Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (528. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tirabzonli Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
16.974
Cevap
469
Favori
954.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
50. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkür ederim hocam. Sizce samsung buds yerine airpods almak mantıklı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    İlk nesil airpods tan sonra samsung iconx 2018 almış kan ağlaya ağlaya kullandım... Aman diyorum
  • dvoca kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk kablosuz kulaklığım icon x 2018'di ve gerçekten bazı ciddi hataları haricinde güzeldi. Işık sensörü kulağın tam içinde olmadığı için güneşli bir havada güneş arkanızdan gelirse (ya da kulaklığın arkasını aydınlatacak herhangi bir kokumdan) kulaklık sensörü sanki kulaklık çıkmış gibi algılayıp çalan şeyleri durduruyordu. Kronik bir iç tıkanma sorunu vardı ki servise 5-6 kere gittim bunun için, en son temizleme kiti ve yedek süzgeçten vermedikleri için satmıştım. Bu süzgeçler neredeyse 1 haftanın sonunda ses geçirmeyecek kadar tıkanıyordu ve mantıken değişmeyince de ya çıkarıp içi hava, toz alacak şekilde olacaktı ya da satıp başka bir şey alacaktım. Satıp airpods 2 aldım 2019 nisan gibi . Tabi bu budslar artık gördüğüm kadarıyla fena değil, en azından benim yaşadığım sorunları zaten sonraki buds modelinde çözmüşlerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 24 Şubat 2021; 14:56:54 >

Teşekkür ederim hocam. Airpods pro alacak büyük ihtimal.

• manesnuc kullanıcısına yanıt
    Bağlanma sorunu en kötüsü...
    Havalimanında çalışıyorum oradaki sinyal bolluğu (kirliğiyi) dedim ilk günlerde ama sonrasında her yerde yapmaya başladı...
    Kutu soyulması çabası....
    Yeni seride düzelmişlerdir (belki) ama kullanıcı o kazığı 1 kez yer :)
    Aa evet öyle bir sorun var ama az yaşadım. Otobüs beklerken eğer caddede fazla araba olursa ya da aynı anda 3-4 araba geçerse arka arkaya kesinti yapıyordu ama bağlanma sorunu ya da bağlantının tamamen kopmasını yaşamadım. Daha önce saydığım 2 neden üstüne bir de bağlantı sorununu ciddi yaşasaydım zaten kırardım herhalde. Sensör sorununu da genelde akşam kullandığım için çok az yaşadım ama güneşte kullanamıyordum yani sokağo açılı falan yürüyordum güneş tam tersten gelmesin diye. Geçen Alp Gürsoy son çıkan buds'ı sensörleri bantlayıp sanki kulaktaymış gibi çalıştırıp batarya süresini ölçmeye çalışmış ama sensörleri kapansa bile vücut elektriğini algılayan bir sensör eğer kulaklık takılı değilse alıyormuş. Kısacası sensörleri kandıramamış ve ölçüm yapamamış. Valla şaşırdım açıkçası, güneşten sensörleri şaşan icon x 2018'den sonra böyle bir şey olması şaşırttı beni ama daha önce de yapılmış olabilir, çok izlemedim diğer buds modellerini. Airpods 2 ile baya mutluyum ama kutusundayken sağ kulaklık telefona bağlanıyor, servise gitti 3-4 kere ve sağ kulaklıkla kutu değişti hala devam ediyor sorunum. Apple da takmıyor, 10 kişiyle görüştüm belki ama tüketici hakem heyetine verdim en son savunması bekleniyordu. Samsung izmir çankaya servis desteck bilişim gibi bir şeydi ve Samsung servisi kötüdür sözü hiç uymuyor o servise. Çok memnun kaldımıştım ama en son parça vermediler artık mecbur Samsung'tan koptuk 😅

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt

samsung buds kulak içine giren yapısıyla benim tarzım değil.

benzeri olan mi nin kualklığını kardeşim aldı bikaç kere kullandı kenara kaldırdı.

çünkü kulakta takılıyken dış dünyayla ilişkiniz kesiliyor,terleyince veyakulak içi yağlanınca düşüyor,rahatsız ediyor,kısaca aldığına pişman oldu.

airpods a gelince kulağımda takılı olduğunu unutuyorum bile.çevreyi rahatlıkla duyuyorum,rahatsızlık vermiyor.

varlığı belli değil,düşme riski hiç yaşamadım.

öncedende apple earpuds kullanıyordum(kablolu olan kulaklığını)memnundum .

