Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.698
Cevap
458
Favori
842.587
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu konuyu bende merak ediyorum geçmiş 2 yılda temmuzun ortası gibi başlamış umarım bu senede öyle olur

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mekaonee kullanıcısına yanıt

Amerikada başlamış. Burada da uzun sürmez sanırım. Amazon Prime Day den önce yapıyorlarmış genelde.

• ahirzora A kullanıcısına yanıt
    Evet apple.com ‘da başladığı görülüyor. Ben de TR için olanı bekliyorum, Hediye airpods’u satıp tableti ucuza getirmek için.

Şu an 1.200 - 1.300 tl olan airpods hiç açılmamış kutu olarak kaça satılır sizce?

Not: şu an ipad pro 11” 128 gb 7.830 pt’de
    Apple.com.tr eğitim ind. ise 8.250

• PT'ye stok gelince haber ver diye seçenek işaretliyorum ve mail alıyorum stok olduğuna dair ama girdiğimde tükendi yazıyor acaba bir hata mı var yoksa açıldığı gibi çok sınırlı bir stok mu mevcut yakalayabilen var mı acaba

• ahirzora A kullanıcısına yanıt
    Hocam daha okullar kapanmadı. 2 temmuza kadar okullar kısmen de olsa açık. 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: dembudem

Evet apple.com ‘da başladığı görülüyor. Ben de TR için olanı bekliyorum, Hediye airpods’u satıp tableti ucuza getirmek için.

Şu an 1.200 - 1.300 tl olan airpods hiç açılmamış kutu olarak kaça satılır sizce?

Not: şu an ipad pro 11” 128 gb 7.830 pt’de
    Apple.com.tr eğitim ind. ise 8.250

Hocam Teknosa %10 indirimli sattı ben aldım direk hem beklemek istemedim hemde AirPods satmakla uğraşmak istemedim. Geçen sene eylülde olmuştu sanırım

• Marmarali M kullanıcısına yanıt
    Teknosa direk mi satıyormuş ☺️
    Hocam güle güle kullanın, ben bayağı takip ediyorum, kampanyayı da biliyorum ama çok bir numarası yoktu benim için.
    Ama 512 gb ipad pro 11” 2. Nesil gerçekten çok uygun fiyattaydı (7.8xx) , alıp almamakta çok kararsız kaldım.

• dembudem D kullanıcısına yanıt

Direk derken hocam belge vs istemiyor demek istemiştim.

Sağolasın hocam ben 12.9 aldım, gönlüne göre bulursun tez zamanda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marmarali M kullanıcısına yanıt

Hocam hayırlı olsun. Bu arada %10 indirimi nasıl aldınız acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: motomurat

Hocam hayırlı olsun. Bu arada %10 indirimi nasıl aldınız acaba?

Axess özel bir kampanya sanırım hocam. Direk sepette %10 düştü fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmarali -- 22 Haziran 2021; 23:38:25 >
  • amanhem kullanıcısına yanıt

Haklısınız hocam ama genellikle Amazon prime day öncesi yaptıklarını okudum birkaç yerde. Bir ihtimal açılmasını bekliyordum ama şu ana kadar ses yok.

Temmuz’da başlıyor eğitim kapmanyası. Eğitim kampanyasını bekleyip almak ve airpodsu ihtiyaç varsa kullanmak yoksa da satıp cihazı daha uyguna getirmek daha cazip

• Eğitim kampanyası bekleniyor da. Fiyatlara da zam yapmasınlar hediye ile birlikte.

• Arkadaşlar merhaba, ipad pro 11' 3. nesil 128 gb ile 256 gb arasında çok fark var mıdır? İşlemci, hafızanın/sistemin ne kadarını kullanıyor acaba, bilen/anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

• Blackrz kullanıcısına yanıt
    Hocam yorum için teşekkürler ama siz özelliklerini (avantaj/dezavantaj) paylaşırsanız hangisinin cazip olduğuna biz karar verelim.

Örneğin, Yazdığım gibi ipad pro 11” 3. Nesil 128 gb şu an apple .tr ‘de 8.255
    ipad air 64 gb 5.919
    diyelim ki eğitim kampanyası ile fiyatlar aynı kaldı ve hediye airpods’u 1.000 tl’ye sattık.

