Şimdi Ara

Appgallery çiçeksepeti 100/50 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
8
Favori
26.038
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Canli destege baglanin genel merkeze iletsinler kullanamayanlar yoksa ustune yatacaklar kodlarin kullanilmiyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kodlar kullanılmıyor 3 adet almıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 2 adet de ben de vardi kullanılmıyor??

• Kod bulunamadı hatasını bende alıyorum.İyi de hala süresi vardı ki kampanyanın.peeh.

• Daha önceden hesaba ekledigim icinmi bilmiyorum ben kullandım dün sepet yapıp eklistim şimdi alışveriş yaptım

• Müşteri Temsilcisi 23 Mart 16:46

Merhaba,

Öncelikle ÇiçekSepeti’ni tercih ettiğiniz ve sevdiklerinizin mutluluğuna bizleri de ortak ettiğiniz için size teşekkür ederim.

Çiçeksepeti uygulamanızı son sürümüne güncelleyerek tekrar denemenizi rica ederiz.

Size hizmet vermekten mutluluk duyduğumu belirtir, keyifli günler dilerim.

Saygılarımızla,

CicekSepeti.com

Müşteri İlişkileri

Bana da bu mesaj geldi şimdi.

• sevdasokaqi kullanıcısına yanıt

Hocam güncelledim yine kod bulunamadı diyor zaten çiçeksepeti bi sıkıntı çıkarmasa şaşırırdım.

• Benim kodu da iç etmişler. Zaten o kadar çöp siteki 1 haftadır alınacak bir şey bulamamıştım.

• Kod bende de hata veriyor gömlek alacaktım kaldı
    Çöpsepetine de bu yakışırdı zaten

• Canlı yardıma yazdım kodu verenle iletişime geçin diyor dedim uygulama veriyor kimle iletişime geçicem sizin yardımcı olmanız lazım kodu aldı 30 marta geçerli falan diyor dedim geçmiyor işte hala uzattı kapattım. App gallery de ödüller kısmından da silinmiş kod orada süresi bitse bile olurdu. Anında kullanmadık hata yaptık ama alacak bişey de bulamadım kaç gündür düşün düşün bugun buldum onda da kodu hiç etmişler rezil bir uygulama bu çiçeksepeti

• recplayer kullanıcısına yanıt

Çöpü geçtim ayrıca piyasaya göre pahalı fiyatlar hocam.

• yigit_dark kullanıcısına yanıt

Sultan diye bir kadınla yazmıştım 31 martta kadar geçerli kodunuz. Kodu nerden aldıysanız ordan destek alın diyor. Bu nasıl bir hareket deli oldum. 🤬

• Rotring tikky 10 lira başka alacak bişey yok 

• https://www.ciceksepeti.com/fairy-hepsi-bir-arada-36li-bulasik-makinesi-tableti-kcm92107965

2li almıştım, 72 tanesi 70 tlye gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    çok pis sallamış.

zaten bu tiplerin yapacağı işi 10 mb 'lık bir chatbot uygulaması da yapar.

bluestack ile telefon oluşturup ordan sıfır hesapla denediniz mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Banada aynısını diyor müşteri hizmetleri çalışanları kaliteyi belli ediyor zaten. Böyle indirim gelmedikçe kullanmıyorum ben o siteyi toplasan 2-3siparişim vardır girip fiyat baktığım bir yer bile değil fiyatlar çok yüksek zaten. Banka puanı geçmez vs

• huawei kodlarının ilk kea böyle kullanılamadığını görüyorum. diğer firmalarda hiç sorun olmadı kodlar son güne kadar çalıştı .bu çiçeksepeti ayıp etti bu sfer

• her çiçeksepeti konusu açıldığında nedense şu reklam aklıma geliyor :)

Reklam Platformuyoutube
    Marka: MediaMarkt Türkiye Ajans: TBWA İstanbul Prodüksiyon: Take5Film Yönetmen: Özgür BALTAOĞLU Yayın Tarihi: Ekim 2021
    https://www.youtube.com/watch?v=xuy9pkHqgNE
  • https://consumer.huawei.com/tr/support/contact-us/

Canli destege baglanip kayit olusturun az once gorustum donus saglanicak dedi

• Pellev kullanıcısına yanıt

Bende yazdım şimdi, sorun olmadığını söylüyorlar. Kayıt oluşturdular. Çiçeksepeti de sorun olmadığını söylüyor. Kime inanacağız   Ayrıca daha önce alışveriş yapılmış hesapta kodu girince bu kod yalnızca ilk yapılan alışverişlerde geçerlidir uyarısı çıkıyor. Yani kod bulunamadı gibi bir durum yok. Çiceksepetinin çakallığından başka bir şey değil

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.