Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: GameChanger Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.985
Cevap
468
Favori
955.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Durumunuz varsa alınabilir amazonda uygun fiyata satıyor ordanda alabilirsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedManetics -- 11 Aralık 2018; 12:44:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RedManetics kullanıcısına yanıt
    evet gördüm onu da , tek seferde okadar verince çok geliyo insanın gözüne 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün dayanamadım 810 tl ye amazondan aldım ..

Perşembe veya cuma gelicek

Çok heycanlıyım .. umarım kulağımdan düşmez özellikle rüzgarda 😬

• Apple'ın normal kablolu kulaklıkları gibi tüm sesi dışarıya veriyor mu airpodslar?
  • Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    O konuda başarılı değil maalesef. Sesi biraz açarsanız sessiz bir ortamda herkes dinliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

Bugün dayanamadım 810 tl ye amazondan aldım ..

Perşembe veya cuma gelicek

Çok heycanlıyım .. umarım kulağımdan düşmez özellikle rüzgarda 😬
    Kulak yapısı ile alakalı ama şanslıysanız hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

Ben burpee yaparken bile sporda kesinlikle sorun olmadı...
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    ben cok ruzgarli havalarda kullanamiyorum ucup gidiyor kulagimdan

• Bu bose soundsport kulaklıkları kullanan varmı acaba? Fiyat olarak daha pahalı ama ses kalitesi nasıl? Bana kabı cok büyük geldi sanki airpods kadar pratik değil cepte taşıması felan

• Birkaç haftadır Airpods'u almamak için kendimi zorluyorum. Earpods'u severek kullanan birisi olarak fiyatı beni çok zorlamaya başlamış durumda. 3.5 mm kontektörlü earpods 230 tl, earpdos yerine 810 liraya airpods almak mantıklı olur mu? 3.5mm almamın temel motivasyonu bilgisayarda da kullanmak, airpods bilgisayarda bağlantı vs açısından 3.5mm performansı sunar mı?
  • Gravaze kullanıcısına yanıt
    Valla hocam içimden geçen şeyleri birebir yazmışsın. Bu sorunun yanıtını ben de çok merak ediyorum dediğin gibi EarPods’u severek kullanıyorum ama AirPods’u neredeyse iki aydır hep bakıyorum almamak için kendimi sürekli avutuyorum ama bakalım bu işin sonu ne olacak

• enesilhan-27 kullanıcısına yanıt
    Halihazırda kullandığım earpods bozulsa da gönül rahatlığıyla alsam diyorum artık bozulmadan alsam şimdi kendimi kötü hissedeceğim biraz da. Çok ihtiyacım olmamasına rağmen nedendir bilmiyorum aşırı derecede almak istiyorum.
  • tanriseven T kullanıcısına yanıt
    İnternette videolarda takla atarken bile düşmediğini gördüm

Ama izmitte öğrenciyim ve burda deli gibi rüzgar oluyor .. Bakalım denryelim umarım memnun kalırım

• LookAlive L kullanıcısına yanıt
    Gerçekten mi :( bu beni üzdü şuan

• İkinci el airpods satan varsa iletişime gecerse sevinirim

• Dostlar airpods'u ilk aldığım zaman yaptığım testlerde kulaklıklardan birini kutusu dışına diğerini kulağıma takıp müzik açtığımda takılı olan kulaklıktan müzik sesinin geldiğini hatırlıyorum.
    Bu gün böyle bi durum sözkonusu oldu ve kulaklık pillerinin neredeyse eşit oranda azaldığını fark ettim ve kontrol ettiğimde her ikisinden de müzik sesinin geldiğini gördüm.
    Acaba güncellemeler sonrası mı bu hale geldi, Yoksa bi ayarı var da ben mi göremiyorum?
    Yardım için teşekkür ederim.
    Saygılar.
  • Darwin7 kullanıcısına yanıt
    ben kullanıyorum airpods a göre kaba evet ama bass ağırlıklı bi kulaklık bass ve tiz dengeli geliyor kulaklıkdan biraz kabalığı var ama sesin hakkını veriyor almanyadan almıştım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: susfafar

Dostlar airpods'u ilk aldığım zaman yaptığım testlerde kulaklıklardan birini kutusu dışına diğerini kulağıma takıp müzik açtığımda takılı olan kulaklıktan müzik sesinin geldiğini hatırlıyorum.
    Bu gün böyle bi durum sözkonusu oldu ve kulaklık pillerinin neredeyse eşit oranda azaldığını fark ettim ve kontrol ettiğimde her ikisinden de müzik sesinin geldiğini gördüm.
    Acaba güncellemeler sonrası mı bu hale geldi, Yoksa bi ayarı var da ben mi göremiyorum?
    Yardım için teşekkür ederim.
    Saygılar.
    Bi arkadaş test edebilir mi lütfen;
    Müzik dinlerken bir kulaklık kulakta diğer masa üzerinde her ikisinden de ses gelmemesi gerekir.
    Doğru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: leyla281

ben kullanıyorum airpods a göre kaba evet ama bass ağırlıklı bi kulaklık bass ve tiz dengeli geliyor kulaklıkdan biraz kabalığı var ama sesin hakkını veriyor almanyadan almıştım ben
    Çok fark varmı peki hocam arasında. Aslında tercih ya daha iyi ses yada daha pratik kullanım olarak ayrılıyor 2 kulaklıkta

• Bende aynı düşüncülerdeydim sonunda aldım dayanamadım evet telefon ve bilgisayarda hızlıca kablosuz olarak geçiliyor ve 3.5mm aparatını bağla tak çıkart bazen onu unutuyordum yolda dinleyemiyordum. Şimdilik memnunum airpods ile 1 hafta oldu ses açma kapama olmaması can sıkıyor ama bir tanesini kulaktan çıkarır çıkarmaz duruyor. Fiyat evet yüksek aldım ama şöyle düşündüm bu kulaklık 3-4 seneden fazla giderse gayette kendi parasını çıkartır diye düşünüyorum.
  • onurfredy kullanıcısına yanıt
    Hocam birkaç soru sorayım kullanım tipin benim olası kullanımım gibi geldi, bildiğim kadarıyla ilk bağlantı sonrası airpods'un kutusunu açınca iphone, ipad ve mac'lere direkt bağlanıyor lakin önceki bluetooth tecrübelerim (playstation vs) bu tip bluetooth cihazların kendi ana ürününden farklı bir cihaza bağlandıktan sonra tekrar kendisine bağlanması için baştan bağlanma gerektirmesi gibi bir durum oluyordu. Acaba airpods'ta da windows pc, televizyon, android gibi cihazlara bluetooth bağlantısı yaptıktan sonra iphone ve ipad'e direkt bağlanmasında bu bahsettiğim sorun oluyor mu? Yani diğer cihazlara bağladıktan sonra da direkt kutusunu açıp apple ürünlerimizde kullanmaya uğraşmadan devam edebiliyor muyuz?

Veya tersi durumda, yani windows pc'ye bağlayacağım durumda da sürekli baştan bağlantı yapmam grekiyor mu?

Ayın 15'i kart kesim tarihim muhtemelen 16'sında siparişi geçeceğim ama almadan bilgim olsun istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gravaze -- 13 Aralık 2018; 19:1:39 >

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.