Şimdi Ara

Apple iPad Mini [ANA KONU] (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.943
Cevap
61
Favori
156.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fsm0066 kullanıcısına yanıt
    Sızıntıcılar iPad Mini 7’nin 2024 yılının son çeyreğinde geleceğini söylüyor
  • scanh kullanıcısına yanıt

İşlemci harici hiçbir geliştirme de olmadığı söyleniyor, yine lcd panel, yine 60hz maalesef.

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, mini led (oled değil o pro serisinde olacak) ve ProMotion için 8. Nesil Mini öngörülüyor. Mini’nin de 3-5 sene aralıklarla çıktığı düşünülürse bu özelliklerin gelmesi 2030’u bulabilir 😄
  • bence apple mini serisini bitirecek.

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    60hz ama iPad Mini 6’da olan jöle efektini çözecekmiş. Apple benim gibi kerizi bulmuş tabi sağar. Samsung Tab S9 özelliklerinde Mini çıkarmadı ki alalım.
  • Katlanabilir ipad gelmesini bekliyorum artık, mini-pro olmuş önemi yok.
    Boyutundan dolayı katlanınca mini, açılınca pro olsun. Bence baya mantıklı.
    👌

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 1 Aralık 2023; 15:55:4 >
  • iPad Mini 6 ile aranıza katıldım 🙋🏻‍♂️
    Hocam ekran koruyucu taktınız mı? Taktıysanız kalem hassasiyetinde bir değişiklik oldu mu?
  • TheBlondie kullanıcısına yanıt
    Ekran koruyucu takmadım hocam. ESR koruyucu alacaktım, Amazon yorumlarında çok kaliteli olduğu ancak kalem hassasiyetini azalttığı yönünde çok ciddi yorumlar vardı. Ben de ESR manyetik kılıf aldım (smart folio muadili) ekranı zaten kapatıyor, benim işimi fazlasıyla gördü
    Ben de spigen manyetik aldım tabletle beraber. Cam takan var mı diye merak ettim. Ama Mini 6 ekranı kolay parmak izi topluyor. Birkaç günde bir fiber bezle temizliyorum ekranı. Dediğiniz gibi koruma işini kılıf görüyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 28 Aralık 2023; 19:1:22 >

Merhaba. iPad Pro kullanıcısıyım. büyük olduğundan sürekli yanımda taşımakta zorlandığımdan ipad mini 6 256bg cellular modelini aldım. Piyasadaki tabletlere göre bir hayli para ödememe rağmen iPad Pro modelinin bir çok özelliği net olarak mini de yok. Face id halen gelmemiş parmak iziyle açıp kapatıyorsun.

ESR ekran koruyucu aynı zamanda kılıf aldım. Kılıf kenarından hafif boşluk hissi uyandırıyor kendilerine ilettim para iadesiyle sonuçlandı. ESR kılıfı iPad Pro modeli tabletimde kullandığımdan teri h ettim genel olarak çok başarılı. Ekran koruyucu parmak izi oluşturmuyor kalem kullanımım olmadı ne yazıkki

• yuzuncu Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bilgiler için. ESR genel olarak kaliteli ürünler üreten bir firma, bazen her firmada olduğu gibi aksaklıklar olacaktır

Mini çok yavaş geliştirilen ve 3-4 yıl aralıklarla yeni modeli piyasaya sürülen bir cihaz. Bazı konularda bugünkü Pro seviyesine gelmesi bile uzun yıllar alacaktır. Daha 120Hz bile yok, muhtemelen yeni model de olmayacak iki sonraki modelde olacak

Ama zaten kullanıcı kitlesi de Mini de öyle her özellik olsun diyen bir kitle değil gördüğüm kadarıyla. Bilgisayarı bilgisayar gibi, tableti tablet gibi kullanmayı sevenler daha çok tercih ediyor diye düşünüyorum. Ben iPad Pro ya da iPad Air alıp klavye bağlamam, iPad’i Macbook gibi kullanmam o yüzden Mini tercih ettim. Hali hazırda zaten Macbook kullanıcısıyım ve işlerimi Macbook’da hallediyorum. iPad Mini bana maksimum mobilite sunuyor. Gerçek iPad gurmeleri bilir ki; Mini, iPad’lerin gizli lideridir 😄

Amazon'da satılan esr ekran koruyucuyu almıştım cihazı alırken yurtdışından geliyor 8-9 günde. Tek seferde montajı yaptım kullanıyorum gayet iyi hissiyata görüntüye bir etkisi olmadı ama parmak izi tutuyor maalesef ara ara fiber bez ile silmek gerekiyor. Kılıf olarak da sadece arka tarafı ve yanları koruyan şeffaf kılıflardan aldım kapaklı kılıfları sevmiyorum cihazı gereksiz ağırlaştırıyor ve kullanımı zorlaştırıyor bence.

• bu tablet denen cihaz neden notebook ve akıllı telefon arasında cinsiyeti belirsiz organizma gibi dolanıyor.

bir aplikasyonu aynı çipi taşıyan telefonda kullanırken, tablete indirdiğimizde " bu uygulama cihazınıza uyumsuz" oluyor. X deki sesli sohbetler ipad mini de dinlenemiyor, instagram tam ekran olarak görülemiyor....

tablet denen cihaz, bilgisayarın işlevlerini klavyesiz, mobil telefonun işlevlerini de büyük ekranda yapma kolaylığını sağlamadıkça, bağımsızlık ilan etmeye çalışan balkan devletçikleri gibi kimliksiz yaşayacaktır.

• donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın 🙏🏻
  • iPad mini 6 Ağustos 2024’e kadar garantili. Orijinal kılıfı da var. Turuncu renkte. iPad Pro 11 veya iPad Air 5 takas düşünen var mı?

• lebu kullanıcısına yanıt

Hocam Tablet tam ara cihaz olarak mükemmel ancak uygulama geliştiricileri umursamaz

• 24 bin liraya 256 gb celullar modelini aldım. Araçta navigasyon cihazı olarak da kullanmayı düşünüyorum. İnşallah hayal kırıklığı yaratmaz.

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.