Şimdi Ara

Apple CEO'su Tim Cook, yepyeni bir iPhone sözü verdi: Çentik tarih olabilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
6.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknoloji gelişiyor kamera yüztanıma hapörlörün küçülmesi ve çentiğin kalkması normal parası olana hayırlı olsun.

Edit: tim cook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtulus35 -- 25 Şubat 2021; 18:5:29 >
  • Hersene aynı yalan

• marsk35 kullanıcısına yanıt
    5 sene once 2 adet galaxy s7 almistim bir kendime bir esime, kendiminkini dusurup kirdim birkac ay once, kirana kadar herhangi bir sikintisi olmadan calisiyordu, digeri hala herhangi bir sikintisi olmadan calisiyor. Kirmadiktan sonra calismayi durduracagini zannetmiyorum. Stabil mi stabil, isimi goruyor mu goruyor.
  • Benim sorunum değil çentik kalkmış kalkmamış, alan düşünsün kardeşim. Ne bu tantana
  • İşde buna gülünür 😂😂😂
  • Hadi inşallah bu haber çoğu kişi iPhonecu yapar
  • mami2388 M kullanıcısına yanıt
    Bir apple atasözü der ki Hayateve sığar uygulamasını kaldirin düzelir muhtemelen, apple den once destek olalim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenfiz -- 25 Şubat 2021; 18:16:54 >
  • Güncelleme almıyo ama güncellemeee
  • Çok büyük yenilik dediği USB Type C'dir kesin; görürsünüz.

• yenfiz kullanıcısına yanıt
    Neler denemedikki temiz kurulumda yapıldı hiç bir uygulamada yüklenmediği haldede aynı sorun devam etti hatta bana 3 kez ekran koruyucusunu bile söktürüp masraf yaptılar servise götürdüm test edildi sorun yok dediler sonra cihaza Bluetooth analizi yapıldı dosya irlanda merkeze incelemeye gönderdik cevapta sorunun farkındayız olay üzerinde çalışıyoruz müşterimiz güncelleme beklesin diye cevap verdiler muhtemelen wifi ve Bluetooth entegresi kodları birbirleri ile çakışıyor
  • mami2388 M kullanıcısına yanıt
    Ve kıdemli departmandaki arkadaş cihazıma uzaktan bağlanıp ekranı incelerken sorunu gördü o bile şaşırdı olayın ilginç yanı bi kaç kişi olaydan çakmadıkları için Bluetooth bozuk diye cihazlarını servise gönderen olmuş yakın cevremde iphone 11 leri
  • yenfiz kullanıcısına yanıt
    Valla ben sesimi duyuramadım sorunu onlara anlatana kadar çatlattılar sürekli caydırma politikası uyguladılar sonra baktılar aa evet bunun farkındayız üzerinde çalışıyoruz hatta siz bize cihazı gönderin onarım merkezine dediler bende kabul etmedim güncelleme bekleyin dediler güncelleme geldi hatta Bluetooth ile ilgiliydi son güncelleme ama sorun devam etti tekrar irtibat kurduk dedilerki bu güncellemeye yetişememiş olabilir bir sonrakine anca olur dediler😀 anlıyacagın bu kardeşim anlattıklarımın hepsi doğru
  • unforgiven1127 kullanıcısına yanıt

Iyi araştıran kazanıyor, sizin gibi ;) Boşa kasmayın anlamayan anlamayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android telefonlara benzemek için bu kadar çabalamasanız keşke iphone 8 sonrası tamamiyle görsel çöplük oluştu
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENÇ_EFENDİ

Çentik kaldığı an param Apple'a

+1 Yıllardır sırf çentik olduğu için almıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: marsk35

Telefonum iphone bir telefonu en az 5 sene kullanırım çevremde bir android telefonu 5 sene stabil memnun kalarak kullanan görmedim git bak hala iphone 5 kullanan var. İphone 5 zamanında çıkan hangi adroid telefon hala stabil şekilde kullanılıyor zamanında iphoneyle adroidr aynı parayı verenlerin aklina tükür bence para basar gibi piyasaya android telefon basan ve 6 ay geçmeden çöp olan modellerle dolu güncellemeyi felan geçtim bugun aldın yarın kılıf bulamıyorsun ekran kırılsa parça bulamıyorsun ucuz diye aldığın telefonlara. Pahalı adroid almakta başlı başına hata aynı paraya iphone al 5 sene kafan rahat hala iphone 5 yazdığında ekrandan kasasına kadar telefonu topluyorsun. Herşey hava atmak değil

Yazılmış ama ben de ekleyeyim.2016 mart çıkışlı s7yi hala kullanıyorum.Hiçbir şeyini değiştirmedim.Pil hariç hala çoğu konuda iyi.En az 1 sene daha sorunsuz çalışır ama biraz yenilik istediğimden bu sene değiştirmek istiyorum.Aynı dönem çıkan 6s e ne varsa buna da o var hala

• marsk35 kullanıcısına yanıt

Evde 2.el 3 adet Nokia 6 var. 2017 çıkışlı 4. yılına girdi. Fiyat perfonmans telefona ihtiyacımız olduğu için beklentimizi fazlası ile karşılıyor . iPhone 5 de gördük ya bataryası şisti ekranı bozdu. Ya dokunmatiği sorun çıkardı. 5s i de gördük parmak okuyucusu bozulmuştu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21guns 2 kullanıcısına yanıt
    yooo 12 hepsini ezer şuanda

• dargmen kullanıcısına yanıt
    Ben de senin aklına tüküreyim param var istediği alıyorum sanane ? Sizin Çin'liler zamanında süs olsun diye koydu hep en azından iPhone da bir işlevi var.

• sera444 kullanıcısına yanıt
    Telefonun stabil çalışması olayı bence de kullanıcıya bağlı ama Benim Mi10 cidden 1 sene bile dayanmadı be hocam mesela Samsung S7 edge telefonum 4 sene sıkıntısız çalıştı iPhone 5 i de 5 sene kullanmıştım. iPhone'un tek avantajı uzun süreler güncelleme vermesi onun dışında hangisini beğeniyorsan almak en mantıklısı artık amiral gemilerinde fiyat bakımından bir fark kalmadı sonuçta benim sinir olma nedenim iPhone aldım diye aptal yerine koyulmam s20 ultra da alsam aynı şekilde çalışacak aynı şekilde kullancam tasarım olarak 12 pro yu sevdim diye 12 pro aldım ne var yani para benim zevk benim istersem 2 ayda bir telefon değiştirebilecek maddi güce sahibim çok şükür. Bunların kafasına göre Dünya'da milyar dolarları götüren Elon Musk vb. insanlarda iPhone kullandığı için mal oluyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.