• kral1840 kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam.

• Merhaba arkadaşlar AirPods 2 alarak aranıza katıldım bana kullandığınız memnun kaldığınız kılıfları söyler misiniz
  • Arkadaşlar merhaba; AirPods 2 için kutuya ihtiyacım var, ikinci el bakıyorum, fiyat aralığı ne kadar olmalı, ayrıca bunların sahtesi var mıdır, mesela bu ürün, satıcı 2.ncil nesil diyor, teknosa'dan aldım, fişi var diyor, ama internettden baktığım kadarıyla 2.nci nesilde ordasında ışık olması lazım, bunda yok, size bir danışayım dedim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt

alma !

Letgo'da orjinal ürün bulamazsın.

Alacağım diyorsan satıcı ile yetkili servise git orjinal ve sağlam olduğu teyit edilirse al.

Letgo'da %95 sahte ve arızalı ürün

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    1. nesil 2. nesil kutu aynı sadece kulaklıkların içi yani özellikleri farklı.
    2. nesilin önde ışığı olan kablosuz şarjlı kutudur. internette kablosuz şarjlı yani sizin dediğiniz gibi ışığı önde olanlar 750 tl civarıydı.ışığı içeride sıfır pek raslamadım.ikincieldede aynı şehirdeyseniz adam kutunun şarjını fullesin,buluşun takın kualklıkları bakın şarj olıyormu,ve telefonda kutunun şarjınıda gösteriyormu bakın ona göre alın.ya da hiç riske girmedin 750 ye kablosuz şarjlı kutu alın.
  • Beyler airpods aldim kulaklikta ki seri numaralariyla cihazın icindeki seri numaralari farkli boyle mi oluyor yoksa cakma mi aldik? Geri iade edicem ona gore

• quote:

Orijinalden alıntı: Jakuboo

Beyler airpods aldim kulaklikta ki seri numaralariyla cihazın icindeki seri numaralari farkli boyle mi oluyor yoksa cakma mi aldik? Geri iade edicem ona gore
    Hepsinin seri numarası birbirinden farklıdır. Siz kutunun işindeki numarayı Apple’dan kontrol edin. Orijinal olup olmadığını o şekilde anlarsınız.
  • Arkadaşlar hepinize merhaba. Airpods 2. nesil kullanıcısıyım. Aldığımdan beri (5 aydır) fazla kullanamadım sadece telefon görüşmelerinde kullanıyordum ancak onda da sesimin telefona (ip11) göre çok daha uzaktan ve boğuk geldiği söyleniyor sürekli. Bildiğiniz bir çözümü var mıdır? Normal bir durum mu, yoksa garantiye mi götürmeliyim?

• sorum sürüm 

.

airpods 1. nesil var. sürüm 6.8.8 AirPods (1. nesil)

güncel sürümü bilen var mı? sorum bu.

.

ilave, güncelleme için şu söylenmiş. airpods ları kutusuna koyun şarja takın ve ıphone yakın bırakın.

bu esnada kapağın açık ya da kapalı olması bir şeyi değiştirir mi.

sanırım açık olacak. ancak bir süre sonra zaten kendisini kapatıyor ya neyse.

• denachy kullanıcısına yanıt

garantiye gönderin.

iphone 11 de de kullandım şuan s10 plusta kullanıyorum,1 kişi bile sesin farklı yada kulaklıktanmı konuşuyorsun demedi.

• beyoglubeyy B kullanıcısına yanıt
    Telefona yakın ve kutunun kapağı açık olacak.
  • funnyhow kullanıcısına yanıt

1.nesil Airpods var bende. Bende de aynı problem var. Sorun pil sorunu açıkcası araştırdığım kadarı ile. 3-4 aydır sürekli kopuyordu ve tekrar bağlanmıyordu ama şarj olarak da full gösteriyordu. Artık o da kalmadı, saatlerce şarjda kalsa bile kutunun şarjı çok çok az doluyor.

Geçen yolum Eminönü'ne düştü. Tüm Doğubank tamircilerini gezdim tamir eden yok. Zaten ifix sitesi tamiri imkansız olarak nitelemiş bu ürünü. Üretim aşamasında çok sağlam yapıştırıldığı için ürüne zarar vermeden piline ulaşmak mümkün değil.

Zaten üründe 2 sene sonrasında pil sorunu ortaya çıkıyor ki garantisi de bitmiş oluyor.

Sonrası.. Çöp..

• 
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.