Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.045
Cevap
50
Favori
72.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet case bak kameranin yaninda bi boslul daha birakmislar yeni aire ozel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 128 gb wifi+cuellar renk konusunda karar veremedim henüz space gray ile gold arasında gidiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 654three2

quote:

Orijinalden alıntı: mao-dun

quote:

Biz hala kargo bekliyoruz yani kargo hazırlanıyor statüsüne Bile gelmedi. Hafta sonu kurcalarım diyordm int üzerinden sipariş verdiğime pişman oldum.bugun gider alırdık elden.

Aynen başkan. Çarşamba akşamı sipariş verdim, call center ı aradım dün akşam. Pazartesi akşam kargoya veririz salı akşamı elinizde olur dedi. Ama ben lazerle arkasına yazı yazdırdım ondan gecikmiş olabilir. Sende yazı var mıydı?

Aynen bende de lazer yazı var. Kredi kartı ile aldım iptal edip, mağazadan alsak cok ugrasır mıyız?

Ben bugün tekrar aradım Apple Call Center ı . 29 Ekim akşam saat 10 civarında sipariş vermiştim. Call Center Barcelona'daymış bu arada. Merve hanımla görüştüm. İstanbul depoya bağlandı hala kargoya verilmemiş dedi. Yarın akşama kadar siparişiniz elinize ulaşmazsa müşteri memnuniyeti açısından sizi tatmin etmeye çalışacağız dedi. İstediğiniz bir kılıfı hediye ederiz falan dedi. Bekleyip göreceğim artık inşallah yarın akşam gelmezde cover ı bedavaya getiririm.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Biz hala kargo bekliyoruz yani kargo hazırlanıyor statüsüne Bile gelmedi. Hafta sonu kurcalarım diyordm int üzerinden sipariş verdiğime pişman oldum.bugun gider alırdık elden.

Aynen başkan. Çarşamba akşamı sipariş verdim, call center ı aradım dün akşam. Pazartesi akşam kargoya veririz salı akşamı elinizde olur dedi. Ama ben lazerle arkasına yazı yazdırdım ondan gecikmiş olabilir. Sende yazı var mıydı?

Aynen bende de lazer yazı var. Kredi kartı ile aldım iptal edip, mağazadan alsak cok ugrasır mıyız?

Ben bugün tekrar aradım Apple Call Center ı . 29 Ekim akşam saat 10 civarında sipariş vermiştim. Call Center Barcelona'daymış bu arada. Merve hanımla görüştüm. İstanbul depoya bağlandı hala kargoya verilmemiş dedi. Yarın akşama kadar siparişiniz elinize ulaşmazsa müşteri memnuniyeti açısından sizi tatmin etmeye çalışacağız dedi. İstediğiniz bir kılıfı hediye ederiz falan dedi. Bekleyip göreceğim artık inşallah yarın akşam gelmezde cover ı bedavaya getiririm.

Smart case mi?cover mı? Farklı bir kılıf var mı aklında?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Barcelona mı, ilginç. Ben de geçen gün konuştuğum arkadaşın neden doğru düzgün Türkçe konuşmadığını farkedip hayret Apple böyle birini neden çalıştırır dedim.

• CoMMaNDeRCX kullanıcısına yanıt
    Öyle diyorsunuzda 2GB ram ve A8X olayı yenilenen kamera beni uzun yıllar götürür diye düşünüyorum Apple kolay yapmıyor böyle büyük yenilikler kafam iyice paraya kıymaya kaydı.

• Ekle hocam 16 gb gold
  • quote:

Orijinalden alıntı: rata

Air deki plastige dokunma hissi kaybolmus. Cama dokunuyorsunuz hissi veriyor.

Tesekkurler, benim de en merak ettigim soru buydu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sawasaz kullanıcısına yanıt
    Link verir misiniz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Smart case mi?cover mı? Farklı bir kılıf var mı aklında?

