Şimdi Ara

Apple hızlı şarj uyumlu Spigen 27W USB-C PD 3.0 89,9 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
10.288
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple hızlı şarj uyumlu Spigen 27W USB-C PD 3.0 89,9 TL

https://www.hepsiburada.com/spigen-steadiboost-27w-hizli-sarj-cihazi-usb-c-pd-3-0-power-delivery-duvar-sarji-f210-000ca26477-pm-HB00000OH368

iPhone 11’i hızlı şarj etmek için Apple’a ödemeniz gereken 528 TL.
    Adaptör tüm hızlı şarj özellikli telefonlarla uyunmlu.

iphone için kablo önerisi https://www.hepsiburada.com/spigen-essential-apple-usb-c-to-lightning-pd-power-delivery-destekli-hizli-sarj-ve-data-kablo-mfi-lisansli-1-metre-c10cl-000ca25416-p-HBV00000JGNUX

İnceleme videosu

• Spigen iphone kablosu aldım 2 metrelik 2 adet , toplam ikisi 6 ay dayanmadılar.

İphone 7 plusa
    İphone X a
    Wapple watch a kılıflar ço kkez aldım, sararma saydamlarda 1 aya kalmadan başlıyor ve çöp yani. Diğer armor vb kılıfları dayanıklı gözüküyor ama 1 yıl olmadan dandikleşmeye başlıyorlar.
    Saat kılıfı hemen çiziliyor ve dayanıksız.
    Uzun süreli ürünleri dayanıksız kısaca.
    20000 mah harici var , 6 ay olmadan iphone x i sadece 2 kez şarj etmeye yetti. Aldığımda da 4 dü en fazla.

Kimse o yüzden spigen kaliteli demesin. Orta sınıf sadece
    Spigen Inc, commonly known as Spigen, is a mobile phone accessory maker based in the United States that makes cases, screen protectors and other accessories for popular smartphone models.
    Yaygın olarak Spigen olarak bilinen Spigen Inc, Amerika Birleşik Devletleri merkezli, popüler akıllı telefon modelleri için kılıflar, ekran koruyucuları ve diğer aksesuarları üreten bir cep telefonu aksesuar üreticisidir.

hocam neye göre kime göre dandik.
  • paylaştığınız video inceleme değil reklam videosu. 10 bin liralık telefonu böyle dandik markalarla şarj eden de ne bileyim...
  • Spigen dandik diyorsanız piyasada alınacak kaç tane marka kalır bilmem..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest Account

paylaştığınız video inceleme değil reklam videosu. 10 bin liralık telefonu böyle dandik markalarla şarj eden de ne bileyim...
    Spigen Inc, commonly known as Spigen, is a mobile phone accessory maker based in the United States that makes cases, screen protectors and other accessories for popular smartphone models.
    Yaygın olarak Spigen olarak bilinen Spigen Inc, Amerika Birleşik Devletleri merkezli, popüler akıllı telefon modelleri için kılıflar, ekran koruyucuları ve diğer aksesuarları üreten bir cep telefonu aksesuar üreticisidir.

hocam neye göre kime göre dandik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spigen'e dandik diyen de gördük ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spigen dandik ise buraya Ugreen, Baseus, Anker vb yazsak ne denirdi acaba merak ediyorum. Sağlam güzel bir şarj cihazına benziyor, boyut olarak da ideal. Çok da hızlı şarj eder.

• i11 olsa alınırdı ama yok
  • Geçen hafta aldım kesinlikle tavsiye ederim. iPhone 11 kendi adaptörüne göre inanılmaz fark etti. Yarım saatte %50 den fazla doluyor.

• Sivarge kullanıcısına yanıt
    bunu taktığımız zaman ekranda hızlı şarj olduğuna dair bir ibare çıkıyor mu?

• çıkışları kaç amper acaba bilgi yok.
  • bir telefonu markası ne olursa olsun mümkün mertebe hızlı şarj etmekten sakının. Nacizane tavsiyem.
    Özellikle iphone 11 gibi bir tam günü rahatlıkla çıkarabilen bir telefonu gece yatmadan normal şarj edin yeter.
  • Spigen iphone kablosu aldım 2 metrelik 2 adet , toplam ikisi 6 ay dayanmadılar.

İphone 7 plusa
    İphone X a
    Wapple watch a kılıflar ço kkez aldım, sararma saydamlarda 1 aya kalmadan başlıyor ve çöp yani. Diğer armor vb kılıfları dayanıklı gözüküyor ama 1 yıl olmadan dandikleşmeye başlıyorlar.
    Saat kılıfı hemen çiziliyor ve dayanıksız.
    Uzun süreli ürünleri dayanıksız kısaca.
    20000 mah harici var , 6 ay olmadan iphone x i sadece 2 kez şarj etmeye yetti. Aldığımda da 4 dü en fazla.

Kimse o yüzden spigen kaliteli demesin. Orta sınıf sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 31 Aralık 2019; 15:23:54 >
  • Nedense resmi sitede (spigen.com) böyle bir ürün gözükmüyor, SteadiBoost olarak genelde araç şarjı çıkıyor. Sadece Google'da birkaç İtalyan sitesinde ve AmazonIT'de bu ürün çıkıyor.

https://www.spigen.com/collections/usb-charger
    https://www.amazon.it/gp/product/B07V7YHXY6/

Anker'in Atom serisi PD cihazlarını almak daha mantıklı olabilir. Silicon yerine gallium nitride (GaN) kullanıyorlar, hem ısınma daha az hem de boyutlar daha küçük oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Conqueror26

Spigen'e dandik diyen de gördük ya
    spigen ne zaman unlu olduki anker aukey bunlarla es deger markaydi

• musty578 kullanıcısına yanıt
    Ünlülüğü ile ilgili yorum yapmadım. Lg G2/G3-Samsung A7-Xiaomi Mi 6-Mi 8 ve 9T için kılıflar, Mi 8 için temperli cam-Qc destekli 3.0 adaptörü vs bir sürü ürününü kullandım. Piyasada bundan kaliteli az marka var. Her ürünü baştan sona kalite. Ünlü olması önemli değil ama kampanya zamanlarını da düşünürsek parasını sonuna kadar hak eden ''kaliteli'' ürün üreten bir marka.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

bunu taktığımız zaman ekranda hızlı şarj olduğuna dair bir ibare çıkıyor mu?
    Herhangi bir değişiklik farketmedim hocam. Şarj oluyor ibaresi çıkıyor sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: anaksimenes35

çıkışları kaç amper acaba bilgi yok.
  • Alibaba dan anker 30 wat aldım. Kampanyadan 130 liraya geldi. Hem ufak hem anker kalitesi. Tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neronidas

Alıntıları Göster
    güzelmiş beğendim ama biraz pahalı geldi bana fiyatı, teşekkürler.

• spigen marka olarak kılıf,ekran koruyucu üzerine üretim yapıyor. anker, ugreen ,Xiaomi gibi firmaların uzmanlık alanı elektronik cihazlar olduğundan, tercih edilmesi daha isabetli karar olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.