Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.045
Cevap
50
Favori
72.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son güncellemeyle şarj süresi baya azalan varmıdır benden başka ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Applenin mobil de yaptığı son zamanlardaki en iyi işin bu cihaz OLDUĞUNU düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Bende almayı düsünüyorum,tavsiye eder misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FurkanCbn kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle ederim.

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    http://www.incehesap.com/ipad-air2-16gb-tablet-fiyati-25795/?ref=akakce&source=mobil&v=1.1.1#

Hocam bu sitede neden bu kadar ucuz?

• FurkanCbn kullanıcısına yanıt
    Aslında ucuz değil KDV dahil 1350 lira bu sitede.

Apple Store da 1390 lira.

• Biraz önce iPad air 2 aldım klavyeli kılıf almak istiyorum bütçem Max 150 TL ne önerirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: zivistannn

Son güncellemeyle şarj süresi baya azalan varmıdır benden başka ?

bende de öyle
  • Air 2 64GB Wi-Fi Silver 1465 TL . Pupa gitti gidiyor kampanyasından aldım . Ilk izlenim süper bir cihaz . Yağ gibi akıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toshibaci_1970 -- 8 Mayıs 2015; 21:48:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekobaba

Biraz önce iPad air 2 aldım klavyeli kılıf almak istiyorum bütçem Max 150 TL ne önerirsiniz

Valla 150 veriyorsan az daha ekle 9 taksit Apple Store'dan orijinal Air 2 smart case al . Ben gece mavisi aldım. Piyasada satılan Dark , Microsonic gibi 60-70 TL ilk dandik kılıflar var. Ama ne kadar ömürlü olur meçhul.

• arkadaşlar icloud veya itunesa yedekleme yapılan uygulamalarda daha sonra tekrar yüklemek istediklerimizi seçebiliyormuyuz yoksa tüm yedeği geri yüklemek mi gerekiyor.
  • Arkadaşlar merhaba ipad air silver 32GB+4G kullanıcısıyım ve air 2 almak istiyorum ama renk seçimince gerçekten çok kararsız kaldım space gray nasıl duruyor ve gold renk nasıl? Fikirlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: clb12

Arkadaşlar merhaba ipad air silver 32GB+4G kullanıcısıyım ve air 2 almak istiyorum ama renk seçimince gerçekten çok kararsız kaldım space gray nasıl duruyor ve gold renk nasıl? Fikirlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

Elinizde Air varsa Air 2 almak bence çok gereksiz olur ayrıca renk konusunda da kendinize hoş gözükeni alın derim, ben siyah aldım çok güzel fakat çok toz belli ediyor şimdiki aklım olsaydı gold alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Celeste

quote:

Arkadaşlar merhaba ipad air silver 32GB+4G kullanıcısıyım ve air 2 almak istiyorum ama renk seçimince gerçekten çok kararsız kaldım space gray nasıl duruyor ve gold renk nasıl? Fikirlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

Elinizde Air varsa Air 2 almak bence çok gereksiz olur ayrıca renk konusunda da kendinize hoş gözükeni alın derim, ben siyah aldım çok güzel fakat çok toz belli ediyor şimdiki aklım olsaydı gold alırdım.

Bana da gereksiz geldi ama özellikle 2 gb ram ve daha iyi işlemciden dolayı air 2 almak istiyorum onun dışında da apple her güncellemede olduğu gibi cihazları yavaşlattığı için ios 7 deki akıcılık yok maalesef şu an air de.Bir de siyahı temizlemesi falan çok mu zahmetli beyaz ve gold a göre dış görünüşü nasıl bana siyah daha asil geliyor ama kafam çok karıştı gerçekten ne zor işmiş 😃

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Celeste

quote:

Bana da gereksiz geldi ama özellikle 2 gb ram ve daha iyi işlemciden dolayı air 2 almak istiyorum onun dışında da apple her güncellemede olduğu gibi cihazları yavaşlattığı için ios 7 deki akıcılık yok maalesef şu an air de.Bir de siyahı temizlemesi falan çok mu zahmetli beyaz ve gold a göre dış görünüşü nasıl bana siyah daha asil geliyor ama kafam çok karıştı gerçekten ne zor işmiş 😃

Evet siyah bence en güzel görüneni fakat kir ve toz çok belli ediyor bu yüzden ben beyaz veya gold tercih ederdim. Siz kendi zevkinize göre hareket edin derim.

• Hocam alırsan bence siyah al çünkügerçekten çok hoş duruyor ve gözü yormuyor özellikle film izlerken daha iyi anlıyorsun tablet kapalı iken de ekranla kenar bir bütün olarak şık duruyor tozu dert etme

• Ben bugün ekrana temperrli film taktırdım ama kimseye tavsiye etmiyorum çünkü bi kere tablet iyice ağırlaşıyor hafifliğin mantığı kalmıyor Bir de ekranı parmakla kaydırma zorlaşıyor sonuçta cam üzerinde parmak ekrana yapışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: veerzaara

Ben bugün ekrana temperrli film taktırdım ama kimseye tavsiye etmiyorum çünkü bi kere tablet iyice ağırlaşıyor hafifliğin mantığı kalmıyor Bir de ekranı parmakla kaydırma zorlaşıyor sonuçta cam üzerinde parmak ekrana yapışıyor

Hocam ben seffaf film yaptirdim mat degilde normal olanından air e gayet iyi oluyor iyi bir kılf da tamperli filmin görevini görür.

• Home tuşuyla ilgili kronik bir sorun var mı çünkü ilk aldığım zamanlar gibi değil sanki home tuşu hatta biraz önce basılı kalmış sanırım kendi kendine siriti açtı.. Ayrıca basarken eskisi gibi tok bir basma hissi vermiyor

• Sırf Split screen özelliği için beta sürümü yükledim fakat çok sayıda bug var ve makine 2 kez dondu. Ayrıca bu özelliği destekleyen ugulama sayısı çok az öyleki bazı Apple uygulamaları bile destek vermiyor şuanlık. Kısacası beta sürümü yüklemenizi önermiyorum beklediğimden daha çok sıkıntı var.

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.