Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (529. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.980
Cevap
468
Favori
954.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

çöpe atacaksın.

Airpods PRO bile alsan garanti bittikten sonra arızalanınca çöpe atmak zorunda kalıyoruz

• yok mudur şöyle güzle bir kampanya. 1300 tl her yerde şuan.

• Polene Alerjisi Olan Arı kullanıcısına yanıt
    Gürgeçler'de 1169₺ diye hatırlıyorum.
    Edit: az önce baktım google anasayfada linkte reklam olarak 1169₺ yazıyor ama bitmiş sanırım o kampanya,1199₺ olmuş. Bildiğim en ucuz ve düzgün satıcı gürgençler.
    https://gurgencler.com.tr/apple-airpods-2nesil-bluetooth-kulaklik-mv7n2tua-190199098527.html?gclid=Cj0KCQiAhP2BBhDdARIsAJEzXlFFY7Z5Hx2wbr82LtPRxf9aHlmBoiSG1cvB2KPYtb50CqSBjb7iydoaAvcnEALw_wcB

• Charjenpro kulaklık ucu kullanan var mı? Memnun musunu? Önerebileceğiniz başka marka kulaklık ucu var mı?
  • andruil kullanıcısına yanıt

Ya ben bunu hayatta atamam icim elvermez artik dursun bir kosede bari ne yapayim. Artik daha ucuz bir marka alacagim ki atacak duruma gelince icime oturmasin. Enes özen diye bir youtuber var bu konularla ilgili o en iyi airpoda alternatifi olarak soundpeats true air 2 oneriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar airpods pro batarya ömrü açısından sizce ne kadar sürede elden çıkmış olur ? Günlük ortalama 2-3 saat kullanacak birisi olarak soruyorum….

• Arkadaşlar merhaba annem hediye olarak bana airpods 2 almış telefonum LG v30 geliştirici seceneklerinden mutlak sesi actim ama malesef iPhonelardaki gibi yuksek ses alamıyorum.

• birolhan1 B kullanıcısına yanıt
    Bunun garantisi olmuyor maalesef, geliştirici seçeneklerinden ses modlarını değiştirebiliyorsanız onları değiştirerek deneyin eğer seçenekler yoksa yapabileceğiniz bir şey yok. Zamanında Samsung note 5 kullanırken kulaklığa gelen bir güncellemeden sonra sesi maksimum %70-80 kadar çıkmaya başladı. Apple destek ile görüştüğümde bunun için yapılabilecek bir şey yok dedi. Kardeşimde de asus zenfone 5 var mesela ve ondan sorun olmadı hala en güncel kulaklık sürümünde tam ses ile kullanabiliyor.
  • FthK. kullanıcısına yanıt

Dostum her turlu bataryanin omrunden genel olarak kullanima bagli yillik %35-40 gibi bir kayip olur.

• Dostlar kapalı kutu AirPods pro 1200 TL ile alarak aranızdayım tekrar garantiden değişen cihaz yaklaşık 17 ay garantisi var cihazın
  • chakra7o C kullanıcısına yanıt

yetkili servise götür orjinal olduğunu teyit ettir.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Seri numarasından sorguladım ama acaba sorun çıkar mj ?

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Seri numarası önemli değil. Servise götür orjinal mi baksınlar..

sahte seri no falan basıyorlar

https://www.imacservis.com/

bu firma yetkili servis mi ?

Apple'den sorgulayın Yetkili servis değil gibi geldi.

Yetkili servis Anakart'a müdehale edemez. Dolayısı ile orjinal airpodsu da değişim yapamaz. aldığınız ürün %90 sahte !!!Yetkili Servise götürüp kontrol ettirin.

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 6 Mart 2021; 15:45:55 >

Apple’dan seri no ile sorguladım ama sorun yok gibi

size başka bir airpods seri numarası vermişler.

sizin verdiğiniz yer yetkili servis değilmiş.

https://www.sikayetvar.com/imacserviscom/imacserviscom-klavyemi-bozuk-halde-gonderip-onarmadilar

bilginiz olsun.

Cihazın içindeki de aynı numara ama başka nasıl kontrol edebilirim

Sizin durum en başta fail vermiş.

Sizin verdiğiniz servis yetkili değil Apple ürünlerini değiştiremez.

Yetkili Servise gidip ürünün orjinalliğini kontrol ettirin.

Sahte Airpodslara seri numara vs basılabiliyor.

çok geçmeden aldığınız kişiye geri verirsiniz.

• Onunla irtibat halindeyim hala ürün replika aldığım kişiyi tanıyorum daha önce de alışverişim olmuştu o yüzden sorun yok
    İlginiz alakanız için ayrıca teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: chakra7o

Onunla irtibat halindeyim hala ürün replika aldığım kişiyi tanıyorum daha önce de alışverişim olmuştu o yüzden sorun yok
    Replica ürüne 1200 TL mi verdiniz gerçekten???
  • 
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.