Şimdi Ara

Apple ın iPad de farkedemediği hata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • safariden çıkınca ana ekranın üst kısmında gözükenler 5.0.1 sürümündede vardı 5.1.1 de hala var, ekran görüntüsü aldım onda gözükmüyor yani değişik bişey uykuya alsan düzelmiyor

• Enteresan bende olmuyor denedim gerçi background açık renk değil benim belki ondandır.
  • Ben de eskiden iPad 2 varken alıyordum bu hatayı ama pek göze batmıyor bence çok ciddi bir sorun değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Ben de eskiden iPad 2 varken alıyordum bu hatayı ama pek göze batmıyor bence çok ciddi bir sorun değil.

göze batmıyor diye bu sorunu es geçmek mümkün değil. gereksiz gözle görülmeyen şeyleri düzeltiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D9369ED2 -- 3 Haziran 2012; 2:17:05 >
  • bencede çok gereksiz bir şey 5 dk orda ne olduğunu farketmeye çalıştım belki arka plan resmini değiştirsen gözükmez
  • Bende olmuyor

• ilginçmiş. akşama deniyeceğim.
  • ipad ve ipad 2'de de var bu hata
  • Arka fondan olabilir. Baska duvar kagitlariyla da deneyin,ben damla seklindeki fonu kullaniyorum bir sorun yok. Ekranda bir hata olsaydi her fonda bunu gormeniz gerekirdi...

• enteresan
  • Olay ne ya ? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: uygarozdemir

Olay ne ya ? :)

saatin hemen altında safaride google arama bölmü ve url bölümü gözüküyo inan bende zor gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahooo58

quote:

Orijinalden alıntı: uygarozdemir

Olay ne ya ? :)

saatin hemen altında safaride google arama bölmü ve url bölümü gözüküyo inan bende zor gördüm

Hakikaten oyleymis :) Tesekkurler :)
    farkeden gozlere tebrikler ciddi ciddi :)

• Bende bu ney diyorum Arka planda safari açıksa ondan da kaynaklanıyor olabilir yada pikseller hantaldır
  • the new iPad de böyle bi sorun yok
  • yeni ipad'de 4-5 farklı arkaplanda denedim böyle bir soruna rastlamadım ben.
  • Yazilimsal bir program degil bu. Donanimsal ekranda olan bir problem.

• Bazı arkadaslar göremediğini söylemiş, aslında gayet net gozukuyor fakat iPhone 4 ile çektiğim için size net aktaramadim. Donanımsal olduğunu düşünmüyorum, yazılımlar alakalı gibi, bu sorunu Apple a nasıl gonderebiliriz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazilimsal mi oldugunu anlamak icin bir screen shot al oncelikle. gerci gorunup gorunmeyecegi belli degil , donanimsal olsa sadece safaride olmaz, sabit olan bircok imajin ekranda golgesi cikardi, ikonlar birbirine filan karisirdi . yazilimlsal olma ihtimali daha yuksek yani .
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbbatu

Bazı arkadaslar göremediğini söylemiş, aslında gayet net gozukuyor fakat iPhone 4 ile çektiğim için size net aktaramadim. Donanımsal olduğunu düşünmüyorum, yazılımlar alakalı gibi, bu sorunu Apple a nasıl gonderebiliriz ?

Bu tip sorunlari lcd monitorlerdede gordum birkac defa. O yuzden donanimsa olabilir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.