Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17.000
Cevap
469
Favori
956.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AirPods pro konuşma sırasında 30-40 snde bir tık tık ses geliyor? Sebebi çözümü hakkında fikri olan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Arpods'u sıfırlayın

İphone yi DFU Mode alıp yedek alın ve sıfırlayıp güncelleyin Yeni bir cihaz olarak kurulum sağlayınız.

tavsiye için teşekkürler, dediğinizi deneyeceğim umarım sorun çözülür. Peki bir şey sormak istiyorum. Şu an telefonumda ios 13.7 sürümü yüklü. Yedek alıp sıfırladığımda, yine 13.7 sürümüne restore edebilecek miyim? Yoksa imzalar kapalı olduğundan mecbur ios 14'e mi güncellemek zorunda kalacağım?

• quote:

Orijinalden alıntı: dodiko

tavsiye için teşekkürler, dediğinizi deneyeceğim umarım sorun çözülür. Peki bir şey sormak istiyorum. Şu an telefonumda ios 13.7 sürümü yüklü. Yedek alıp sıfırladığımda, yine 13.7 sürümüne restore edebilecek miyim? Yoksa imzalar kapalı olduğundan mecbur ios 14'e mi güncellemek zorunda kalacağım?

Alıntıları Göster

ios14 mecbur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodiko

Alıntıları Göster
    İos 14.0.1 e güncelleyecek.

• dodiko kullanıcısına yanıt

Sizin cihaz için en son hangi sürüm var ise o sürümü yükleyecektir.

İTUNES yedeği alıp DFU ile sıfırladıktan sonra yedek yüklemeden cihazı yeni bir cihaz olarak kurunuz.

• Arkadaslar merhaba AirPods Pro 1490 a alinirmi amazondan

• tugays77 kullanıcısına yanıt
    Çok güzel bir kulaklık hoxam ben kıllanıyorum bu fiyat da bence güzel .

• Hepsiburada da 1440 lira gördüm indirim de ama alamadım. 1650 liraya ancak 1 tane almaya ihtiyacım var, yeniden fiyat 1440 lira seviyelerine düşsün bir tane daha alıcam.

Kesinlikle alınır. Daha uyguna bulabileceğinizi sanmıyorum.

Fırsat bitmiş maalesef hocam..

• ahmckr kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yerel bir apple ürünleri satan dükkandan geçen hafta 0 kapalı Kutu 1500 TL ye satın almıştım . Yanı bazen telefonculardan bulunuyor

• olcayypc O kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız bende gördüm. Ama artık çakmalarını çok iyi yapıyorlar ya o konu yüzünden de biraz çekiniyorum açıkçası.

• ahmckr kullanıcısına yanıt
    Hoxam haklısınız bende aldığım da baya şüphe duydum baya denetledim inceledim falan yanı haklısınız bazen ayırt etmek çok zor ama en basitten aktif gürültü engelleme ve şeffaf modu çalıştıran çakmalar yapamıyorlar

• Merhabalar arkadaşlar. AirPods pro satın aldım geçen hafta, Hepsiburada üzerinden. Satıcıda Hepsiburada. Dükkanda kullanıyorum, çekmeceden hiç çıkartmadım. Geçen gün birşey farkettim, sağ sol sallayınca kapak oynuyor, hafif bir boşluk var ve tık tık ses çıkarıyor, bu normal mi? Aynı sorunu yaşayan varmı? Çok ufak bir boşluk var ve oradan dolayı sallayınca tık tık ediyor. Öneriniz varmı acaba?

• enjoyquality E kullanıcısına yanıt

çoğu airpodsta oluyor aynı şey sorun değil merak etmeyin

• Yani o boşluk üstad fiziksel bir hata mı yoksa tüm AirPods prolar da varmı?

• Arkdaşlar merhabalar, Airpods pronun tasarımını çok beğenmediğim için Airpods 2 almayı düşünüyorum zamlanmadan.

Kendime ve hanıma alacağım şu anda en uygun nerede satılıyor acaba bir bilginiz var mı. Amazonda Pro olanı indirime girmiş ama 2. nesil girmemiş.

En ucuza nereden bulurum?

Şu linkte 975'e buldum ama amazonda da zaten 1000tl. 25 tl için amazon kalitesinden vazgeçilmez diye düşünüyorum.

https://turkuazankara.com/product/apple-airpods-2-nesil-bluetooth-kulaklik-mv7n2tu-a-apple-turkiye-garantili/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edion994137 -- 13 Ekim 2020; 15:48:26 >

• edion994137 E kullanıcısına yanıt
    Amazondan al 998 tl. En guvenilir yerlerden biri.

• Dün 1580 tlye airpods pro satın aldım amazondan. Şimdi elime ulaştı fakat bunun güncelleme mevzusu vardı onu nası yapacağım hakkında bir bilgi bulamadım. Birisi aydınlatırsa çok makbule geçer Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• beyler 2.nesil airpods'un sağ kulaklıgı kaybettim satan var mı?

• 
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.