Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (342. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.972
Cevap
249
Favori
476.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Est. Tabii ki. Notability ile ses kaydedebiliyorsun. İşaret koyuyorsun tıklandığında sesi dinliyorsun diye biliyorum. Bende good notes var. Onda böyle bir özellik yok sanırım eklenecek falan diyorlardı.

Pdf e video kaydediliyor öu bilmiyorum. Ben videodan ss alıp croplayıp nota ekliyorum. Üzerine notlar alıyorum.

dosya paylaşmaya çalışacağım bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam altta da cevap vermişler aslında temelde 2W farkı. Sadece bataryayı daha hızlı şarj etmesi ve uzun vadede daha kullanışlı olabileceğini düşündüğüm için öyle demiştim ben de. Açıkçası bizim farkedebileceğimiz bir fark olduğunu sanmıyorum. Ama tüm kutu içeriklerini 20W ile güncellemeleri gayet iyi bir değişim bence.

• ygt96 kullanıcısına yanıt
    spigenin 27w basligindan alin keyfinize bakin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pil sağlığı için yüzde kaçta takıp kaçta çıkarıcaktık? Ben yüzde10 altına inince takıp yüzde100 olunca çıkarıyorum.

• Rozyoruk R kullanıcısına yanıt
    hocam bende bilmiyorjm da... 8 yillik ipad lerin bile halen 3-4 saat sarzi gidiyor... :)

cokda dert etmemek gerek... yuzde 20 lere inice full sarz ediyorum ben gerisi bos

bu arada bu harika bir cihaz ya 😂

• catik kullanıcısına yanıt
    Derslerin zorluğundan tabletin keyfini çıkaramıyorum hocam ben

• iyi günler arkadaşlar,

uzunca süre iphone ve ipad lerden uzak kaldıktan sonra tekrar ipad air4 ile yaşantıma giriş yapmış oldu..

bir iki sorum var.

1- nasıl bir kılıf almam gerek, uyku ve uyandırma secenekleri olsun ama sadece evde kullanım için korusun yeter devasa(200-1000 arası ) paralara bişiy aramıyorum. uygun olsun

2- Bu cihaza KODİ kurabiliyormuyum ?

3- Ev içi farklı kaynaklardan Share etmiş olduğum Film, Dizi klasorlerıme hangi player ile ulaşıp sağlık şekilde oynatabilirim.

4-Whatspp halen kurulamıyor mu ?

tşkkrler,

• 27 Ekimdeki Ipad Pro siparişim bugün kargoya verilmiş. Yarın elimde olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: yalionur

27 Ekimdeki Ipad Pro siparişim bugün kargoya verilmiş. Yarın elimde olur.

anlamadım, yarın elinize ulaşıncamı cevap vereceksiniz sorulara ?

• ender E kullanıcısına yanıt

hangi soruya cevap vereceğim bende bunu anlamadım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yalionur

hangi soruya cevap vereceğim bende bunu anlamadım ?

sizin bir üstünüzde bunu sormuştum... cevaben siz kargolanmış ürünüm yarın geliyor gibi bir şey yazmışsınız?

iyi günler arkadaşlar,

uzunca süre iphone ve ipad lerden uzak kaldıktan sonra tekrar ipad air4 ile yaşantıma giriş yapmış oldu..

bir iki sorum var.

1- nasıl bir kılıf almam gerek, uyku ve uyandırma secenekleri olsun ama sadece evde kullanım için korusun yeter devasa(200-1000 arası ) paralara bişiy aramıyorum. uygun olsun

2- Bu cihaza KODİ kurabiliyormuyum ?

3- Ev içi farklı kaynaklardan Share etmiş olduğum Film, Dizi klasorlerıme hangi player ile ulaşıp sağlık şekilde oynatabilirim.

4-Whatspp halen kurulamıyor mu ?

tşkkrler,

• ender E kullanıcısına yanıt

Ben size cevap vermedim... Yani mesajınızı "cevapla" yapmadım.

