Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.010
Cevap
250
Favori
478.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, aranıza bir iPad Pro 10.5 ile yine (evet yine) katıldım. Şu an tablete ucuz bir kılıf arıyorum, hem ön hem arkayı koruyacak birşey. Ne önerirsiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, ben de uzay gri 256gb 10.5 inç model ile aranıza katıldım. Öğrenci indirimden gelen BeatsX kulaklık da hoş oldu. Yalnız şunu belirtmek isterim, eskiden iPad Air'im vardı ve çok vakit geçmeden telefondan pek farkı yok diyerek satmıştım. Şimdiki modelle birlikte klavyesini ve kalemini de satın aldım. Bu ikisi tableti çok daha kullanışlı, üst seviyelere taşımış resmen. iOS 11 ile birlikte cihaz tam manasıyla bilgisayar ve telefon arasında bir şey olacak. Klavyedeki kısayol tuşlarının Mac ile aynı olması da çok rahat ettirdi beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: SpesifikBrush

Merhaba arkadaşlar, aranıza bir iPad Pro 10.5 ile yine (evet yine) katıldım. Şu an tablete ucuz bir kılıf arıyorum, hem ön hem arkayı koruyacak birşey. Ne önerirsiniz?

Selam uygun ve kaliteli bir kılıf arıyorsan Khomo'nun ürünlerini incelemeni öneririm. Ben de klavyesiyle aldım tableti, aynı markanın Smart Keyboard için charcoal gray renk arka kapağından sipariş verdim. Smart Keyboard ile aynı renkte. Amazon'dan bulabilirsin ürünleri, birçok renk seçeneği vardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onder.t O kullanıcısına yanıt
    Tam da sipariş etmiştim bugün o kılıftan. 9to5mac'in videosundan görmüştüm. Midnight Blue sipariş verdim, umarım Altın iPad ile güzel durur. Ön için de Smart Cover almayı düşünüyorum aynı renk.

• Selam arkadaşlar 1 ay önce ipad pro 12.9 yeni nesil aldım, fakat ekranın sol tarafı ısınıyor ve birazda ( çok asırı dikkatli baktıldığında ) o bölge grimsi bir renkte duruyor. Sizce sorun nedir servis'e göstermelimiyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I am paris -- 13 Eylül 2017; 1:56:44 >
  • Hocam kusura bakmayın mesaj verme işlemim biraz uzun sürdü. Özelden mesaj atamıyorum çünkü cep telefonum onaylı değilmiş galiba. Bende burdan sorunuza yanıt vereyim

Öncelikle ben iPad Pro öneririm. Androidli cihazların ne yapacağı belli olmuyor stabilite sıkıntıları var. iPad Pro ve kalem ayrı ayrı satıldığı için biraz daha maliyetli olabiliyor ancak gerçekten kullanacaksan parasını sonuna kadar hakediyor.

Aşağıda noteability ile aldığım notların görüntüleri var benim yazım kötüdür benden bu kadar oluyor :) halbuki kalemi çizim kalemi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• EquusAsillus E kullanıcısına yanıt
    Çok güzel

İpadiniz hangi boy merak ettim

10.5 de de bu kadar güzel alınabilir mi?

Teşekkürler

• arkadaslar ipad pro 12.3" 'lik ekranli modelin ekrani kirildi. servis 2500₺ verin yenisini verelim 6 ay da garanti olsun diyor ama bana fazla geldi bu bedel.siz nasil bir yol izlediniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Çok güzel

Teşekkürler

Teşekkür ederim :) Hocam iPad boyu 12.9" . 10.5" ekranda bu kadar iyi not alınabilir ancak ekranı ortadan ikiye bölünce nasıl olur daralırmı yetermi orasında şüpheliyim. Ekranı bazen ikiye böleceksiniz çalışırken tekrar ederken filan. Onun haricinde iPad 10.5" gayet yeterli. Ama yinede siz görüp öyle karar verin. Ya da hangisini ucuz mal edebiliyorsanız onu alın. Kolay gelsin.

• Şu pro modellere içim gidiyor ama çok para be keşke 1500 civarı olsaydı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir sorum olacaktı,

Apple Online Mağazasından Eğitim kampanyası ile 10.5 inch iPad Pro almak istiyorum fakat banka kartını kabul etmiyor(enpara).

Kredi kartı olarak devletin verdiği ziraat kart var fakat onun da limiti yetmiyor/arttırılmıyor.

İninal kart çıkarttırıp alayım diyorum fakat yüne başarısız olursa ininalda paramın kalmasından korkuyorum. Yardımcı olacak var mı?

• Yaxis kullanıcısına yanıt
    Hocam kartı internet alışverişine açın yine aynı hatayı alırsanız günlük internet alışveriş limitini arttırın.
  • OzzyCreek kullanıcısına yanıt
    Araştırdım hocam, enpara ile çok uzun zamandır alışverış yapılamıyormuş. Bugün ziraat deneyeceğim son kez.

• quote:

Orijinalden alıntı: EquusAsillus

quote:

Çok güzel

Teşekkürler

Teşekkür ederim :) Hocam iPad boyu 12.9" . 10.5" ekranda bu kadar iyi not alınabilir ancak ekranı ortadan ikiye bölünce nasıl olur daralırmı yetermi orasında şüpheliyim. Ekranı bazen ikiye böleceksiniz çalışırken tekrar ederken filan. Onun haricinde iPad 10.5" gayet yeterli. Ama yinede siz görüp öyle karar verin. Ya da hangisini ucuz mal edebiliyorsanız onu alın. Kolay gelsin.

