Şimdi Ara

Apple, 2010 yılında 22 inçlik Dokunmatik iMac'i duyurabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 27 Ocak'ta merakla beklenen tablet çözümü üzerindeki perdeyi kaldırması beklenen Apple, önümüzdeki dönemde hepsi bir arada bilgisayarı iMac'lerde dokunmatik panele yer verebilir.

Digitimes, Çin'li yayın organı Commercial Times'a dayandırdığı haberinde, Apple'ın 21.5 ve 27 inçlik iMac modellerinin yanında 2010 yılı içersinde dokunmatik ekranlı 22 inçlik iMac'i satışa sunacağını iddiasına yer verdi. Apple'ın yeni bilgisayarın üretiminde uzun yıllardır birlikte çalıştığı Quanto'nun yanı sıra dokunmatik panel üretimi için Tayvan merkezli Sintek Photronic ile ortak çalışacağı belirtildi.

Apple; 2007 yılında Fingerworks'ü satın almış, 2009 yılının başında Multi-Touch patentini yasal sahibi olmuştu. Multi-Touch'ı ilk olarak iPhone ile kullanıcılara sunan firma, ardından iPod Touch, dizüstü bilgisayarlarında ve Magic Mouse'da da Multi-Touch'a yer vermişti.

• Hiç kullanışlı bir şey olacağını sanmıyorum.
  • 8000 € gibi absurd bir fiyattan satılır üstüne.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mordeaur -- 23 Ocak 2010; 12:30:37 >
  • 22` dokunmatik cok guzel olacaha benziyor ama cok pahali olur ve bizim gibi kullanicilarin isine yaramaz
  • Belki biraz daha kullanışlı olur ama en lüks model olacağı için fiyatı çok uçuk olacaktır o yüzden ucuzlayana kadar pek yeri olmaz kullanıcı tarafında.
  • apple fiyatları hep uçuk ,ama şu bi gerçekki amerikada en çok tutulan markalardan biri
  • Bu haberden yola çıkarak,yakında çıkacak olan iPad veya iSlate isimli dokunmatik tablet cihazının kullanacağı sistemin MacOs olacağını düşünüyorum.
  • trafikçilerin işine mi yarar daha çok acaba? yada ???
  • arkadaşlar Apple fiyatları emin olun sadece bizim ülkemizde çok uçuk oda bilkomdan kaynaklanmakta. Cihazların amerika hadi bırakın orayı rusya isveç gibi ülkelerde çok çok ucuz.Rusya ve isveç fiyatları amerikayla neredeyse aynı. Arada 50-100 $ fark bile yok...
    Buradan bilkoma koca bir BAN!!!
  • Olay aslında apple ın çok pahalı olması değil,bizim ülkemizdeki alım gücünün çok düşük olması,adam ayda 300 evro maaş alırken apple bilgisayarını 600 evro dan satsa ne olurki?
  • doğru zamanda alındığı zaman kesinlikle fiyat konusunda sıkıntı çekmiyorsunuz. zamanında araştırıyordum ve Lydia'nın kdv ve akademik indirime denk geldim. araştırdım oldukça da iyi bir mağaza çıktı. garantisinden eğitimine ilgilendiler. hatta şu sıralar bile devam ediyor yanlış bilmiyorsam. bir bakın derim,http://www.lydia.com.tr/index.php?p=kampanyalar
  • 12 yıldır bekliyorum ne zaman gelicek?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.