Şimdi Ara

Apple'dan canavar işlemci M2 Extreme geliyor: 48 CPU ve 128 GPU çekirdeği (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
2.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu Apple coplerinden eger ki bilgisayari ozel bir amac ya da program icin kullanmiyorsaniz uzak durun.. Cep telefonunu bilgisayar diye kaktiriyorlar hicbir sey yapamazsiniz bu cihazlarla. Dogru duzgun ne bir yazilim destegi var ne bir isletim sistemi destegi var IOS bozmasi garip bir MacOS var cin mali pardon dagitimi linuxlere benziyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Übermensch24 -- 19 Mart 2022; 5:25:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok safsınız...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şunu da şöyle bir bırakalım;

"Çektiği güce göre performansı etkileyici fakat RTX3090dan hızlı değil."

"Aynısı, Mac Studio'nun (Ultra) OpenCL kullanarak RTX 3090'ın 215.034'üne karşı 83.121'e ulaştığı Geekbench 5 Hesaplama testi için de geçerlidir. OpenCL yerine Metal sürücüsü kullanıldığında Apple için işler biraz düzeliyor, ancak yalnızca RTX 3090'ın yarısından daha az olan 102.156'ya kadar."

pcgamer
    Big surprise, Apple's new M1 Ultra isn't actually faster than an RTX 3090
    https://www.pcgamer.com/big-surprise-apples-new-m1-ultra-isnt-actually-faster-than-an-rtx-3090/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orodruin -- 19 Mart 2022; 15:33:1 >

• Apple ürünleri çok igrenc ayrıca.. O renklerli imacler iğrenc. 10 yasında kız cocuğunun oyuncak bilgisayarı gibi sanki.. Kullanırken utanırım.. Evime sokmam.. Ekranın altında 1 karış cene var. Baktıkca insan bu ne yahu diyor.. Sıradan kalın cerceveli bir PC monitoru bile ondan 1000 kat estetik.. All in one pc yapalm diye ortaya gudubet bir şey cıkartmıslar. Resmen tasarım faciası. Hele o cin dağıtımı Linux'e benzeyen MacOS o MacOS yok mu? igrenclikte cıgır acıyor...   Yuvarlak köseler o igrenc rengarenk iconlar o igrenc wallpaperlar o sacma sapan kullanıssız dizayn.. söyleyecek söz yok yani..

Bu arada sahsen yanarlı dönerli fan kullanmıyorum.. Kompakt boyutlarda ve olması gerektigi gibi siyah renk, önü mesh ve gayet güzel bir kasam var o fanları söktüm siyah renk ısıksız fan kullanıyorum  

Velhasil paranizi bu coplere harcamayin muzik yapimcisi degilsen video montaji yapmiyorsan 5 kurus para vermeyin kaldi ki ben olsam o seyler icin de pc kullanirdim en son bendeki cop miniyi satana kadar harcadigim zamana yaniyorum birini bulup sattim da kurtuldum hele ki basiniza imac bela ederseniz daha cok zarara girersiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu anki teknolojiye göre benim bir laptoptan aradığım
    dış kasa "macbbok air m1" olmalı hafif, sessiz ve zarif.

Bataryası ve iç malzeme kalitesi,
    ayrıca ekranı "macbook pro m1 max 16 inc" olmalı.

pc "MSI Creator Z17 A12UHST" laptop gibi güçlü ve tüm oyunları rahat açmalı.

Windows işetim sistemi10 gibi tüm yazılımları açabilmeli.
    Macos işletim sistemi gibi sade ve anlaşılır olmalı.

• bu konu hakkında çok bilgisizsin bence karışma sen piyasaya optimizasyon diye birşey var o olmassa olmuyo

• Guest-2EF209ABE G kullanıcısına yanıt
    Oyun işine el atması gereken apple değil oyun yapımcıları, steamde apple uyumlu oyun çok az, uyumlu olanlar da rosetta kullananlar, native arm uyumlu oyun bir elin parmağı kadar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Oyun geliştiricilerin MacOS'i hedeflemesi saçma oluyor çünkü küçük pazara sahip hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scientia -- 28 Ağustos 2022; 23:35:12 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.