Pro 7.255 air 4.919 a gelir.

Şu an ipad pro 7.700 civarlarında satılıyor ama 2. Nesil 7.000 civarı. (M1 benim için önemli değil, 255 tl cebime kalsın diyen olabilir)
    1 ay önce ipad air 5.000 tl ye trendyolda teknosa ile satıldı.
    Liste uzar gider daha birçok model ve opsiyonu fiyatlar var.
    Bu fiyatlara cüzdan, hediye bakiye vb. birikimler ve güncel banka kampanyaları eklenmesi de avantaj dahilinde.

Airpods’u satmak için harcayacağın vakit, efor, belki sinir stress de var. Ayrıca 1.000 tl ye satamama ihtimali de var bence. Ben olsam 1.000 tlye şahıstan alacağıma, taksitle veya banka kampanya, chip para vb. avantajlarla direkt mağazadan alırım…

Bu sebeplerle hangisinin avantajlı olacağı modele ve hafızaya göre çok değişir.

(Nitekim ipad pro 11” 2. Nesil 512 gb teknosada 7800 lere satıldı ve kısa sürede tükendi. İnanılmaz iyi bir fiyattı)

Bu yüzden tüm herkesten ricam altı boş, şu daha avantajlı, bu daha avantajlı yorumları yapmamamız.

Ben airpods kaça satılır diye sordum, muhakemeyi kendim yapmak için. Ama ne zaman bir şey sorsam farklı yorumlar geliyor ve forumdan uzaklaşıyorum.

(30+ Yüksek Mühendis)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dembudem -- 26 Haziran 2021; 11:28:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Galata5

PT'ye stok gelince haber ver diye seçenek işaretliyorum ve mail alıyorum stok olduğuna dair ama girdiğimde tükendi yazıyor acaba bir hata mı var yoksa açıldığı gibi çok sınırlı bir stok mu mevcut yakalayabilen var mı acaba

Komşu özelden bana gönderin hangi ürünse , bakayım gerçekten stok durumu var mı yok mu?

Ben sadece kampanyanın önceki senelerdeki gibi temmuz’da başlayacağını ve bunu yapmanın daha makul olacağını söyledim. Yani airpodsu 1000₺’ye satamadanız nolabilir 800e satarsınız 900e satarsınız. Madem ki kıyaslama, muhakeme etme, araştırma, özelliklerini ve avantajlarını öğrenebilme yeteneğiniz var.
    O zaman açarsınız sahibinden.com’u. Bakarsınız sıfır airpods ilanlarına bir fikriniz oluşmuş olur ve ona göre hareket edersiniz. Bu kadar araştıran fiyatları bilen birisi için zor olmasa gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackrz -- 26 Haziran 2021; 15:4:2 >
  • Blackrz kullanıcısına yanıt
    Ben başta fikriniz için teşekkür ettim ve benim için (benim mesajıma cevaben yazdığınız için) uygun olmadığını belirttim ama hala laf çarpma derdinde olmanızı anlamıyorum.

809-900 e satılırsa belirttiğim gibi daha avantajlı olmama ihtimalleri doğuyor.

Sahibindene bakıp tabi ki görebilirim kaça satıyorlar ama oradaki fiyatlara mı gidiyor yoksa daha azına mı nerden bilebilirim? Buradaki tecrübeye güvenerek bilgi almak için soruyorum zaten. İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dembudem -- 26 Haziran 2021; 17:1:1 >
  • Eğitim indiriminde de oluyor mu airpods hediyesi?

• Ben bugün HB den sipariş verdim. Açıkçası kulaklık için bekleyenlerdim fakat ben kulaklığı satmayıp farkını vererek pro sunu almak istiyordum. Maalesef şu aralar maddi sıkıntıdan dolayı bundan vazgeçtim. Kulaklık satışı içinde uğraşmak istemediğimden ve kalemi mutlaka alacağımdan HB deki %50 kalem indiriminden faydalanmak daha mantıklı geldi.

• 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.