

• Pritt31 kullanıcısına yanıt
    iOS 13.6mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: defro

İphone 11 için 13.6 yükleyen arkadaşlar durumlar nasıl ilk izlenimleriniz nelerdir
    Ben yükledim memnunum. Şimdiye kadar bir sorun ile karşılaşmadım. 13.5.1 den daha iyi olduğu kesin. Çünkü 13.5.1 in şarj performansı çok kötüydü.

• Ben halen güncellemedim ios 13.4.1 yüklü.

• 1 aydır iphone 11 kullanıyorum bugün mağazada iphone 11 ile karşılaştırdım benim ekranım biraz daha sarımsı ama problem etmiyorum artık böyle şeyleri gözüme rahatsız edici gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

iOS 13.6 ve iPhone 11 64GB şimdilik fena gitmiyor (dün gece güncelledim). Fakat artık iOS 13'ün klasikleşmiş sorunlarından; maildeki, notlardaki ve bazı uygulamalardaki kapatılıp-açıldıktan sonra işlem yapılan son ekranın kalmaması, kestirmeler sıkıntıları vs. tam gaz devam.
    Ek olarak şarj konusunda da fena gitmiyor (bu yorum için haliyle birkaç gün geçmesini bekledim). Tabii öyle atla-deve tarzında değişimler beklememek lazım.
  • Sürekli bu uyarı geliyor nasıl engelleyebilirim bilen var mı? Tamam desem de Vazgeç desem de gelmeye devam ediyor geçmiyor. Belli bi süre sonrası sinir ediyor

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: EuronGreyjoy

Sürekli bu uyarı geliyor nasıl engelleyebilirim bilen var mı? Tamam desem de Vazgeç desem de gelmeye devam ediyor geçmiyor. Belli bi süre sonrası sinir ediyor

Hattınız faturasız mı? Hatta TL yoksa öyle yapar Veya yurtdışına SMS kapalı mı? O yüzden tekrar tekrar geliyordur. Normalde bir defa tamam a basınca bir SMS gönderir ve FaceTime iMessage aktif hale gelir.

• EuronGreyjoy kullanıcısına yanıt
    Telefonunuzda tl olması lazım bit defaya mahsus tl kesilir tamam diyince bir daha çıkmaz bu uyarı

• 
Sayfa: önceki 10881089109010911092
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.