Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.698
Cevap
458
Favori
842.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet bende göremedim öyle bir kampanya...
  • Az önce D&R'a baktım. Ipad ve mini alanlara 300 TL paropuan kampanyasıymış. Ipad air dahil değilmiş yalnız. Mini retina'yı sormak aklıma gelmedi.
  • kliksa da air 1199 tl
    paraf kampanyası100, parafgünüm 30, avantajix 38 tl hepsi düşünce 1031 tl ye geliyor. alsammı? fiyat nasıl
    bu arada garanti durumunu göremedim kliksada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koraycug

kliksa da air 1199 tl
    paraf kampanyası100, parafgünüm 30, avantajix 38 tl hepsi düşünce 1031 tl ye geliyor. alsammı? fiyat nasıl

Garanti sağlamsa çok iyi bence fiyat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koraycug

kliksa da air 1199 tl

avantajix 32 tl verdi 1037 liraya geldi air 16 gb wifi

• quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

apple tr garantilii

aldığımızın cihazın apple tr garantili olduğunu nasıl anlarız?
  • crowman kullanıcısına yanıt
    Model numarasinin sonu tu/a diye bitiyorsa apple.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianca

Değmez bence, şuan ikisi de var elimde, ipad4'ü dün aldım. Kasa bakımından air bildiğin üzere daha hafif ve ince. Çerçevesi de kenarlardan daha ince. Ekrana dokunma hissi bakımından bence ipad4 daha güzel. Ipad airi daha ince yapabilmek için ekrandan biraz feragat etmişler. Air da ekrana dokununca plastik gibi bir his oluyor, özellikle tırknakla hafif dokunduğunda daha da hissediliyor. Ipad magazin diye bir dergi var, ondaki ipad air incelemesinde de bahsetmişler. Hız bakımından henüz çok bir farkını görmedim ama illaki air daha hızlıdır. Ama bence değiştirmeye hiç değmez.

Aradığımda cevap buydu. Açıkçası ben de sizin yazdıklarınıza benzer düşünüyorum. Değiştirmeye gerek yok o zaman. 128 GB'ın keyfine bakayım.

"Ağır mal iyidir."
    "Heavy is good, heavy is reliable. If it doesn't work you can always hit them with it."

quote:

Orijinalden alıntı: windsrc

kesinlikle değmez hele ki ipad air 16gb vs alacaksanız hiç değmez

Teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

128 gb

Biz 16 yi ancak alıyoruz.

Bimeks kampanyasından aldım.

• md788 - md785 farki nedir ? Hepsiburada dan bakiyorum ayni renk wifi air md788 diyor bire bir aynisina n11 de md785 diyor

• 788 gümüş beyaz
    785 uzay gri
  • 16 air vatan bilgisayarda 1.129 TL.Mağazada da aynı fiyat geçerlimidir acaba ?
  • Gold'dan İpad mini retina 16 gb aldım.978 tl fiyatı ve paraf karta 18 taksit imkanı ile aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Sewim

Gold'dan İpad mini retina 16 gb aldım.978 tl fiyatı ve paraf karta 18 taksit imkanı ile aldım.

Hocam Merhaba garantisi distributor deniyor ama hangi distribitordur ve apple tr ile herhangi bir arıza işlemi yapılamaz mı?

Tşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dab87

quote:

Orijinalden alıntı: By_Sewim

Gold'dan İpad mini retina 16 gb aldım.978 tl fiyatı ve paraf karta 18 taksit imkanı ile aldım.

Hocam Merhaba garantisi distributor deniyor ama hangi distribitordur ve apple tr ile herhangi bir arıza işlemi yapılamaz mı?

Tşekkürler

Dün cihazı alırken kutusunu açıp garantisine baktılar.Garanti belgesinde direk Apple logosu var ve satıcı bana ister mağazadan ister apple garanti servislerinden yararlanabileceğimi söyledi.
  • uygun fiyata 32 GB iPad air wifi rastlayan var mı? world e hızlı al avantajlı gibi duruyor ama, başlıkta hızlı al ile sorun yaşayanlar olmuş tereddütte kaldım.

http://www.hizlial.com/apple-ipad-air-space-gray/10342564?pid=10350153
  • kut kullanıcısına yanıt
    Bende bekledim ama, sanırım satış stratejisi olarak Apple izin vermiyor. Geçen Kliksa ilk defa indiren firma oldu, yetişemedim muhtemelen 1-2 tane vardı. Ama şöyle bir durum var, ucuz bir ürün olmadığı için garantisinin kimden olduğuna önem vermek gerekiyor bence. Kliksa'da ki Bilkom garantiliydi, Apple Türkiye değil. Dikkat etmek lazım.

Geçenlerde Vatan 30 % indirime girdi tam 30 % değil 1440 TL (yani çok değil 60 TL indirimli) bende 60 lira 60 liradır kılıf parası diyerek Vatan'dan aldım. Vatan'dakiler Apple Türkiye garantili.

Maksimum 100 TL indirime girer 100 TL'de kartlara puan olarak gelse 200 TL eder fakat bu aralar indirime gidileceğini düşünmüyorum çünkü zaten bu ara herkes alıyor her türlü (taksit durumundan ötürü).

Bu arada HizliAl'dakiler de bildiğim kadarıyla Apple Türkiye garantili değil. Ben mesaj attım cevap gelmedi.

• Dr. Ceng kullanıcısına yanıt
    Ufak bi düzeltme yapmak isterim. Bilkom garantisi apple garantisi olarak 2 ye ayırmışsınız bu ikiside resmi türkiye garantili ürünlerdir. Yani bilkomdan aldığınızda da apple online sitesinden vs. aldığınızda da ürüne apple resmi servisleri bakmaktadır.
  • Dr. Ceng kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Hızlıal' da ürünlerin altında "Apple Türkiye garantilidir" yazıyor. Bu aralar bende almayı düşünüyorum ama şöyle 1000 TL civarına denk getirebilirsek iyi olacak.
    http://www.hizlial.com/bilgisayar/tablet-aksesuarlari/tablet

Selamlar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüşke

quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Arkadaşlar bir sorum olacak, HepsiBurada'dan bir tablet almayı düşünüyorum Worldcard ile. 1,000 TL ve üzerine 100 WP veriliyor, alacağım tablet 999 TL, kargo ile 1,010 Lt tutuyor sepet bedeli. Bu şekilde 100 WP kazanırım sanırım değil mi? Şartlarda kargo bedeli hariç falan yazılmamış. Hayır olmuyorsa 1 TL için 50 WP den olmak istemem. WP benim için çok değerli çünkü. Bankaya sordum onlar da net cevap veremedi, inceleyelim size dönelim dediler. Hem 100 WP hem de 50 TL çekim olduğu için, 12 taksit varken bir Mini Retina alayım istiyorum inşallah.

Bence riske atmayın kargo hariç 1000 TL olsun

riske atcak bi durum yok, kk'dan çekilen tutar önemli. 1010 TL çekileceği için kesin kazanır 100 TL puan, banka bilemez kaçı kargo kaçı ürün, toplamda 1000 TL ve üstü harcama yapılması yeterli

• Dogrudur tam net bilmiyorum o meseleleri.

1000 Tl gibi biseylere dusurmek bana su siralar imkansiz gibi geliyor. Benim mesajdan sonra eklediler herhalde, onceden yazmiyordu :)

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.