Şimdi Ara

Apple 20 W USB-C Güç Adaptörü 100 TL!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Hocam MK Teknoloji ne Allah aşkına. Sakın kanmayın puanının yüksek olmasına falan. Türk Telekom, Vodafone bayileri bile göz göre göre çakma sarj aleti satıyorlarmış 200-250 liraya. Bu bahsettiğiniz yerlerin orjinal olma ihtimali %1 bile değil. Çok net söylüyorum bakın.

Almayın, paranıza ve telefonunuza yazık etmeyin. Bir telefona 10-15 bin TL para veriyoruz, 50-100 lira için şarj aletini riske atmaya değer mi? Biraz mantıklı düşünelim. 199 liraya Apple'in sitesinden verin siparişi temiz temiz kullanın.

Aşağıdaki konuya bir göz gezdirin ne demek istediğimi anlayacaksınız. Piyasada satılanların %90'ı sahte, belki daha fazlası. Hepsiburada, Mediamarkt, Vatan gibi yerlere güvenilebilir ama onlar da aynı fiyata sattıktan sonra macera aramaya gerek yok. Apple.tr dururken başka yerden sipariş verilmez.

https://forum.donanimhaber.com/sahte-apple-sarj-aleti--147956487

• Çakmanın da çakması muhtemelen :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Çakmanın da çakması muhtemelen :)

Bir tane olumsuz yorum yok ayrıca bir şey sorayım genele ben bunu air3 cihazım için alsam bide kablo almak zorundayım demi mevcut kablo olmuyor galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Çakmanın da çakması muhtemelen :)

Hocam MK Teknoloji falan var puanı 9,5 sizce oradan alınır mı?

• 5v değil miydi bu adaptörler 20w mi oldu cok mu geride kaldık:)

• Ayrıca benim de içime kurt düştü çünkü bu şarjın çakması piyasada çok geziyormuş alacaksanız Turkcell, Apple sitesinden ya da satıcısı hepsiburada olandan alın demişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Tavsan -- 21 Şubat 2021; 16:45:55 >
  • Hocam MK Teknoloji ne Allah aşkına. Sakın kanmayın puanının yüksek olmasına falan. Türk Telekom, Vodafone bayileri bile göz göre göre çakma sarj aleti satıyorlarmış 200-250 liraya. Bu bahsettiğiniz yerlerin orjinal olma ihtimali %1 bile değil. Çok net söylüyorum bakın.

Almayın, paranıza ve telefonunuza yazık etmeyin. Bir telefona 10-15 bin TL para veriyoruz, 50-100 lira için şarj aletini riske atmaya değer mi? Biraz mantıklı düşünelim. 199 liraya Apple'in sitesinden verin siparişi temiz temiz kullanın.

Aşağıdaki konuya bir göz gezdirin ne demek istediğimi anlayacaksınız. Piyasada satılanların %90'ı sahte, belki daha fazlası. Hepsiburada, Mediamarkt, Vatan gibi yerlere güvenilebilir ama onlar da aynı fiyata sattıktan sonra macera aramaya gerek yok. Apple.tr dururken başka yerden sipariş verilmez.

https://forum.donanimhaber.com/sahte-apple-sarj-aleti--147956487

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt

Haklısınız hocam düşününce size hak veriyorum. Yakında iPhone 12 alacağım sizce onu satıcısı hepsiburada olan yerden alsam sıkıntı çıkar mı? Birde airpods bakıyorum satıcı amazon.com.tr var bu şekilde güvenli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Tavsan -- 21 Şubat 2021; 17:8:51 >
  • Satıcısı Amazon olmak kaydıyla gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Ülkedeki en güvenilir yerdir belki de Amazon. Hiç bir sıkıntı çıkmaz çıksa da ürünü 1 ay içinde iade edebilirsiniz.

İphone konusuna gelince öncelikle yine Amazon ya da Apple.com.tr yi tavsiye ederim. Fakat Hepsiburada Vatan Media gibi şirketlerde de sıkıntı yaşamazsınız diye düşüyorum hepsi de kurumsal firmalar.

• Aksesuar konusunda Apple.com'dan şaşmayın derim. Çok görüyorum. Vodafone, Türkcell mağazaları bile çakma satabiliyor.

• apple dan başka yerden almayın n11 den apple türkiye garantili diye aldım ağırlığı bile farklı adaptörün. Sonra gittim orjinalini aldım kıyaslamak için çakma olanın adaptör seri nosu ve kutu seri nosu bile birbirini tutmuyor

• Güvenirlik konusunda 1 apple 2 amazon ( satıcısı amazonsa) onun dışında hiç bir yere %100 güvenmem bu ikisine güvenirim

• Apple dışında yalan bu adaptör konusunda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.