Şimdi Ara

Apple Earpods alacaklar dikkat ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
11.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MaSSive

quote:

Orijinalden alıntı: Thathurts

quote:

Uzun süre Shure marka kulaklıkları kullandım.
    Bose Mobile in ear Kulaklıkları tek geçerim.
    Kulaklarda ağrı yapmıyor.

Diğerleri hikaye.

Bose çok kaliteli kabul ediyorum fakat Bose'ye o kadar para vermişken daha üstüne eklenip dünyanın en iyi markası alınabilir.

Yani bu cihaz TIKLAYIN

Bang&olufsen

Bu iskandinav markanın ürünleri ,performansından çok,
    Kendine has ,tasarımları ve el yapımı olmalarından dolayı bu paralara satılıyor.

Bose, Tehnics, Beats by Dr.Dre, Senheisser, Harman Kardon, Bowers&Wilkins, Denon, AKG, Lady Gaga, Pioneer ve tabi ki Bang&Olufsen... Bunların hepsini dinledim size açık konuşuyorum Bang&Olufsen tek, diğerleri hepsi birleşip maç yapar

• quote:

quote:

quote:

quote:

Diğerleri hikaye.

Bose çok kaliteli kabul ediyorum fakat Bose'ye o kadar para vermişken daha üstüne eklenip dünyanın en iyi markası alınabilir.

Yani bu cihaz TIKLAYIN

Bang&olufsen

Kendine has ,tasarımları ve el yapımı olmalarından dolayı bu paralara satılıyor.

Bose, Tehnics, Beats by Dr.Dre, Senheisser, Harman Kardon, Bowers&Wilkins, Denon, AKG, Lady Gaga, Pioneer ve tabi ki Bang&Olufsen... Bunların hepsini dinledim size açık konuşuyorum Bang&Olufsen tek, diğerleri hepsi birleşip maç yapar

Topunu keserim onlarn

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkangen

quote:

quote:

quote:

quote:

Diğerleri hikaye.

Yani bu cihaz TIKLAYIN

Bang&olufsen

Topunu keserim onlarn

Hahahah mahalledeki yaşlı amca sizmisiniz yoksa

• kulağımdan habire düşüyor ya birde yatakta üzerine yatınca ağrıtıyor eskisi daha rahattı o bakımdan ama ses kalitesi olarak daha üstün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

kulağımdan habire düşüyor ya birde yatakta üzerine yatınca ağrıtıyor eskisi daha rahattı o bakımdan ama ses kalitesi olarak daha üstün.

Yatağa yatınca değilde normal dinlerken diğer apple kulaklığına göre daha mı rahat peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: plssnwrme

quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

kulağımdan habire düşüyor ya birde yatakta üzerine yatınca ağrıtıyor eskisi daha rahattı o bakımdan ama ses kalitesi olarak daha üstün.

Yatağa yatınca değilde normal dinlerken diğer apple kulaklığına göre daha mı rahat peki?

rahat evet bide sesde bir doygunluk var hani bassları fln yogun şekilde duyabiliyorsun, ama yinede ben begenmedim..

arkadaşlar o kulaklıkdaki kalite birazda ne dinlediginize göre değişir, muzik türlerine göre, mp3 formatına göre atıyorum flac, wav ile 96 kbps lik bir mp3 bir olurmu? adam metal müzik dinleyecekse ona göre kulaklık lazım, ben elektronik muzik dinliyorum ve genelde sennheiser ve akg kullanıyorum evde ha bide sony mdr-v 700 üm var emektar halen daş gibi
    ama şuan paraya kıyıp güzel bişey alacak olsam :http://en-de.sennheiser.com/dj-headphones-noise-reduction-hifi-stereo-hd-25-1-ii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunlab -- 16 Aralık 2012; 11:51:09 >

