Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alpercck Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.010
Cevap
250
Favori
477.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tablette appledan başkası güven vermiyor bana. Satışa sunulunca eğitim kampanyasına girerse düşünebilirim air4ü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rozyoruk R kullanıcısına yanıt
    Hocam, sonuçta aynı işlemciyi kullanıyor ipad 8 air 3 ile. Ekran kısmından kaybetmiş oluyorsunuz bir tek. Belki satışa çıktığında eğitim kampanyasına da girerse çok bir kaybınız olmaz hatta daha ucuza kapatmış olursunuz diye düşünüyorum.

• jacktron kullanıcısına yanıt
    Zaten ben kampanyayla airpods un gittiğine yanıyorum hocam. Air3e değil :)
  • Ya ipad prosu olan herkes yakınmışta merak ediyorum ipad proda ne yapıyorsunuz bu kadar da a12Z size yetmiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rozyoruk

Tablette appledan başkası güven vermiyor bana. Satışa sunulunca eğitim kampanyasına girerse düşünebilirim air4ü
    Apple tabiki tablet diyince bir numara hocam ama arada iki kat fark var.Düşünüyoruz doğal olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pro modeli her konuda yeni air den üstün işlemci dahil, gereksiz panik olunmuş konuda

• Etkinlikte 'bir önceki air modeline göre' %50' lere varan performans artışı söylemi kafaları karıştırdı sanırım. Sevgili pro 2018 ve özellikle pro 2020 sahipleri A14 Bionic tek çekirdekte biraz daha performanslı ve enerji tüketimi konusunda bir avantajı olsa da elinizde hala Threadripper var, yeni Ryzen'lar çok iyi diye hayıflanmaya gerek yok.

A14 bionic işlemcisinin en göze çarpan örneği 5nm'ye inilmiş olması ve machine learning hızlandırıcı katmanının eklenmiş olması. Bunun haricinde her yönüyle pro'lar fersah fersah ileride.

Grafik ve 3D işlerle uğraşıyorum lidar ar, lidar scanner, face id yüz mimikleri yakalama (facecap x), derinlik sensörüyle hareket algılama (leap motion alternatifi) çok yönlü ve gerçekten isminin hakkını sonuna kadar veren PROfesyonel bir donanıma sahipsiniz. Özellikle Dört hoparlör video kurgusu, müzik ve ses işleme verimliliğinizi ciddi manada arttıracak yapıda. 12.9'' tepsi gibi ekran seçeneğinin olmasıda cabası üstelik.

Tahminimce air'in ram kapasitesi 2018 pro versiyonu gibi(1tb sürümü 6gb) 4gb olacaltır.

Derseniz ki 'aga güzel sayıyosunda ben napayım bunları?' paran vardır seni yargılayacak değilim ama kusura bakma güzel kardeşim bu soruyu sormak için zaten çok geç kalmış durumdasın. Bu ürün para kazanmanı veya para kazanmaya yönelik pratik yapmanı sağlayacak bir araç ana kitlesi akşama kadar netflix'de dizi izleyeceklere yönelik değil pazarlama stratejisi bu değil. Bu ürün için hedef kitle değilmişsin zaten en başından beri. Buraya kadar okuduysan teşekkür ettim tableti çıkar elinden Air'i al devam et çünkü 'En yenisi o'.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ashandle -- 16 Eylül 2020; 3:20:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

Haziranda 7200'e almıştım eğitim indirimiyle pt'den. Temmuzdaki zamdan sonra tekrar mı zam geldi?