Şimdilik bi şey yok aklımda. Zaten bu akşam elime geçmezse yarın arayıp pazarlık yapıcam

• 2g ram farkı hissediliyor mu ?
  • mao-dun kullanıcısına yanıt
    Bende bir kılıf degil aynı değerde farklı bir ürün düşünüyorum.bu arada benimki hazırlanıyor da yani bugun verilse bile yarın teslim olucak. Söyledikleri tarihten 1 gun sonra olmus oluyo :)

• Beyler teklonojiyi takip eden birisiyim bugüne kdr hiç apple cihazı kullanmadım.
    Ama ne yalan soylitim şu air2 gold beni baya cezbetti.
    Şimdi ilk defa ipad alacak olsanz direk air 2 mi alırdınz ??
    Benm işim dizi oyun pdf okuma(kanun yonetmelk kitap vs) ipad kullanan arkadaşm okdr para verme yazık diyor git laptop al.
    Kafam karışık ??
    64gbgold heran şeytana uyup alablrm oneri lutfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2GB Ram,A8X ve metal arayüzü kullanacak uygulamaları göz önüne alınca dayanamayıp bu sabah ben de 1 adet 64gb wifi sipariş ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeah4everr

Beyler teklonojiyi takip eden birisiyim bugüne kdr hiç apple cihazı kullanmadım.
    Ama ne yalan soylitim şu air2 gold beni baya cezbetti.
    Şimdi ilk defa ipad alacak olsanz direk air 2 mi alırdınz ??
    Benm işim dizi oyun pdf okuma(kanun yonetmelk kitap vs) ipad kullanan arkadaşm okdr para verme yazık diyor git laptop al.
    Kafam karışık ??
    64gbgold heran şeytana uyup alablrm oneri lutfen

Asıl laptop alırsanız paranıza yazık etmiş olursunuz. Saydığınız işleri kusursuz yapabileceğiniz piyasadaki tek alet ipad dir.

• Celeste kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamayın cidden bilmediğimden soruyorum benim de kafamdaki bir ikilem olduğundan..
    ipad air 2 ye harici klavye bağlayaibliyor mu office dosyalarını rahat çalışmak için ?
    bir de flashdisk okuma özelliği var mı ?
    bunulara göre evdeki laptopu bile satabilirim yani çok kullanmıyorum zaten lg g3 ve mini retina ile götürüyorum bir çok şeyi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rueta -- 4 Kasım 2014; 11:32:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rueta

Yanlış anlamayın cidden bilmediğimden soruyorum benim de kafamdaki bir ikilem olduğundan..
    ipad air 2 ye harici klavye bağlayaibliyor mu office dosyalarını rahat çalışmak için ?
    bunulara göre evdeki laptopu bile satabilirim yani çok kullanmıyorum zaten lg g3 ve mini retina ile götürüyorum bir çok şeyi :)

Legal yollardan flash disk bağlayamazsınız ancak jb yapmanız gerekli. Klavye bağlanıyor ve piyasada uyumlu mükemmel klavyelerde var fakat ipad için çok kullanışlı olduğunu düşünmüyorum. Eğer sıfırdan belge, tablo hazılıyım diyorsanız tabletler bu konuda çok kullanışlı değiller ancak rütüş için rahatça kullanılabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Celeste

quote:

Orijinalden alıntı: rueta

Legal yollardan flash disk bağlayamazsınız ancak jb yapmanız gerekli. Klavye bağlanıyor ve piyasada uyumlu mükemmel klavyelerde var fakat ipad için çok kullanışlı olduğunu düşünmüyorum. Eğer sıfırdan belge, tablo hazılıyım diyorsanız tabletler bu konuda çok kullanışlı değiller ancak rütüş için rahatça kullanılabiliyor.

Anladım teşekkürler..
    jb falan da hiç bilmiyorum bir bakayımı flashdik kullanmak güzel olabilir :)
    Bazen işte yarım kalan rapoları evde devam edebiliyiorum word üzerinde.. sıfırdan yaratma olmuyor ama yine de dediğiniz gibi kullanışlı olmayabilir..
    Neyse laptop dursun bir köşede o zaman ilişmeyim :)

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.