Şimdi Ara

Apple canıma tak etti, 3000 TL civarı telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Artık Apple'dan bıktım, telefonu değiştirmeyi planlıyorum. 3 bin civarına şimdilik Mi 9T Pro ve Note 10 Pro arasında kaldım, hem bu ikisi arasında hem de genel önerilerinizi bekliyorum.

• Realme xt de bi seçenek olabilir bende uzmanlardan görüş bekliyorum bu konuda var mı tavsiyesi olan?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İşlemci dışında Note 10 pro her yönü ile mi9 t pro dan daha iyi. Kamerası, pili gerçekten çok iyi. Şekil olarakta daha yakışıklı. Fakat ağır pilden dolayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Likeliness L kullanıcısına yanıt
    Realme xt almadan önce hardware plus ın youtubedaki incelemesine bakmanı öneririm..

Bu realmenin gürültü önleyicisinden vazgeçmesi gerekiyor bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 6 Nisan 2020; 13:53:4 >
  • Yüz tanıma özelliği benim için olmazsa olmaz diyorsanız 9T'yi eleyebilirsiniz çünkü, o pop-up kamera bu özellikte çok kullanışsız.

Eğer ince,zarif ve hafif telefon tercihiniz ise note 10 pro'yu eleyebilirsiniz.

İkisini de kullanmış biri olarak ben batarya, kamera ve 30W hızlı şarjından dolayı Mi Note 10 Pro'yu tercih ettim.
  • iPhone 8 hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teslanikolay

iPhone 8 hakkında ne düşünüyorsunuz?
    Güzel olan şeyleri;Boyut, eldeki hissiyat,kamera güzel
    ama telefon genel olarak kullanışsız. Mesela Chrome kullanırken takılıyor, özelliklede chromedan youtube açarsan. bilgisayardan attıgın fotoları silemiyorsun, indirdiğin şeyleri tek bir yerde/dosyada göremiyorsun. İlla uygulamanın içine atacaksın yoksa açılmıyor, örneğin şarkı indirdin veya yükledin, neyin içine attıysan sadece onda gözüküyor, diğer playerlarda yok!
    Zipler hatalı iniyor. Kulaklık girişi yok.
    Basic kullanıcı için ideal(uygulama yüklerim+internete girerim) ama
    arşivci, düzenli dosyacı, downloadçı ve bilgisayara takıp içine birşeyler atan adam için rezillik!
    Vpn problem.sırf vpn için ayrı browser kullanıyorum(aloha). Android rahatlığı/kullanışlılığı kesinlikle yok.
    Telefona indirdiğim,şarkı,pdf,word lerimi tek bir klasörde görüp, istediğimi tıklayıp açmayı özledim.
    İphone8 kullanıcısı olarak şikayetlerim bunlar.
    Rengi güzel diye kullanıyorum.
    Efsane bir tonda kırmızı! Yoksa yüzüne bakmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksinaletinsan -- 26 Nisan 2020; 12:19:29 >

• P40 serisi de eklenebilir buraya. google hizmetleri kullanıyor tabii kendi sistemlerini huawei mobil servisleri kullanıyor. Cihaz iyi gibi duruyor bir bak derim
  • Alayi ayni sayomi cayomi redmi cartmi curtmi ortalik garip garip model kayniyor birinden almislar digerine vermisler sekiller birbirine benziyor cok enteresan. Ayarlar icinde ayar var biraz goz attim giris ve ustu cihaz konularinin son 10 sayfasi sorun dolu ios arayuzunu mumla ararsin demedi deme

• Bebce mi 9 kayıtlı yokla şuan yurt dışı tek alınacak cihaz yada sana mı 9se vereyim yurt dışı kayıtlı 1700 bı haftalık

• ipone kullanıyorsan

redmi note 8 pro al 2000 tl ye kullan mis gibi telefondur

ben kendim redmi note 8 kullanıyorum

telefon bu diyorum sen redmi note 8 pro modelini al paran cebine kalmış olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.