• Bu arada kulaklık üzerinde mikrofon simgesi var ama herhangi bir delik yok sesi nasıl alıyor acaba
  • Arkadaşın earpods kulaklıklarını denedim gayet rahat,sesler güzel ve dışarı ses vermiyor.Lakin 90 TL edecek bir kulaklık değil.
  • Kesinlikle Apple'ın kulaklıklarından uzuk durun Hİç bir işe yaramazlar tabi bu benim görüşüm Amerika'da 5 10 dolar olan kulaklıklar hiç bir artısı olmayan cinsten.B&O özellikle ses sistemleriyle ve televizyonlarıyla bilinir.Kendine has dizaynları ve teknolojileri vardır.Bose gibi ama çok üst düzey çalışırlar ve üretirler.Lakin kulaklıkları kesinlikle bir işe yaramazlar o konuda daha ustalaşamamışlar.Çoğu kulaklığı için ''like a 10 dolar'' tarzı kulaklık yorumları var yani elinizde patlayabilir.B&O markası kulaklık konusunda malesef çok altlarda kalan bir firmadır.Aynı şekilde Beats serisindende uzak durmalısınız.Tek güzelliği estetiğidir ne malzeme,ne teknoloji ne de sürücü olarak bir işinize yaramazlar sadece kandırmacadır.Kulaklık almak isterseniz bu markaları incelemenizi öneririm arkadaşlar;
    Sennheiser,Bose,Denon,Tecnics,Ultrasone,B&W,Audio-Technica,Shure,Westone,Phonak,Unique Melody...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi high-fidelity -- 5 Ocak 2013; 13:53:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Straight X Edge

quote:

Orijinalden alıntı: cellman406

Benim 4s in kulakligi bozuldu siparis ettim earpods. Uzecegini dusunmuyorum beni. Kulakiciler kulagimi agritiyor.

Aynen benimde kulaklık bozuldu sanırım sol taraf çok az ses çıkıyor. Tabii sürekli elimde tesbih sallar gibi salladım sonunda bozuldu.

Ben sipariş etmedim elden alabilceğim bir yer var mıdır bildiğiniz? Fiyatı da ne kadar olur sizce?

Kanyon Troy'da var. Yanlış hatırlamıyorsam fiyatı 150 liraydı.
  • Burda (Almanya) 29 euro bu kulaklık. Burası için çok normal hatta ucuz bile denebilir fakat Türkiye'de fiyatı 90 tl ise ucuz değil ama çokta pahalı değil denebilir. Yani kulaklığınız bozulduysa alabilirsiniz. Benim ev arkadaşımda iphone4 var onun kulaklığına göre baya iyi kalitesi Özellikle baslar bariz çok iyi ve tatmin edici

İndirdiğiniz şarkıların kalitesine çok dikkat edin ki kulaklıktan iyi performans alın!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

quote:

Orijinalden alıntı: MICHAELCOLLINSSMILE

Ataşehirde oturan var mıdır beyler aranızda

Ya bir git sacma sapan mesajlar atip durma

+1907
  • Valla nesini begenmediniz hic anlamiyorum. Onceki iPhone kulakliklariyla arasinda 10 kat fark var.

Profesyonel (ciddi anlamda profesyonel), 300-500 liralik kulaklik kullanan adama tabiki fark eder ancak ben siradan bir kullanici olarak inanilmaz memnunum. 30 Dolara daha iyisi var midir bilemiyorum.

EarPod dururkende hanshaiser vanhayzer falan hic bir kulakliga 150-200 lira vermem.

Ha tabi burada 30 dolara nerede buldun diyebilirsiniz, TR fiyatlarini bilmiyorum.
  • Kulaklık ses kalitesi olarak fena değil ama kulağımı çok ağırtıyor, malzemenin sert olması ciddi problem bence. En azından sesin çıkış yaptığı bölge yumuşak kaplama olsaydı yeterdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Valla nesini begenmediniz hic anlamiyorum. Onceki iPhone kulakliklariyla arasinda 10 kat fark var.

Profesyonel (ciddi anlamda profesyonel), 300-500 liralik kulaklik kullanan adama tabiki fark eder ancak ben siradan bir kullanici olarak inanilmaz memnunum. 30 Dolara daha iyisi var midir bilemiyorum.

EarPod dururkende hanshaiser vanhayzer falan hic bir kulakliga 150-200 lira vermem.

Ha tabi burada 30 dolara nerede buldun diyebilirsiniz, TR fiyatlarini bilmiyorum.

Katılıyorum. Eski kulaklıga göre baya gelişmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Equris

Burda (Almanya) 29 euro bu kulaklık. Burası için çok normal hatta ucuz bile denebilir fakat Türkiye'de fiyatı 90 tl ise ucuz değil ama çokta pahalı değil denebilir. Yani kulaklığınız bozulduysa alabilirsiniz. Benim ev arkadaşımda iphone4 var onun kulaklığına göre baya iyi kalitesi Özellikle baslar bariz çok iyi ve tatmin edici

İndirdiğiniz şarkıların kalitesine çok dikkat edin ki kulaklıktan iyi performans alın!

