Şimdi Ara

Apple, bugün kullanıcılarına ihanet etmiştir. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
181
Cevap
1
Favori
4.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl kızmayalım. Siz, mesela bir araba aldınız. Bir ay sonra daha üst düzey bir arabanın çıkarılıp, aynı fiyattan satıldığını görseniz üzülüp kizmazmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla umrumda değil koç gibi ipad 3 kullanırım hala, retinası ve hızı yetiyor bana hatta 3 yıl gider bana yoksa şu çıktı bu çıktı insan kafayı yer adamların derdi zaten sömürmek

• quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Daha 3. Nesil iPadi Mart ayında tanıtıp yurtdışına genel satışı nisan ayında başlatan ve mayıs ayında ülkemize resmi olarak satışa sunan Apple bundan sadece 5 ay sonra 4. Nesil iPadi tanıtarak son çeyrekte sattık diye övündükleri 10 milyon iPadin kullanıcılarına birer birer tokadı vurmuştur.
    Bundan sonra Apple'a olan güvenim olarak geçen bir sözcük kullanmayacağım çünkü olması mümkün değil artık kesinlikle Apple'ın paraya baktığını ve yılda 2 ürün tanıtarak ne kadar müşteri düşmanı olduğunu söyleyeceğim herkese. Şimdiki 4. Nesil iPadin bundan 6 ay sonra eski iPad sıfatını alıp almayacağını kimse bilemez malesef.

Ben römercan, 4 yıldır Apple fanı, artık değil...

Önsöz: Apple'dan vazgeçtim diyen yalan söylüyordur.

Seni kaybedeceğimize üzüldüm adamım.

Bir yandan bize önceden "bayıldığın" dolarları düşününce seni çoktan amorti ettiğimizi düşünüyorum.

Avatarını da değiştirmeyi unutma evlat...

(Puro içme ikonu)

• quote:

Orijinalden alıntı: celaldk

Bence apple tek seferlik böyle bir şey yaptı artık ipad, imac , macbook eventleri yılbaşından önce yapılıcak seneyede bu vakitte 5. nesil ipad çıkıcak nedeni ise ürünlerin en çok noel'de satması İnsanlar noelde samsung vs... farklı markalı tabletler alınca mayısta tanıtılan ipad i alamıyorlar

Aynen katılıyorum bu tanıtımda 4. nesil iPad'in olmasının tek nedeni yılbaşı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iRAP -- 24 Ekim 2012; 18:28:14 >
  • İos sacmaligindan kurtulmanin vakti geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: celaldk

Bence apple tek seferlik böyle bir şey yaptı artık ipad, imac , macbook eventleri yılbaşından önce yapılıcak seneyede bu vakitte 5. nesil ipad çıkıcak nedeni ise ürünlerin en çok noel'de satması İnsanlar noelde samsung vs... farklı markalı tabletler alınca mayısta tanıtılan ipad i alamıyorlar

Kesinlikle katiliyorum.
  • Adamlar iyinin en iyisini yapma çabasında bunda ne sorun var anlamıyorum

• Ben bir 3.nesil iPad kullanıcısı olarak cok endiseliyim .. iPad 2 almayıp 3 u bekleme sebebim daha uzun süre yeni işletim sisteminden yararlanabilmekti..hatırlarsanız iOS 5 çıktığında ilk iPad e destek verilmemişti çünkü o cihaz artık satılmıyordu..şimdide 3.nesil iPad satılmıyor ..tehlikenin farkında mısınız ?

• ihanet mi? ticaretin ihaneti mi olur ??? her ne kadar kullanıcılarını bu şekilde bir gelişme ile üzse de strateji ve ticari yonden baktıgınızda bunun olması gerekiyormus ki, yapmıslar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurair

Ben bir 3.nesil iPad kullanıcısı olarak cok endiseliyim .. iPad 2 almayıp 3 u bekleme sebebim daha uzun süre yeni işletim sisteminden yararlanabilmekti..hatırlarsanız iOS 5 çıktığında ilk iPad e destek verilmemişti çünkü o cihaz artık satılmıyordu..şimdide 3.nesil iPad satılmıyor ..tehlikenin farkında mısınız ?

