Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.963
Cevap
468
Favori
953.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

video kaydı resim yeterli. tüm olumsuzlukları sıraladınız hocam

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

hocam siz psikoloğa görünün bence :D

ona bakarsanız amazonda kulaklığın teki gelmedi der kilitler size görürsünüz o zaman uğraşmayı :D

böyle birşeye ileri kansız satıcılar dışında kimse cesaret edemez, nereden bilecekler benim kargoya verirken videoya çekmediğimi

kaldı ki zaten ben henüz kargoyu bile teslim almadım, gelince teslim almadan geri çeviririm sıkıntı olmaz :)

• tripleseven kullanıcısına yanıt

Satıcı böyle beyan verdiği zaman N11 aradan çekiliyor bizim başımıza geldi kuzen 7 ay falan uğraştı icra ile parasını aldı.

N11 satıcı ile kendi aranızda çözün diyor.

• Arkadaşlar her ne kadar yazılımsal dir desem de bugün benimde basıma iki kulaklık iki farklı şarj surumu basıma geldi . Kulaklıklardan sağ olan %86 sol olan %3 şeklinde gördüm ve konuşma anında sol kulaklık da ses gittin şarjı bitti diye . Bunu neden olur bu Zamana kadar ufak farklar oluyordu şarjda ama bu sefer böyle olması şaşırttı .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yaklaşık 1 aydır kullandığım AirPods 2. nesil kulaklığım Aralıksız bir zoom görüşmesinde 3 saat gidiyor. Sizce bu normal mi? Sanki vaat edilen 5 saatti diye hatırlıyorum

• Dünkü zamdan sonra fiyatlar iyice yukarı çıktı. Apple'da şuan 2. nesil airpods 1599 TL. Bu fiyatlara rağmen almaya değer mi?

• Selamlar , son zam sonrası n11’den Pro modelini 1.500₺ ye , /2. Nesili de 875₺ ye aldım. Uzun yıllar kullanırız inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Airpods Pro kullanan arkadaşlara bir sorum var;

Ben daha önce Sennheiser Momentum True Wireless kullanıyordum, ama en küçük XS silikon ucu kullansam bile kulağımdan düşüyordu. O yüzden satıp plastik ucu olan 2.nesil Airpods almak istiyordum. Ama indirimlerde Airpods Pro aldım. Pro kullanan arkadaşlara sorum şu; Pro'nun ucu da silikon olduğu için şüphelerim var kulağımdan düşer mi diye. Etrafımda hiç kullanan da yok, deneyebileceğim. O yüzden size sormak istedim. Eğer düşebilir diyorsanız jelatinini açmadan satmak istiyorum. Kulak içinde iyi oturduğu testini de yapamayacağım çünkü Android kullanıyorum, etrafımda İphone kullanan yok :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Satürnlü06 -- 14 Ekim 2020; 17:22:39 >
  • Kulağından düşer 100 kişiden 60-70 kişide düşme yada düşmeye meyilli oluyor. Hafızalı sünger falan alıyorlar ama oda pek çözüm değil ekstra 300-400 tl masraf olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: charsaf21

Selamlar , son zam sonrası n11’den Pro modelini 1.500₺ ye , /2. Nesili de 875₺ ye aldım. Uzun yıllar kullanırız inşallah.

ikinci nesil airpods u 875 TL ye nereden aldınız acaba bende dusunuyorum da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icecube_fb -- 14 Ekim 2020; 17:56:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: charsaf21

Selamlar , son zam sonrası n11’den Pro modelini 1.500₺ ye , /2. Nesili de 875₺ ye aldım. Uzun yıllar kullanırız inşallah.

nasıl aldın zam sonra pro yu 1500 e?

• arkadaslar nerden alabiliriz 1500 e proyu? yazmısınız yeni görüyorum. dm lerseniz cok sevinirim indirim olursa.

• quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

nasıl aldın zam sonra pro yu 1500 e?

Alıntıları Göster

n11 de sabah saat tam 11 de 250 adet Airpods Pro 1499tl ye satıldı, 10dk de tükendi. Bende almıştım.

https://www.n11.com/urun/apple-airpods-pro-mwp22tua-bluetooth-kulak-ici-kulaklik-apple-turkiye-garantili-1562877?magaza=bittibitiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Satürnlü06 -- 14 Ekim 2020; 18:21:13 >

• Arkadaşlar airpods 2 kullanıyorım ancak bazen airpods'un kutusu kapalıda olsa saniyelik airpods tele bağlanıyor animasyondan anlıyorum böyle bir sorun yaşayan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim haberimiz olmuyor vallaha, çalışıyoruz abi ne yapıcan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Satürnlü06

Airpods Pro kullanan arkadaşlara bir sorum var;

Ben daha önce Sennheiser Momentum True Wireless kullanıyordum, ama en küçük XS silikon ucu kullansam bile kulağımdan düşüyordu. O yüzden satıp plastik ucu olan 2.nesil Airpods almak istiyordum. Ama indirimlerde Airpods Pro aldım. Pro kullanan arkadaşlara sorum şu; Pro'nun ucu da silikon olduğu için şüphelerim var kulağımdan düşer mi diye. Etrafımda hiç kullanan da yok, deneyebileceğim. O yüzden size sormak istedim. Eğer düşebilir diyorsanız jelatinini açmadan satmak istiyorum. Kulak içinde iyi oturduğu testini de yapamayacağım çünkü Android kullanıyorum, etrafımda İphone kullanan yok :/

Momentum tws 2 aldım kulaktan düşme olmadı, aile içi deneyenlerde de düşme olmadı.

Airpods pro da ise düşmesi imkansız gibi (kendi deneyimim)

• navigator_ N kullanıcısına yanıt

n11 kampanya yaptı bugün , 250 adet sattılar

• icecube_fb kullanıcısına yanıt

Dün Hepsiburada kampanyası vardı , bitti ama :(

• charsaf21 kullanıcısına yanıt
    Hadi yaa cok iyi fiyatmis kacirdik:(

• airpods pro için kaliteli koruyucu kılıf varmı arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.