Senheiser kulaklık aldım iPhone 4 için yaklaşık 90 TL. Baslar şahane ama Tiz 0(Sıfır) ayrıca ses açma kapama işlevi yok. Konuşurken sesim karşı tarafa ekolu gidiyor vs... Acayip pişmanım earpod beklemediğime, şuanda iPhone 5 ile erapod kullanıyorum cidden memnunum, çok rahat. Eğer benim kullandığım Sennheiser 90 TL ediyor ise earpod en az 120 TL olması lazım.

• quote:

quote:

Benim 4s in kulakligi bozuldu siparis ettim earpods. Uzecegini dusunmuyorum beni. Kulakiciler kulagimi agritiyor.

Aynen benimde kulaklık bozuldu sanırım sol taraf çok az ses çıkıyor. Tabii sürekli elimde tesbih sallar gibi salladım sonunda bozuldu.

Ben sipariş etmedim elden alabilceğim bir yer var mıdır bildiğiniz? Fiyatı da ne kadar olur sizce?

DH forum ve sahibinden.com da ,

1 adet = 65 TL den DH de

2 adet sahibinden.com 70 TL den sıfır orjinal ürünler var , F/P degil ama sadece kulakligi ile hava atmak isteyene bile tarz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 6 Ocak 2013; 12:30:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

quote:

Orijinalden alıntı: Equris

Burda (Almanya) 29 euro bu kulaklık. Burası için çok normal hatta ucuz bile denebilir fakat Türkiye'de fiyatı 90 tl ise ucuz değil ama çokta pahalı değil denebilir. Yani kulaklığınız bozulduysa alabilirsiniz. Benim ev arkadaşımda iphone4 var onun kulaklığına göre baya iyi kalitesi Özellikle baslar bariz çok iyi ve tatmin edici

Senheiser kulaklık aldım iPhone 4 için yaklaşık 90 TL. Baslar şahane ama Tiz 0(Sıfır) ayrıca ses açma kapama işlevi yok. Konuşurken sesim karşı tarafa ekolu gidiyor vs... Acayip pişmanım earpod beklemediğime, şuanda iPhone 5 ile erapod kullanıyorum cidden memnunum, çok rahat. Eğer benim kullandığım Sennheiser 90 TL ediyor ise earpod en az 120 TL olması lazım.

Kesinlikle katılıyorum size.

Az önce yürüyüşte son ses müzik dinledim ve özellikle çekim kalitesi iyi şarkılarda gerçekten insanı tatmin ediyor

Ben bu kulaklığı diğer iphone modeli ile kullanmak isteyen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

quote:

DH forum ve sahibinden.com da ,

1 adet = 65 TL den DH de

2 adet sahibinden.com 70 TL den sıfır orjinal ürünler var , F/P degil ama sadece kulakligi ile hava atmak isteyene bile tarz .

Bende değiştirmek istiyorum Sennheiser'ı.. 70-90 TL arasında önerebilceğiniz F/P olarak earpodsdan daha iyi bir kulaklık önerebilirmisiniz. Gördüğüm kadarı ile bu işten anlıyorsunuz..

• Yurt dışı hariç uygun ve kaliteli ürünler bulmakz zor :((

Ancak TEKNOSA 2012 bitmeden ve başında kulaklıklarda % 50 kampanyası düzenliyor, SICAK FIRSATLAR bölümünü takip eder ve yurt dışında küçük bir komisyon ile ürün getiren bulabilirseniz avantajlı olur. marka - kaliteli olması bir yana kullandığınız cihaz ve dinlediğiniz müzik tarzı da çok önemli.

Özellikle ( HTC yi saymıyorum ) cep telefonlarında farklı ses teknolojisi buna uyun rom editlemeleride farklar yaratabiyorken KULLANDIĞINIZ CİHAZA UYGUN kulaklık seçimide önemli. Eğer ki APPLE kullancaksanız soketi buna uygun bir cihaz almanız şart.

NOT: soruyu bana sordunuz diye düşündüm ve cvp ladım. eğer böyle değilse özür dilerim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.