Dün inceledim iPad Pro’yu gerçekten büyük bir cihaz. Pencil hassasiyeti güzel. Ekranı bölünce sanırım 12 inçlik model daha verimli oluyor. Samsung 10.1 lik p580 siparişimi iptal ettim bu yüzden.

Keşke 12.9 yerine 12.2 12.5 lik bir versiyon olsa taşınılması bi tık daha kolay olurdu. 12.9 korkuttu beni... Ama keyifli olabilir.

Pencil fiyatı daha uygun olabilirdi ama yenisini çıkarmıyor apple 500 tl verdiniz her sene yenisi olmaz 2-3 senede bir çıkarırız diye düşünüyorlar bence ;)

Ve fiyatlarda ciddi anlamda yüksek...

• quote:

Orijinalden alıntı: ftkonline

quote:

quote:

Çok güzel

Teşekkürler

Dün inceledim iPad Pro’yu gerçekten büyük bir cihaz. Pencil hassasiyeti güzel. Ekranı bölünce sanırım 12 inçlik model daha verimli oluyor. Samsung 10.1 lik p580 siparişimi iptal ettim bu yüzden.

Keşke 12.9 yerine 12.2 12.5 lik bir versiyon olsa taşınılması bi tık daha kolay olurdu. 12.9 korkuttu beni... Ama keyifli olabilir.

Pencil fiyatı daha uygun olabilirdi ama yenisini çıkarmıyor apple 500 tl verdiniz her sene yenisi olmaz 2-3 senede bir çıkarırız diye düşünüyorlar bence ;)

Şimdiden güle güle kullanın. Hocam muhtemelen ileriki büyük ipadleri 12inc'e sabitleyecekler gibi ipad bildiğin monitor gibi duruyor önümde :) Hocam bir daha pencil çıkarırlarmı bilmiyorum ama adamlar kağıt gibi ipad çıkartmışlar 120Hz neyin nesidir :) yani yazarker oluşan gecikmeleri artık görmeyeceğiz herhalde. hocam son sözüm ister 0 alın ister 2.el ama ucuza hangisini mal edebiliyosanız onu alın. ben 2.el olarak 2500Lira vermiştim amerikadan alınmış hiç kutudan çıkmamış falan. Kalemi bulamadım sıfır almak zorunda kaldım. şu ana kadar pişman olduğum bir durum yok. sadece aktif bir şekilde kullanamıyorum. sizin dersleriniz laboratuvar falan baya aktif kullanacaksınız gibi duruyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ftkonline

quote:

quote:

Çok güzel

Teşekkürler

Şimdiden güle güle kullanın. Hocam muhtemelen ileriki büyük ipadleri 12inc'e sabitleyecekler gibi ipad bildiğin monitor gibi duruyor önümde :) Hocam bir daha pencil çıkarırlarmı bilmiyorum ama adamlar kağıt gibi ipad çıkartmışlar 120Hz neyin nesidir :) yani yazarker oluşan gecikmeleri artık görmeyeceğiz herhalde. hocam son sözüm ister 0 alın ister 2.el ama ucuza hangisini mal edebiliyosanız onu alın. ben 2.el olarak 2500Lira vermiştim amerikadan alınmış hiç kutudan çıkmamış falan. Kalemi bulamadım sıfır almak zorunda kaldım. şu ana kadar pişman olduğum bir durum yok. sadece aktif bir şekilde kullanamıyorum. sizin dersleriniz laboratuvar falan baya aktif kullanacaksınız gibi duruyor.

Çok kararsızım açıkcası büyüklüğü açısından şu dönem idare etsin diye samsung note pro inceleyeceğim spen hassasiyeti iyiyse alacağım yoksa iPad pro alacağım.

Umarım 12.2 veya 12.5 e sabitlerler. Dün starbucksta gördüm 2 kişinin elinde çizim yapıyorlardı ben üst kattan farkettim hah iPad pro dedim bu. Ki büyük ekran severim plus kullanıcısıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ftkonline -- 19 Eylül 2017; 3:13:45 >

• İpad pro 10.5 için ios11 nasıl

Şimdi hemen yükseltmeli miyim?

Sorunlar var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: I am paris

Selam arkadaşlar 1 ay önce ipad pro 12.9 yeni nesil aldım, fakat ekranın sol tarafı ısınıyor ve birazda ( çok asırı dikkatli baktıldığında ) o bölge grimsi bir renkte duruyor. Sizce sorun nedir servis'e göstermelimiyim ?

Ben bu 12.9 inç olan modelin tek nesil olduğunu biliyorum.

12.9’un yeni modeli çıktı mı?

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Bir kaç sorun mevcut, ben direk geçtim. Bazı uygulamalar optimize sorunu yaşıyor ancak genel olarak büyük bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Yalnız ben iOS 11 kullanıyorum aldığımdan beri cihazı. iOS 10 la karşılaştırma imkanım yok.

• Merhaba, 10.5" olan modelden almayi dusunuyorum, coklu ekran performansi nasildir ? Surekli sehir degistirdigim icin ana merkeze bazen imzali belgeler gondermem gerekiyor, kullanisli mi ? Kalem ile birlikte almak istiyorum Note 4 telefonum var kalemi detay olmayan durumlarda isimi goruyor daha hassas bir kaleme ihtiyacim var yeni note 8'e baktim o da ihtiyacimi gormeyecek gibi son olarak Revit ve Autocad dosyalarini acmak ucretli mi ?

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.