Şimdi Ara

[APP]dSploit: Ağ Güvenliği Denetim Programı(Hack de yapıyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler dSploit diye bi program keşfettim programın asıl amacı bağlı olduğunuz ağdaki diğer cihazları görmek ve programdaki bazı araçlarla ağ trafiğini denetleyip güvenliğinizi kontrol etmektir(veya buna benzer şeyler).
    Ancak içinde barındırdığı bazı araçlar sayesinde bu programı eğlence aracına da dönüştürebilirsiniz ağınızdaki diğer cihazlara bağlanıp onlarla bir takım oyunlar oynayabiliysiniz neyse anlatmak isterdim ama anlatımım pek iyi değildir o yüzden sitenin adresi dSploit.net burdan resimlere bakıp videoyu izleseniz bile anlarsınız
    Ayrıca şunları da belirtmek isterim ki bu program sadece Gingerbread rootlu ve busybox full yüklü olan telefonlarda çalışıyormuş.
    Ben bilgisayar müh. okuyan iki arkadaşımı cok fena kandırdım bununla arkadaşlarım neye uğradıklarını şaşırdılar çünkü hangi siteye girerlerse girsinler bütün sitelerde kendi resimleri çıkıyordu ayrıca istediğim yazıyı yazarak ekranda sürekli uyarı penceresi çıkartıyordum mesela "bilgisayarınız hacklenmiştir geçmiş olsun" gibi bir uyarıyla karşılaşıyorlar ve bunun üstüne bir de her sitede kendi resimleri çıkacak şekilde programdan ayarlayınca zaten kurban çoktan 3buçuk dan 4 e geçmiş oluyorgerçekten çok eğlenceli mutlaka denemelisiz
    NOT: Kötü amaçlı kullanmanızı tavsiye etmem zaten programı yapanda anladığım kadarıyla sistem güvenliği için bir proje başlatmış ve bu proje kapsamında bu programı yapmış.

EDIT: İki yıl önce verdiğim link çalışıyordu ancak şimdi kontrol ettim de link değişmiş apk leri google dan aratarak bulabilirsiniz.
    Birde zANTI diye bir program çıkmış buna benziyor ama biraz karışık tam çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **BlackTower** -- 19 Ocak 2016; 0:17:22 >

• program güzel ancak yapacağın kişide antivirüs olunca bir işe yaramıyor :) bir kaç arkadaşda denedim biraz daha pc sini kırıyordu telaştan :)
  • peki biz bu programlardan nasıl korunabiliriz yani dsploit i biliyorum ancak bize başka bir uygularsa nasıl ya da hangi uygulamayla engel olabiliriz bilgisi olan var mı
  • ilkservis müfettiş çalıştırın diyor onu nasıl düzeltebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eminn72

ilkservis müfettiş çalıştırın diyor onu nasıl düzeltebilirim

muhtemelen root istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: **BlackTower**

quote:

Orijinalden alıntı: Eminn72

ilkservis müfettiş çalıştırın diyor onu nasıl düzeltebilirim

muhtemelen root istiyor

telefon rootlu ve root izni var özel hacke girince böyle bir yazı çıkmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • özel hack mi bende öyle birşey yok bendeki tamamen ingilizce
  • ben türkçeye çevrilmiş versiyonunu indirdim ingilizce olanı kullanmadım hiç

• o zaman maalesef yardımcı olamayacağım aynı işlemi birde ingilizcesini yükleyerek ordan deneyin no ports gibi birşeyler derse ya önce açık portları taratman gerekiyor yada android sürümünüzle uyumlu değil veyahut türkçeye çevirirken bozmuş olabilirlerde çervirenler
  • arkadaşlar zantı ile dsploit yapımcıları tarafından birleştirildi ve adı csploit olduhttp://www.csploit.org/ dan indirebilirsiniz.
    Not: Tamamen Türkçedir root busybox gerektirir
  • Bu programın antisi felan yokmu wifi sahibi kullanıyor eset mobile security+vpn kullanıyorum beni izleyebilirmi acaba 1 haftadır sorunun cevabını arıyorum bilen biri yazsın lütfen.....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.