Şimdi Ara

app store ücretlendirme hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler mesela bi uygulama indirdik içinde bazı şeyler ücretli bunlar faturamıza mı yansır yoksa kredi kartından çekerler mi ?

bir uygulama indirdim ücretsiz diye meğersem 1 haftalık trial sürümmüş ardıdan ücret kesiyormuş aylık hemen geri sildim ama emin olamadım.

• İçerikler kredi kartından çekilir ama ücret kesileceği zaman Apple şifresi sorar,senden onay alır öyle çeker karttan,durduk yere habersizce çekmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Myhunter kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Yüklediğim uygulama hotspot shield idi yurtta kalıyorum birçok site engelli girebilmek için yükledim ancak yüklenirken 7 günlük trial sürüm dedi bitince ücretli olacak dedi. Bunu görür görmez ana ekrana bastım uygulamayı sildim. Ama emin olamadım işte bir hafta sonra benden ücret vs keserler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konu hakkında bilgisi olan yok mu başka?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

Teşekkürler hocam. Yüklediğim uygulama hotspot shield idi yurtta kalıyorum birçok site engelli girebilmek için yükledim ancak yüklenirken 7 günlük trial sürüm dedi bitince ücretli olacak dedi. Bunu görür görmez ana ekrana bastım uygulamayı sildim. Ama emin olamadım işte bir hafta sonra benden ücret vs keserler mi?

Zaten 1 hafta dolmadan silmişsin hocam,ücret filan kesilmez,endişelenmene gerek yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.