Konuyu okuyanlara, sipariş durumlarının hk. bilgi vermek için genel bir mesaj yazdım. Ama tabi ki kullandıkça size bilgi veririm. Selamlar.

• yalionur kullanıcısına yanıt

Ben 28inde aldım hala işleniyor

• 26 Ekim iPad Pro 11 inç siparişimi bugün teslim aldım, merak edenler için içinden 20W adaptör çıktı, uygun Hdmi girişi sağlayan USB C Hub tavsiyesi olan var mı, AliExpress ten esr kılıf aldım ama gelmesini bekliyorum belki satabilirim açmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parn -- 17 Kasım 2020; 23:35:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar arkadaşlar.

iPad Pro 12.9 2020 setimi (Magic Keyboard + Pencil 2. Nesil) satıyorum.

İlgilenenlere duyurulur.

• Arkadaşlar selamlar.Eski ipad airimi artık yenileyim diyorum.Yeni iPad air çok iyi 10.9 olan 256 gbını almayı düşünüyordum.Ama onun fiyatı da 128 gb olan iPad Pro ile aynı neredeyse.Ama yeni iPad airin işlemcisi filan bi nesil yüksek oluyor heralde.Siz olsanız hangisini alırdınız?

• Yeni modeller seneye mi çıkacak ipad pro çıkış aralığı nasıl oluyor bilen var mı? Airda kullanılan işlemcili pro modelini bekleyeceğim. Normalde bu modelde işimi rahat görecektir aslında fakat uzun vade kullanıcısıyım hazırda airda bu işlemci var fakat pronun nimetlerinden de faydalanmak istiyorum

• Zierox kullanıcısına yanıt

Şayet depolama alanı size yeterli ise ( ki artık harici bellek kullanma şansınız oluyor ) ekran ve hoparlör gibi faktörlerden dolayı pro derdim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 18 Kasım 2020; 13:49:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 17Scorpion

Şayet depolama alanı size yeterli ise ( ki artık harici bellek kullanma şansınız oluyor ) ekran ve hoparlör gibi faktörlerden dolayı pro derdim ben.

tam olarak ne artısı var acaba?

• Zierox kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar. İpad pro a12z işlemci var. Air 4 te a14 işlemci var.

A14 işlemci son nesil işlemci. Tekil çekirdekte a12z işlemciden daha hızlı.

Çoklu işlemcilerde a12z çok daha hızlı bir işlemci a14 e göre. Sebebi şu: a14 6çekirdektir işlemcinin saat hızı daha fazla olmasına rağmen 6 çekirdeğinin sadece 2si yüksek performansta çalışır ve performans gereken durumlarda 2 çekirdek maksimum saat hızında çalışır. diğer 4 çekirdek ekonomi çekirdeğidir ve düşük pil tüketimini hedefler yüksek performansta devrede değildir. A12z de durum farklıdır, 8 çekirdeğe sahiptir. 4 performans 4 ekonomi çekirdeği bulunur ancak bu işlemci hmp tekonolojisine sahiptir ve ihtiyaca göre "tüm" çekirdekleri "aynı anda" çalıştırabilir. Bu da çoklu işlemci gerektiren durumlarda a12z yi öne geçirir.

Grafik işlemcilerde a14 daha hızlı saat hızına sahiptir ama 6 çekirdeği bulunur. A12z 8 grafik çekirdeğine sahiptir.

İşlemci haricinde pro ile air arasında ekran farkı bulunur. 120hz ekran daha iyi bir kullanım deneyimi sağlıyor. Hoparlörler ciddi farklı. Pro nun hoparlör deneyimi ciddi anlamda çok daha iyi. Aklıma gelen farklar bunlar.

Ancak normal günlük işlerde Air de size fazlasıyla yetecektir. Özellikle ekomoni işlemcilerinin kullanıldığı normal günlük durumlarda air daha performanslıdır kağıt üzerinde ama kullanıcı bazında farkedebileceğiniz bir fark değildir bu.

İhtiyacınıza göre tercih yine sizin :)

• 
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.