Alıntıları Göster
    Evet bugün Ipad Air 4'ün TR fiyatı 5700TL'den açıklanır açıklanmaz Ipad Pro'ların fiyatını yukarı çektiler. Ipad pro 12.9 inç modeli eğitim indirimiyle 8100TL civarı fiyattan direk 9200TL civarına yükselttiler :)
  • Apple air bekleyelim ne zaman gelecek bir bakalım. İpad Pro ların fiyatları uçtu. Sonuçta çok ağır işler için kullanmayacağım için air yeterli olacağını düşünüyorum.Fotoğraf video desen hiç ilgilenmiyorum.
  • Hiç olmassa yanına birde kalem alırım daha fonksiyonel kullanmak için + not almak için daha iyi olur
  • Önümüzdeki ay satışa çıkacağı söyleniyor yeni cihazların.Öğrenci indirimi ve airpods hediyesi ne zamana kadar devam ediyor bilen varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 3K1X

Önümüzdeki ay satışa çıkacağı söyleniyor yeni cihazların.Öğrenci indirimi ve airpods hediyesi ne zamana kadar devam ediyor bilen varmı ?
    29 Ekim diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3K1X

Önümüzdeki ay satışa çıkacağı söyleniyor yeni cihazların.Öğrenci indirimi ve airpods hediyesi ne zamana kadar devam ediyor bilen varmı ?
    Amerika'da süre uzamış bizde ne olur bilemiyorum.

Following the debut of the new Apple Watch Series 6, the refreshed iPad Air, and the low-cost eighth-generation ‌iPad‌, Apple has extended its Back to School sale in the United States, with the promotion now ending on October 12 instead of September 29.
  • Ashandle kullanıcısına yanıt
    Eğer bütçenizi zorlayan şeylerse netflix-youtube ya da bilumum basit işler için pro cihazlar almayın,

paran vardır harcayacak yerin yoktur investment yapmıyorsundur o zaman eyvallah,

ama bu cihazları o işten para kazananlar kullanıyor,

alan kişi zaten bu cihazın parasını fazlasıyla çıkartıyor.

Ama maalesef Mac Pro yerine araba alırım diyen kafalar olduğu için pekte bir şey diyemiyor insan. :)
  • İpad pro siparişi veren arkadaşlar durum nedir?
    Ne yaptınız?
    Varmı air 4 ile ilgili bir duyum?
    Airpod kampanyası olacakmı air 4 de?

• İpad pro siparişi vermiştim henüz gelmedi. Sizce iade edip ipad air 4 alınmalı mı veya a14 lü ipad prolar mı beklenmeli ? A14 kafamı kurcalıyor ama onun dışında 60 hz ekran olması beni soğutuyor biraz air 4 ten.

• Sentetik testler çıksın göreceğiz bakalım A14 mü daha iyi A12z mi

• quote:

Orijinalden alıntı: AppleFB

İpad pro siparişi vermiştim henüz gelmedi. Sizce iade edip ipad air 4 alınmalı mı veya a14 lü ipad prolar mı beklenmeli ? A14 kafamı kurcalıyor ama onun dışında 60 hz ekran olması beni soğutuyor biraz air 4 ten.
    hocam 5.500 pro 4 almissin ki bend eoyle yaptim

5.800 air 4 almak , aklinjn orda kalmasi nedir

60hz...64gb... 4gb ram ( tahminim o yonde) face id yok...genic acili kamera yok ...

yani sadece A 14 islemci diye akil orda kaldi bir cok kisinin... ve ben halen a12z. totalde 14 daha performansli olacagini düşünüyorum

hele bir test sonuclari gelsin de

• A13 ile a12x ve a12z karşılaştırmalarına baktığımızda 12 ler açık ara önde. Arada bir nesil var sizin bakış açınızla.

• beyler 12 z 12 x 13 14. neyi yapamicaz bu cihazlarda... bazen sayilara boşa takiliyoruz 😀

he varsa siparis gecip vazgecme sansi olan vazgecsin air 4 alsin

sahsen ben ipad pro 4 den cok memnun kalicagimi düşünüyorum.... ustelik 5.500 geldi bana 1 ay sonra 7.500 den asagi hic biryerden alamicaz...

gecekten anlayamiyorim air 4 A14 ile cikmasina neden üzülüyorsunuz A20 ciksin bize ne

suan pro 2 10.5. bile 4-5 sene catir catir herseyi calistirir hic bir isi yarim birakmaz

• 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.