Bende 1 ay önce ipad 2 almaya diye gidip ipad 3 4G almıştım, hatta orda ipad 2-3 vardı karşılaştırmada yapmıştım pek bir performans farkı yoktu. Ama sırf yazılım desteği için ipad 3 aldım. Şimdi ise 1 ay dolmadan cihazım eskimiş hatta satıştan kalkmış inş yazılım desteğini kesmezler zaten ios6'danda çok şikayetçiyim. Sanırım böyle giderlerse sadece macosx kullanıcağız.
  • Bu ve acilan benzeri diger konulara tek sozum: fare dağa küsmüş, dağın haberi bile olmamis.

• arkadaşları toplayıp bu başlığı açıp haykırarak gülüyoruz

arkadaş yeni cihaz çıktı diye üzülen var komediye gel ya

nokia'nın her hafta yeni model çıkardığı zamanlar ne yapıyordu bu insanlar o kadar merak ediyorum ki anlatmam

neymiş efendim alalı bilmemkaç ay olmuşta yeni model çıkarmış

zzhauhuhuahjahdskjashfdjlsahfljdshfşldslkdşhfşlksadhfşlsdahfşlsahflşasd

abi yok artık bu nasıl bi' bakış açısıdır
    nasıl bi ruh halidir anlamak güç

• Peki romercan.

Apple cok uzuluyor...

• aldığı ürünü sadece " EN SON ÇIKAN" olduğu için alıp kullanan zihniyetre ne yaparsan yap boş...

Tamam genç şimdi sende 3 olduğu için forum olarak hep beraber mail organizasyonu düzenleyelim hatta maille kalmasın çeşitli yöntemler ile göz dağı verelim ve senin cihaz bozulana kadar yeni bir ipad yapmamaları konusunda uyaralım.
  • iPad 3 e tazilim destegi kesilmez sakin olun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üşüyoruz Steve reyiz :/
  • 3 senedir iPhone 3GS kullanıyorum. Hala güncelleme alıyorum, telefonum hala ilk günkü gibi çalışıyor. 3 sene önce 1800'e aldığım telefon 500'e gidiyor. Şimdi Apple mı ihanet ediyor yani? Pes....

• Fare dağa küsmüş, dağın haberi olmamış diyen arkadaşlar, Apple'ı Apple yapan kullanıcısıdır, new ipad satın almış olan bir çok insanın da aynı duygular içinde olduğu düşünülürse, Apple'ın bu girişim sonucu kullanıcı kaybetmesi çok olası bir durum. Unutmayın ki alıcı olmadan Apple dünya devi bile olsa işini yürütemez. Kaldı ki firma olarak Apple'ın tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden birinin müşteri memnuniyeti olduğu düşünülürse, rakiplerine olan bu avantajını kaybetmesi Apple'ın tercih sebebi olmasına engel olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Daha 3. Nesil iPadi Mart ayında tanıtıp yurtdışına genel satışı nisan ayında başlatan ve mayıs ayında ülkemize resmi olarak satışa sunan Apple bundan sadece 5 ay sonra 4. Nesil iPadi tanıtarak son çeyrekte sattık diye övündükleri 10 milyon iPadin kullanıcılarına birer birer tokadı vurmuştur.
    Bundan sonra Apple'a olan güvenim olarak geçen bir sözcük kullanmayacağım çünkü olması mümkün değil artık kesinlikle Apple'ın paraya baktığını ve yılda 2 ürün tanıtarak ne kadar müşteri düşmanı olduğunu söyleyeceğim herkese. Şimdiki 4. Nesil iPadin bundan 6 ay sonra eski iPad sıfatını alıp almayacağını kimse bilemez malesef.

Ben römercan, 4 yıldır Apple fanı, artık değil...

aynen
  • Niye ? Yenisi taklamı atıyor ? Ne saçma sapan konular açılıyor artık yahu

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.