Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Marksman84 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.010
Cevap
250
Favori
477.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok ilginç bir tek benden mi 20watt çıktı acaba. Veya Apple 18w lik adaptörleri kaldırdıktan sonra üretilen prolara 20w koymuş olabilir. Bu arada tableti %10un altına düşmeden takıyorum %100 olunca da bi yarım saat bekleyip çekiyorum. İphoneda %20nin altına düşünce uyarı verdiği için %20nin altına düşürmüyordum fakat iPad’de bu uyarıyı %10a düşünce veriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oguzhangursoz123 O kullanıcısına yanıt
    Hocam ben benimkini kontrol etmedim ama genelde ipad prolarda 18watt çıktığı söyleniyordu videolarda. Adaptörün değerlerinden mi okudunuz 20watt olduğunuz?

• UglyOwl U kullanıcısına yanıt
    Evet hocam adaptörün altında 20w yazıyor.

• Silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rozyoruk -- 18 Kasım 2020; 21:4:51 >
    Ben bizzat adaptörün altından okudum 18 kesin. 20watt daha hızlı şarj eder tabi ama cihaz gayet hızlı şarj oluyor şu haliyle de.

1saat daha bekletmek neden hocam, kesin bildiğim ion piller 100 şarjda kalmayı pek sevmiyorlar. O nedenle genelde android telefonlarimi 20-80 arası tutuyorum ben ve gece şarja takıp bırakmıyorum. Dolunca 100% de kalmasın diye gece koymuyorum sarja

Benim de cihaz 1-2 gün önce geldi. Eve geçince ben de bi kontrol edeceğim. Meram ettim.

• pudinkk kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=zgvtUxoGVv4&feature=youtu.be
    Hocam bu videoda lion piller ile ilgili her şey anlatılıyor çok güvendiğim bir kanaldır izlemeni tavsiye ederim.

Hocam kontrol ettim siz şansılısınız. Benim ipad pro şarj cihazı 18watt :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UglyOwl -- 14 Kasım 2020; 6:30:34 >
    Hocam siz pro nun hangi modelini almıştınız ben 12.9 olanı aldım 11 inçe göre bataryası nerdeyse 2000mah daha büyük 20w çıkması iyi oldu gerçekten. Yanlış bakmışımdır diye birdaha baktım ama 20w yazıyor baya baya

Benim 11 inç model hocam. Sizin adınıza sevindim, dediğim gibi ya çok şanslısınız ya da 12.9 inç modellerde 20watt standart :))

• https://www.macrumors.com/2020/11/13/kuo-ipad-mini-led-airpods-3-coming-1h21//

mini led ekranlı iPad’ler geliyormuş. Keşke iPad Pro almayıp bekleseydim dediniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Simdi baktim benim 12.9 adaptorunde de 20w yaziyor ama siteden bakinca 18w. Ilginc. :) Yukari dogru yuvarlamislar herhalde.

Ek: Bu arada Telegram da genel bir iPad kanali mi acilsa? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: losthell

Harıka fıyatlar aslında 11 2020 almamıs olsam. 12.9 1tb 8.300 cok ıyı fırsat omurluk kullan cıhazı bılgısayar gıbı

• quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

Güzel görünüyor kaça mal oldu? Link atabilir misin aldığın yeri ve fiyatı yazabilirsen kargo dahil ben de alabilirim.

Bende şu anda Spigen var onun silikon yanlarına çok benziyor sendekinin tuş takımı rengi de turuncu çok güzel durmuş .

Bu kılif ile ilgili bir arkadaş bana özelden yorumumu sormuş vakit harcadım yazdım herkes faydalansın diye buraya da kopyalıyorum

Kılıf stand olarak kullanım için tek açı sunuyor. Çok da stabil değil stand halinde.

Malzeme kalitesi gayet iyi, üzeri kumaş benzeri bir materyal yapmışlar.

En çok kullanılan yeri kalem koyma yeri. İyi düşünülmüş.
    Buraya kalem koymak kolay olsa da çıkarmak çok çok kolay değil altta bir boşluk bırakılmış oraya parmağı sokup iktirerek kalemi yerinden çıkarıyoruz. Kalem silikon koruyucu ile buraya girmiyor. Silikon koruyucu kalemde varsa bu kılıfla beraber şarj da olmuyor. Ya tableti kılıfından ya da silikon koruyucuyu kalemden çıkarmak lazım.

Tableti normal kullanımda kapak nedeniyle kullanmak tabi ki kapaksiz kılıf kullananlara göre daha zor çünkü kapak bir şekilde arkaya yapısmiyor kıvrık halde iken , eğer ki bu da yapılsaydı kapak açıkken elde kullanımı daha kolay olurdu. Ama sanırım bu kapakli kılıfların genel problemi. Elde kullanımı zorlaştırıyor.

Genel olarak şık bir ürün ve kaliteli hissiyatı var. Herhangi bir deformasyon 1 ay sonunda görmedim. Dün tableti çıkarıp altına toz girdiyse sileyim dedim hiç toz girmemiş bu iyi bir şey. Sonuçta arkasında toz olursa tablet yüzeyini çiziyor.

Beyler...esr kullandım kalem tutacaklı...bu resımdekı sipigenın sıyahını kullandım ve ıkı urunu sattım...suan baseus mıknatıslısını aldım kalem koyöa yerı yok

ıcının dokusu dıs materyalını kalıtesı suana kadakılerın en ıyısı

mutlaka almanızı tavsıye ederım 11.11 de trendyolda 329 dan 281 tl ınmıstı sıparısı vermıstım....

• catik kullanıcısına yanıt
    Link verir misin hocam ?

• mobildeyim... baseus ipad pro 11 2020 yaz tek cesit zaten .... apple folio birer bir benziyor cok yakisik li bisi.... kalinda stand modunda yazi yazarken geri yaslanmiyor hic

• Arkadaşlar, yeni ipad pro çıktı mı? 12.9 olan

• Morthor M kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle sadece 12.9 lara 20w koymuşlar bataryası daha büyük olduğu için.

• 24 ekimde sipariş ettiğim ipad pro 11' hala kargolanmadı "Teslim zamanı 13 Kas - 20 Kas"

hala bekliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhangursoz123

Büyük ihtimalle sadece 12.9 lara 20w koymuşlar bataryası daha büyük olduğu için.
    Adaptörün üzerindeki yazıyı 2. Numara yakın gözlügümle bile okuyamadım:) gözler gitmiş

Cep telime büyüteç uygulaması indirip baktım 12.9 pro 4 18w adaptör.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 14 Kasım 2020; 15:5:52 >
  • 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.