Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.046
Cevap
50
Favori
72.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce storede değişim yapan varmı ? Gold renge alışamadım siyah renk alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^7pMş^

Akıcılık ve hız konusunda airden farkı varmı KULLANİCİ DENEYİMİNDE? bench mark demiyorum

Yok bir farki

• quote:

Orijinalden alıntı: vietnam06

Yakın zamanda bende alacağım gold rengi wifi. Sıkıntım 64GB ve 16GB arasında gidip gelmem. Benim ilk ipadim olacak ve hangisi yeter bilemiyorum şunu söyliyim oyun ve dizi izliceyeğim aynı zamanda telefonumdan çektiğim fotoğrafları ipade atarım diye düşünüyorum. Malum annemler teknolojiden fazla anlamazlar ve genellikle bir fotoğraf çekileceği zaman ben telefondan çekerim. Böyle düşündüğüm zaman evet 64GB benim için gayet yeterli fakat iş para kısmına gelince sıkıntı. Öğrenciyim ve yaz tatilinde 5 ay çalıştım elime bir miktar para geçti bu paranın nerdeyse hepsinide tablete vermek istemiyorum. Fiyatlarında düşmeyeceğinide düşünürsek bu gidişle alamayacağım herhalde.

kullanici deneyimi acisindan bir fark yok air ile 2 arasında bence git 64 yada 128 gblik air al

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

Daha önce storede değişim yapan varmı ? Gold renge alışamadım siyah renk alacağım.

14 gün koşulsuz iade hakkı var verin yenisini alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celeste

quote:

Daha önce storede değişim yapan varmı ? Gold renge alışamadım siyah renk alacağım.

Öğrenci kartı ile aldım o zaman yine giderken öğrenci kartımı yanıma alimmi ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Celeste

quote:

Öğrenci kartı ile aldım o zaman yine giderken öğrenci kartımı yanıma alimmi ?

Bilmiyorum ama ne olur ne olmaz diye yanınızda bulunması daha iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler benim iPad air zaman zaman saniyelik menude sağa sola kaydirirken internette yukardan assaya indirirken böyle dona dona kayıyor ama hemen toparlıyor kendini sizdede varmi aynı şekil üst bildirim çubuğunu indirirkwende frame atlaması gibi böyle

• Aliexpressten 10 dolara combo yaptim, seffaf case, siyah cover sleep wakeup functionli, ekran filmi ve kalem, en kotu ihtimal kalemini kullanirim zaten sadece o 30 tl tr de, gelsin Ne istir paylasicam👊

• İpad Air için değilmi bu siparişler ?
  • Uyumlu

• quote:

Orijinalden alıntı: sawasaz

Uyumlu

Yalnız case değil cover uyumlu

• ok, ben smart case sandım , o yüzden yanlışlık olmasın diye yazmıştım. Smart cover uyumlu tabiki , smart caseler uymuyor, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle...
  • Ekrani kapasin yeter hocam arkasina film cekicem 5s te var cok memnunum

• yaz hocam 64 gb wi-fi space gray . alan ve alacak olan herkese şimdiden hayırlı olsun.
  • EBeyler benim iPad air zaman zaman saniyelik menude sağa sola kaydirirken internette yukardan assaya indirirken böyle dona dona kayıyor ama hemen toparlıyor kendini sizdede varmi aynı şekil üst bildirim çubuğunu indirirkwende frame atlaması gibi böyle

• Bu cihazın eksiği yok resmen. 4S'ten sonra bir ilk Apple adına.
  • Selamlar. Ürünü dünden beri kullanıyorum son derece akıcı ve hızlı. Fakat bi sorunum var. Sağ tarafı soldan daha fazla ısınıyor ve bazen çok Isı veriyor. Aynı sorunu yaşayan var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mini retina kullanıyorum işimi görüyor ama air 2 özellikle gold rengi ile resmen kaşıyor beni
  • Case de dusununenler ayni satici air 2 olanida koymus ben gormemistim mesaj attim degistirdi saolsun dursun kenarda tableti satarken yaninda veririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawasaz -- 3 Kasım 2014; 10:30:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sawasaz

Case de dusununenler ayni satici air 2 olanida koymus ben gormemistim mesaj attim degistirdi saolsun dursun kenarda tableti satarken yaninda veririm

Hocam case mi bu? Yani arkasınıda koruyor dimi? 9 dolar cok iyiymiş

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.