Şimdi Ara

Apple Earpods alacaklar dikkat ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
11.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatih_h

quote:

Orijinalden alıntı: Arrow.-

quote:

quote:

Konuyu hortlatıyorum arkadaşlar.Bende kulaklık alacağım da acaba siz Apple EarPods'mu önerirsiniz yoksa Samsung'un S3 ve S4 lerde verdiği kulaklık mı ? Müzik olarak Duman,Teoman vs dinliyorum.

Samsung'un kulaklığı yeterliyse onu alayım çünkü 55 TL fiyatı var.

Bu kulaklık hepsinden iyi ses verecektir.

http://www.vatanbilgisayar.com/kulaklik-ve-mikrofonlar/creative-ep-630i-creative-ep-630i-iphone-kulakligi/productdetails.aspx?I_ID=35904

Bütçe sınırlı ama hocam o Samsung'un kulaklığı işimi görmez mi ?

Mikrofonsuz modelini aynı fiyata alabilirsiniz ayrıca vatan hafta sonları indirime giriyor.

http://www.vatanbilgisayar.com/Kulaklık%20ve%20Mikrofonlar/creative-ep-630-creative-ep630-kulak-ici-kulaklik/productdetails.aspx?I_ID=23257

Linkte sıkıntı var
  • link bölünmüş url yi kopyalayıp url satırına yapıştırarak girebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih_h -- 20 Haziran 2013; 16:31:15 >
  • quote:

link bölünmüş url yi kopyalayıp url satırına yapıştırarak girebilirsin.

Hocam böyle daha şık bir tavsiyen yok mu ? Tercihen beyaz renk
  • quote:

quote:

link bölünmüş url yi kopyalayıp url satırına yapıştırarak girebilirsin.

Hocam böyle daha şık bir tavsiyen yok mu ? Tercihen beyaz renk

Bu kulakligin beyaz renkli olanida var. Forumda kulaklik inceleme bolune konu acmaniz daha faydali olacaktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim var hocam olur mu

35 liraya var kulaklık gayet şık. Performansını bilemem ama fiyatı güzel. Renk seçeneği gerçekten bol.
    Hem de o paraya mikrofonlu, Control Talk'lu

http://forum.donanimhaber.com/m_76703219/f_//tm.htm#76703219
  • pardon da bu kulaklık nasıl takılıyor tam olarak bilen var mı ben takıyorum sürekli düşüp sinir ediyor cahilliğime verip dalga geçmeden yardım edenlere şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: platinone

pardon da bu kulaklık nasıl takılıyor tam olarak bilen var mı ben takıyorum sürekli düşüp sinir ediyor cahilliğime verip dalga geçmeden yardım edenlere şimdiden teşekkürler

Klasik kulaklıklardaki süngerleri earpods a takmayı deneyin belki kaymayı engeller
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: platinone

pardon da bu kulaklık nasıl takılıyor tam olarak bilen var mı ben takıyorum sürekli düşüp sinir ediyor cahilliğime verip dalga geçmeden yardım edenlere şimdiden teşekkürler

Klasik kulaklıklardaki süngerleri earpods a takmayı deneyin belki kaymayı engeller

ahaha ama illaki vardır bunun makul bi yolu help me pleaseee
  • ben çok beğendim kulaklığı valla bilgisayardada kullanıyorum ama 90 tl fazla bnce 50-60 olmalı taş çatlasa tabii adı apple olunca 90 da olur 190 da
  • Arkadaşlar deneyip, bilmeden yorum yapmayın. Creative ep630 kulaklığı earpod'dan iyi değildir. Bizzat deneyen biri olarak earpod'un kat kat daha kaliteli olduğunu söyleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litminov

Arkadaşlar deneyip, bilmeden yorum yapmayın. Creative ep630 kulaklığı earpod'dan iyi değildir. Bizzat deneyen biri olarak earpod'un kat kat daha kaliteli olduğunu söyleyebilirim.

+Yanyatmış sekiz
    Bu arada piyasada ntech earpodslar var bunları alan var mı?Fiyatı ucuz baya ama işte gerçek Apple kalitesini alabilecek mi onu düşünüyor insan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 21 Ekim 2013; 22:17:31 >
  • Şimdiiiii ben EarPods âlim mi apple Store da 75 ₺ tl +5 lira Korgo = 80 ₺ bu parya bu kulaklık değer mi bu fiyatta başka rakibi varmı bana yardım edin .
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Yada alim ben bunuya apple iyidir alim
    Alim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca ses kayıt cihazım da kayıtları dinlemek için ve sony xperia U um için alıcam.......mı acaba ? yardım

• Sesi baya kisik ama kalitesine laf yok bas sesi falan fena degil,kulakta cok rahat ama hayattta 90tl etmez 50etmez 20tllik sony kulaklikla ayni

• Arkadaşlar earpods kulaklıklar çok iyi ama iphone ile kullanmak şart.

Artıları:

Kulağa çok iyi oturuyor varlığını bile hissetmiyorsunuz. Çok konforlu.
    Ses kalitesi ortalama bir kullanıcı için fazlasıyla iyi.
    Mikrofon ve tuşların olması çok büyük avantaj.
    Estetik olarak güzel bir tasarımı var.

Eksileri:

Tek bir eksisi var. Ses yalıtımı çok zayıf. Sessiz bir ortamda kullanılmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: brian heriot

bozuldu benim kulaklik şimdi bundan alsam ayni kalite olurmuhttp://www.miniinthebox.com/tr/iphone-cep-telefonu-icin-uzaktan-ses-kontrolu-ve-mikrofonlu-stereo-kulak-ici-kulakliklar_p998709.html

Aynı kalite olmaz nede olsa 10 liralık kulaklık

• Ses yalıtımı gerçekten zayıf başka kulaklık kullanıcam çok alışmışım buna kulağıma çok rahat geliyo bi de kumandası iphonelar için baya iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Orijinalden alıntı: brian heriot

bozuldu benim kulaklik şimdi bundan alsam ayni kalite olurmuhttp://www.miniinthebox.com/tr/iphone-cep-telefonu-icin-uzaktan-ses-kontrolu-ve-mikrofonlu-stereo-kulak-ici-kulakliklar_p998709.html

Aynı kalite olmaz nede olsa 10 liralık kulaklık

90 lirada etmez orjinali
  • kulak içi kulaklıklar benim kulağımda durmuyor hocam ne kadar denesem de olmadı earpodsun da sağdaki tam oturmuyor ama kulak içinden iyi o yüzden earpods frever
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.