Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
11.010
Cevap
250
Favori
477.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Assistive touch kapanınca mouse tuşları da iptal oluyor. İmleç boyutu da en düşükte.

Yavaş yavaş apple güncellemelerinden sonra traşlaşmaya başladı aletler.

Bildirimlerin ciyaklaşması da oluyor bazen. (Aynısını iphone 11 de de yaşıyorum ses işini)

• Arkadaşlar bu pil durumu bana çok karışık geliyor.

Ekran süresini görmek istiyorum ama gün gün mü gösteriyor toplam süreyi göstermiyor mu ben bu grafiği anlamadım. Çabaladım da anlamaya ama yine çok karışık geliyor. Android'de alışık olduğumuz ekran süresini basitçe nasıl görürüz ya da nasıl bu bilgiye ulaşırız?

Ekstra program kurmadan bunu yapmanın yolu var mı?

Grafik üzerinde bana nasıl ekran süresini, uygulamalara ait en son şarjdan sonra ne kadar pil tüketmiş bunu anlatan arkadaş olursa çok memnun olurum

Sürümü 14.¹ veya 14.² en son surumdeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pudinkk -- 13 Kasım 2020; 10:12:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UglyOwl U kullanıcısına yanıt

Ne yazık ki en düşükte olmasına rağmen yine de kocaman.

• ruuuuud kullanıcısına yanıt

Çok güzel, hayırlı olsun. Ne kadara mal oldu hocam?

• me.ke kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, 120+30 TL. Bu tarz kılıf düşünenlere tavsiye ederim.

• pudinkk kullanıcısına yanıt
    Bende onu çözemedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Güzel görünüyor kaça mal oldu? Link atabilir misin aldığın yeri ve fiyatı yazabilirsen kargo dahil ben de alabilirim.

Bende şu anda Spigen var onun silikon yanlarına çok benziyor sendekinin tuş takımı rengi de turuncu çok güzel durmuş .

Bu kılif ile ilgili bir arkadaş bana özelden yorumumu sormuş vakit harcadım yazdım herkes faydalansın diye buraya da kopyalıyorum

Kılıf stand olarak kullanım için tek açı sunuyor. Çok da stabil değil stand halinde.

Malzeme kalitesi gayet iyi, üzeri kumaş benzeri bir materyal yapmışlar.

En çok kullanılan yeri kalem koyma yeri. İyi düşünülmüş.
    Buraya kalem koymak kolay olsa da çıkarmak çok çok kolay değil altta bir boşluk bırakılmış oraya parmağı sokup iktirerek kalemi yerinden çıkarıyoruz. Kalem silikon koruyucu ile buraya girmiyor. Silikon koruyucu kalemde varsa bu kılıfla beraber şarj da olmuyor. Ya tableti kılıfından ya da silikon koruyucuyu kalemden çıkarmak lazım.

Tableti normal kullanımda kapak nedeniyle kullanmak tabi ki kapaksiz kılıf kullananlara göre daha zor çünkü kapak bir şekilde arkaya yapısmiyor kıvrık halde iken , eğer ki bu da yapılsaydı kapak açıkken elde kullanımı daha kolay olurdu. Ama sanırım bu kapakli kılıfların genel problemi. Elde kullanımı zorlaştırıyor.

Genel olarak şık bir ürün ve kaliteli hissiyatı var. Herhangi bir deformasyon 1 ay sonunda görmedim. Dün tableti çıkarıp altına toz girdiyse sileyim dedim hiç toz girmemiş bu iyi bir şey. Sonuçta arkasında toz olursa tablet yüzeyini çiziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pudinkk -- 14 Kasım 2020; 9:54:31 >

Sizin kılıf da çok güzelmiş tam istediğim şekil. Nerden aldınız

• quote:

Orijinalden alıntı: orthos123

Assistive touch kapanınca mouse tuşları da iptal oluyor. İmleç boyutu da en düşükte.

Yavaş yavaş apple güncellemelerinden sonra traşlaşmaya başladı aletler.

Bildirimlerin ciyaklaşması da oluyor bazen. (Aynısını iphone 11 de de yaşıyorum ses işini)

Reddit takip etmek lazim mutlaka bir çözüm bulurlar burdaki kullanicilarin cogunun derdi kilif.

• Mortuuus kullanıcısına yanıt

Yaklaşık 1 ay kadar önce Hepsiburada ( genelde indirim vardı başka sitelerde de ) 205 lira civarına satılıyordu dostum bugün baktım stok yok ama bence gelir yine stok

30 gümrük vergisi mi dostum?

Su anda 106+20 shipping gösteriyor .126 ya geliyor kılıf için uygun gibi.

Takma çıkarması nasıl? Malzeme yumuşak mı yoksa çok sert mı merak ettim

• bodysolid B kullanıcısına yanıt
    ipad prolar max 20w alıyor, hızlı şarj olmuyorlar malesef. İstesen de zarar veremezsin

Kılıfları fazla mıknatıs içeriyor diye gümrükten dönen arkadaşlar olmuştu. Bilginiz olsun hocam.

Ben bile bile aliexpressden esr nin mıknatıslı kılıfla normal kılıfı aldım. Bakalım nolacak.

• Rozyoruk R kullanıcısına yanıt
    Gümrükten mıknatıs sebebiyle geri dönenleri görünce ben de anlam veremedim hocam. Yani mıknatısın gümrükte ne sıkıntısı olabilir çözemedm açıkçası. İnşallah gelirler hocam.

Dostum teşekkür ederim hiç bilgim yoktu. Saçma bir uygulama gibi görünüyor gerçekten ne gibi bir zararı varmış acaba arka planını merak ettim böyle bir uygulamanın. Bilgin varsa yazarsan sevinirim.

Bu son konuştuğumuz kapaklı olmadığı için şanslıyım, bunda mıknatıs olmayacağı için sorun olmaz gibi görünüyor

Rica ederim. Mıknatıs yoksa sorun olmadan gelecektir hocam. Ben de anlamadım saçma geldi durum bana. Ama konuda bir maç arkadaş siparişlerinin gümrükten döndüğüne dair bilgi paylaşmıştı oradan gördüm ben de.

• oguzhangursoz123 O kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım 18watt. 1 ay önce aldım.

Bu arada şarj ederken %20-80 arası mı yapıyorsunuz? Pil Sağlığı için önerilen nedir Apple resmi sitesinde böyle bir bilgi bulamadım

Rozyoruk R kullanıcısına yanıt
    5 gün önce arkadaşın mesajında belirttiğine göre havayolu ile gönderimlerde sorun oluyor demiş satıcı. Ben hep gemi ile geliyor zannediyordum ama havayolu ile de geliyormuş anlaşılan. Havayolu manyetik var diye almıyormuş sanırım. Başka yöntemle göndereceğiz demiş, normal gemi ile gönderirler diye tahmin ediyorum. Ben de bu duruma güvenerek bile bile sipariş verdim 11.11 de. Satıcıya da mıknatıslar sorun oluyor üstüne kılıf olduğunu yazın demiştim. Onlar da bu sorunu bildikleri için heralde uçak ile göndermezler. Bakalım ne olacak.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&m=146380779

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torice -- 13 Kasım 2020; 23:6:12 >
  • 
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.