Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.698
Cevap
458
Favori
842.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    değişim olacak. ama yine sanki yeni almışım gibi bekleme sürecine gireceğim. Hızlandırma yaptıklarını söylediler ama...

Köşe veya kenarda olsaydı dert etmezdim de
  • İnternet alımlarının güzelliği. Tabii bir de direkt apple dan alınmış olması. Ben de almayı düşünüyorum fiyatlar artmadan bakalım. Elimde mini 2 var. Alt taraf retine ekranda çizikler ve titremeler oluştu. Aslında çıkma ekran bulsam devam edeceğim ama yan sanayi ile uğraşmak istemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • g3nj kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Destek süreci gayet profesyonel ama çözüm süreçleri odağında müşteri memnuniyeti yok.

-Diyorum ki; Zaten 1 ay kadar bekledim, zorlu veya akasyadaki yetkili mağzaya yönlendirin hemen gidip değişim yapıyım. Yapamıyorlar onlarla tamamen ayrılarmış. Hallet entegrasyonunu oradan gidip değişim sağlayalım.
    - Değişim sürecini başlatıyoruz. bir firma 2 gün içinde arayacak gelecek sizden alacak, depolarına götürecekler ondan sonra tekrar sipariş süreci baştan başlayacak... Ohoo.... Böyle durumlar için müşteri memnuniyeti adına elinde stok bulundurman gerekir.

Amazonun yanına bile yaklaşamazlar.

Ayrıca eşimin yaşadığı süreci de burada özetlyim çok komik.

Apple watch 5 serisi kullanıyor yaklaşık 3-4 aydır. Kendi orjinal slikon kayışı var. Cilde temas ettiği noktalarda kızarıklıklar, alerji durumu oluştu. (Daha önce aylarca mi band huawei band ları da kullanmıştı hiç böyle durum olmamıştı) Farklı zamanlarda fotolarına çektik, apple desteğe anlattık. Temsilci cok iyi ilgilendi. Fotoları yükledik mühendislik ekibine gitti ekip saat takılıyken başka fotolar daha istedi. İncelediler vs. Baya 5-6 kere aramalar gerçekleştirdiler.

En sonunda mühendislik ekibinden cevap geldi; Alerjik bir durum olabilir doktara başvursun ve kumaş kordon kullanılmasını tavsiye ediyoruz. dedi.

Hadi ya hiç bizim aklımıza gelmemişti başka kordan kullanmak. Bizi 1 hafta oyalayıp dalga geçtiler sonunda. Dedikki diğer çinli markaların dandik bandları bile böyle bir şey yapmadı senin kullandığın slikon içeriğinde bir sıkıntı olabilir. Anlamak istemediler. Yazık buradaki temsilci de apple amerikaya yazın ingilizceniz yetmiyorsa translate kullanın tavsiyesi verdi.

Siz yorumların süreci komedi gibi :)

Hocam bilgi için çok teşekkür ederim. Sabırsız biriyim, alt tarafı bir tablet için 2-3 hafta beklemek beni çok yorar
    Bu arada Airpods ve Pencil hemen yollandı. Yalnız Airpodsta çift dokunma çalışmıyor. Başına gelen var mı? Bir iki kez olması gerektiği gibi çalıştı sadece. iPad 5. Nesille kullanıyorum. Kulaklığı çıkarınca durma vs. gayet güzel çalışıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim aldığım ipad air gönderime hazırlanıyor kısmına ilerlemiş. Büyük ihtimalle bugün veya yarın kargolarlar. Ölü piksel testini nasıl yaptınız?
  • grimer kullanıcısına yanıt
    https://www.pikseltesti.com/

bu siteyi kullanabilirsin.
    Teşekkürler.
  • hepsiburada da ipad air, pencil ve klavye alımına 1000 tl indirim var. pencil ve klavye satışı airpods gibi olmaz sanırım. alıp 2. elden satmak isterim.
  • İPad Air 4’ün sonbaharda çıkacağı haberleri çıkmaya başladı kampanyada Ekim sonuna kadar süreceği açıklandı.
    Acaba Air 4’ü beklemeye değer mi?
    Yoksa Pro için 6.5 liraya değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demirhaner61 D kullanıcısına yanıt
    İhtiyaç varsa alınmalı,
    yoksa beklenmeli.

Fiyatların ne olacağı belirsiz.
  • ipad air 4 ün özellikleri var mı dedikodularda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkaf

ipad air 4 ün özellikleri var mı dedikodularda?
    MiniLED ile gelebileceği konuşuluyor ama büyük ihtimalle Apple önce iPad Pro ile getirecektir bu teknolojiyi. Benzer şekilde A13 çipi de önce bir Apple Pro'ya koymadan Air'e koymazlar diye düşünüyorum. O yüzden gelir mi, gelirse nasıl bir yenilikle gelir ben de merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazerBülbül -- 14 Ağustos 2020; 19:55:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazerBülbül

MiniLED ile gelebileceği konuşuluyor ama büyük ihtimalle Apple önce iPad Pro ile getirecektir bu teknolojiyi. Benzer şekilde A13 çipi de önce bir Apple Pro'ya koymadan Air'e koymazlar diye düşünüyorum. O yüzden gelir mi, gelirse nasıl bir yenilikle gelir ben de merak ediyorum.

Alıntıları Göster
    iPad Pro henüz Mart ayında yenilendi hemen arkasından yeni versiyon çıkartacağını sanmıyorum hele daha yeni iPadler için bile 1 ay sonraya gün verirken. iPad Air çıkalı ise baya oluyor.
    Gerçi apple bu belli olmaz. Aşağıdaki linki incelemenizi öneririm
    https://buyersguide.macrumors.com

• hocam elektronik aletlerdeki %30 luk vergideki indirim 1 eylül itibariyle başlayacak EYLÜL AYINI BEKLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM

• hocam elektronik aletlerdeki %30 luk vergideki indirim 1 eylül itibariyle başlayacak EYLÜL AYINI BEKLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM

• quote:

Orijinalden alıntı: kucuk

iPad Pro henüz Mart ayında yenilendi hemen arkasından yeni versiyon çıkartacağını sanmıyorum hele daha yeni iPadler için bile 1 ay sonraya gün verirken. iPad Air çıkalı ise baya oluyor.
    Gerçi apple bu belli olmaz. Aşağıdaki linki incelemenizi öneririm
    https://buyersguide.macrumors.com

Alıntıları Göster
    Hocam demek istediğim şuydu iPad Air Pro'nun bir alt modeli iken onda olmayan bir özelliği önce Air'a koymazlar. Yoksa Air yenilenmez demiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: olrich

hocam elektronik aletlerdeki %30 luk vergideki indirim 1 eylül itibariyle başlayacak EYLÜL AYINI BEKLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM
    Ne zaman duyuruldu hocam bu, vergi indirimi mi geliyor?

• %30 olan vergi %25 e düşecek.
    o zamanda kur farkı yansıyacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KUR FARKLARI ZATEN YANSITILDI MART AYINDA İPAD FİYATLARINA BAKARSSANIZ. MART AYINDA İPAD 2000 TL YE SATILIYORDU
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.