Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.045
Cevap
50
Favori
72.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaç günde geldi uzun sürer heralde Çin'den gelmesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence hala gideri var ipad air 2 şu videoda benim düşüncede https://youtu.be/0X9jhvIU-QI
  • İpad air 2 kılıf

Logitech anyangle for ipad air 2

https://www.amazon.com/...39-001112/dp/B00R0I6IFG/ 26$

http://www.hepsiburada....f1npbm0NMCFawp0wodhZIBqA 195₺

Fiyat baya uygun zaten logitech kalitesi amazon yorumları da iyi

• arkadaşlar,
    elimde hediye gelmiş sıfır gümüş renk ipad air2 mevcuttur.
    çok uygun yazıyorum
    1299tl den satışa koydum.
    ihtiyac sahibi varsa turkıye garantılı bu cıhazı kacırmasın derim.
    jelatını siz acacaksınız.. PM den

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 5 Haziran 2017; 8:27:27 >
  • Iyi günler arkadaşlar. Almanya dan 4 ay önce gelmiş ama jeletini açılmamış bir iPad air 2 almak istiyorum. Paketi açınca mı garantisi başlar. Garanti bakımından almanya dan alınanla türkiyeden alınan arasında ne fark var acaba

• Arkadaşlar, ipad 2 air kullanıyorum fakat cihaz sadece restore mod ve dfu moda aldığımda şarj oluyor. Ne yapsam çözemedim.Garantisi de bitti.Donanımsal bir arıza olsa , dfu mod'da şarj etmez. Daha önce buna benzer bir sorun yaşayan oldu mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler,
  • arkadaşlar, ipad'e bilgisayardan dosya aktarmak istiyorum, itunes yükledim, itunes ipad'i görmüyor. bilgisayar ipad'i görüyor, itunes görmüyor.

itunes haricinde ipad'e nasıl dosya aktarabilirim ?

telefondan bluetooth ile dosya göndereyim dedim, ipad telefonla eşleşti ama telefon dosyayı gönderemedi. bir tuhaflık var bu ipad'de ama çözemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blekwolf -- 7 Haziran 2017; 19:46:31 >
  • blekwolf B kullanıcısına yanıt
    maalesef apple ın ürünleri sadece kendi içerisinde bluetooth kullanımına izin veriyor. yani iphonedan başka iphone a fotoğraf video gönderebilirsiniz ama başka cihazlarla alış-veriş yapamazsınız. bulut hizmetlerinden herhangi birini ipade indirip, bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan buluta dosya fotoğraf müzik gönderip onları ipadde görüntüleyebilirsiniz. ben google drive kullanıyorum tavsiye ederim.

• m.hüseyin kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam, ben de diyorum galaxy'den niye dosya gönderemiyorum ipad'e. onu geç itunes'da görmüyor ipad'i. dediğin gibi son çare drive falan kullanacaz
  • İos 11 nasıl yükleyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

İos 11 nasıl yükleyen var mı?

Bende merak ediyorum var mı cesaret edip yükleyen malum versiyon yükseldikçe bataryanın bitişine erkene çekiliyor
  • arkadaşlar, itunes ipad'i görmediği için google drive kullanarak ipad'e mp3 atmaya çalıştım. dosyaları drive'a yükledim, ipad'de google drive app yükledim.

drive'a bağlanınca dosyaları görüyorum, yalnız çözemediğim şey, tümünü seçiyorum ama indir ya da download ya da aşağı ok tuşu gibi bir simge çıkmıyor. menülerde "çevrimdışı kullanılabilir yap" seçeneği var, bir de üç nokta menüsünde "kopyasını oluştur" seçeneği var. hangisi indirme seçeneği bilen varsa makbule geçer ?

çevrimdışı kullanılabilir yap seçeneğini seçtim, mp3leri google drive app içinde çalabiliyorum. bu mp3leri ayrı bir mp3 player ile ipad'de çalabilmek için ne yapmam lazım ?
  • heyysanadiyom kullanıcısına yanıt
    Ben çıktığı gün yükledim 11’i. Batarya iyi idare ediyor. Fakat şarja takınca fazla ısınması ve ısınmadan dolayı kafayı yemesi yüzünden yüklemenizi tavsiye etmiyorum. Bir de orjinal şarj kablosunu sahte algılayıp şarj olmuyor genelde. Bilgisayar olmadığı için geri de dönemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DelReyLana

Ben çıktığı gün yükledim 11’i. Batarya iyi idare ediyor. Fakat şarja takınca fazla ısınması ve ısınmadan dolayı kafayı yemesi yüzünden yüklemenizi tavsiye etmiyorum. Bir de orjinal şarj kablosunu sahte algılayıp şarj olmuyor genelde. Bilgisayar olmadığı için geri de dönemiyorum.

Bilgisayar olunca geri dönüyorsa ben 9. versiyona geçeyim o zaman ios kullanmadım daha önce o yüzden hiç bilmiyorum
    İşte o öyle olmuyor. Sadece en son sürüme dönebiliyorsunuz. 😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: DelReyLana

İşte o öyle olmuyor. Sadece en son sürüme dönebiliyorsunuz. 😂😂

Androidde güncellemeyi durdurarak kapata biliyorduk , İOSta var mı böyle bişi? Kazara elim gitmeden güncelleme yapılmasın istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: heyysanadiyom

quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

İos 11 nasıl yükleyen var mı?

Bende merak ediyorum var mı cesaret edip yükleyen malum versiyon yükseldikçe bataryanın bitişine erkene çekiliyor

Yükledim fakat çöktü beyaz ekranda kaldı hrd Reşat filan işe yaramadı mecburen dfu mod ile son resmî sürüme dondurdum ama yeniden yüklücem bayram sonrası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

İos kapalı sistem olduğu için durdurma gibi bir olay yok. Ama bir yerde okumuştum watch un beta profilini yükleyince ios son sürüm olmasa bile son sürüm olarak algılayıp yazılımınız güncel uyarısı veriyordu.

• 10.3.2 de şarj süresi çok kısaldı cihazı ilk aldığımda 9 saati rahat görüyordum şimdi 7-8.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Ben de bu kuşku yüzünden ios 9.3.5 de bıraktım Air 2'yi.. Şimdilik bir sorun yok, fakat ileride bazı uygulamalara ios 9 desteği keslirse kötü olacak..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.