Şimdi Ara

APOTEMİ PROBLEMLER İNCELEME

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
5.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar çıktı çıkacak diye adeta bir forum efsanesi haline gelen kitap bugün elime geçti. Biraz inceleme fırsatı buldum ve kesinlikle söyleyebilirim ki içerdiği soru çeşidi bakımından piyasada rakipsiz şuanda. Sayısal mantık, yaş üzüm kuru üzüm gibi güncel soru tiplerine değinilmiş. Örnek sorular gayet güncel ve çözümleri de bir o kadar anlaşılır. Buna rağmen kitap içerdiği soru sayısı bakımından bazılarına yetersiz gelebilir çünkü toplam 500 sorudan oluşuyor. Yani hedefi yüksek olan arkadaşlar için soru çeşidi bakımından yeterli, soru sayısı bakımından ise yetersiz diyebiliriz. Son eleştirim de sayısal mantık soruları biraz daha fazla olabilirdi. Sonuç olarak kitaba sadece soru sayısının azlığından dolayı bir puan kırıp 10 üzerinden 9 veriyorum. Herkese iyi çalışmalar.

APOTEMİ PROBLEMLER İNCELEME APOTEMİ PROBLEMLER İNCELEME APOTEMİ PROBLEMLER İNCELEME

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aérosmith kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardes hangi siteden aldin.
    Edit:kitapisler de varmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Libertador1907 -- 11 Şubat 2016; 23:27:04 >
  • Güzele benziyor ama bu saatten sonra çözülürmü bilmiyorum
  • kqwert kullanıcısına yanıt
    Denemelerde soru kaçıyorsa bu konudan kesinlikle çözülmeli.

• Aérosmith kullanıcısına yanıt
    Çözümlü mü hocam bu
  • Toplam kaç maraton testi var ve mantık sayısal sorularında özgün soru yeteri kadar var mı?345 çözüyorum kesir ve sayı bitti.Apotemiye de bakayım mı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aérosmith

Evet arkadaşlar çıktı çıkacak diye adeta bir forum efsanesi haline gelen kitap bugün elime geçti. Biraz inceleme fırsatı buldum ve kesinlikle söyleyebilirim ki içerdiği soru çeşidi bakımından piyasada rakipsiz şuanda. Sayısal mantık, yaş üzüm kuru üzüm gibi güncel soru tiplerine değinilmiş. Örnek sorular gayet güncel ve çözümleri de bir o kadar anlaşılır. Buna rağmen kitap içerdiği soru sayısı bakımından bazılarına yetersiz gelebilir çünkü toplam 500 sorudan oluşuyor. Yani hedefi yüksek olan arkadaşlar için soru çeşidi bakımından yeterli, soru sayısı bakımından ise yetersiz diyebiliriz. Son eleştirim de sayısal mantık soruları biraz daha fazla olabilirdi. Sonuç olarak kitaba sadece soru sayısının azlığından dolayı bir puan kırıp 10 üzerinden 9 veriyorum. Herkese iyi çalışmalar.

APOTEMİ PROBLEMLER İNCELEME APOTEMİ PROBLEMLER İNCELEME APOTEMİ PROBLEMLER İNCELEME

arıkanda iyidir kardeş.

yüzde yüz problemler nasıl inceleyen varsa pm alırım

dostum yanlış yorumlamışsın bence. 500 soru yeterde artar bile oradaki problemleri çözen insan zaten geliştirmiştir yeterince kendini. en son tur atılacak kitap o.
    Eline sağlık yorumun için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EC129D9CE -- 11 Şubat 2016; 23:42:57 >
  • çözümlüyse yarın alıcam
  • Bu saatten sonra bence gec deil en en fazla 1 haftalik isi var.Gec diyenler bence kitap gec ciktigi icin apotemiye olan kizginliklarindan diyorlar.

• Şunu ocağın başı gibi çıkarsaydı çok güzel olurdu. Neyse artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum bende yarın atacaktım, konunun linkini kopyalar mısın bana. Açtığım konuya atayım da arkadaşlar görsün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geç değil hocam biter ya
  • Arıkan yüzde yüz güray küçük gibi yayınlarının hepsi solda sıfır kalır bu kitabın yanında. Bahsettiğin kitaplarda şekilli soru koyalım ösym artık öyle soruyor diye kasılıp sınavdakilerle alakası bile olmayan sorular çokça mevcut. Soru sayısının az olduğu konusundaki görüşüm de hala sürüyor. Mesela aynı yayının bir türev, trigonometri ya da integral fasikülü o konuları lysde fulleybilmek için gerek soru çeşidi gerekse soru sayısı olarak yeterliyken bu kitap için aynı şeyi söyleyemiyorum sonuçta ygsde 10 soru çıkan bir konu problemler.

• OksiToksi O kullanıcısına yanıt
    211 tanesi çözümlü 500 sorudan oluşuyor. Çözümlü sorular adım pekiştirme testlerini çözmek için yeterli ancak sondaki maraton testlerini çözümlü yapsalardı iyi olurdu. O sorular cidden zorlayıcı.

• Denemesini bitirdikten sonra gerek var mıdır sizce bu kitaba? Problemlerle ilgili sıkıntım yok da belki bir şeyler katar, soru tipleri çok orijinal olur ya da teknik öğrenirim diye almayı düşünüyordum

• Problemlerde çok eksiğim var bununla başlayıp bununla bitirsem olur mu
  • Size saçma gelebilir ama bu kitabın geç çıkmasının nedeni acaba çok soru tutturacak olması olabilir mi?

Ayrıca kitap yetişmez diye korkmayın. Günde 70 soru yapsak 1 haftamızı alır kitap. Alıp almama konusunda ben de kararsızım. Konunun gelişimine göre belli olucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugraramoglu -- 12 Şubat 2016; 0:12:13 >
  • kqwert kullanıcısına yanıt
    Eğer eksiğin çoksa bununla başlarsın ama bitirebileceğini sanmıyorum hocam.
  • Hocam benim problemlerde konu eksiğim de var biraz çalışmışlığım da var 0 değilim direk bundan başlayıp ilerlesem olur mu ?
  • sancaryum kullanıcısına yanıt
    Olur hocam sıfır değilsen ideal zaten.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.