Şimdi Ara

APOTEMİ PROBLEMLER İNCELEME

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
30
Cevap
2
Favori
3.752
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> APOTEMİ PROBLEMLER İNCELEME
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    382 Mesaj
    Evet arkadaşlar çıktı çıkacak diye adeta bir forum efsanesi haline gelen kitap bugün elime geçti. Biraz inceleme fırsatı buldum ve kesinlikle söyleyebilirim ki içerdiği soru çeşidi bakımından piyasada rakipsiz şuanda. Sayısal mantık, yaş üzüm kuru üzüm gibi güncel soru tiplerine değinilmiş. Örnek sorular gayet güncel ve çözümleri de bir o kadar anlaşılır. Buna rağmen kitap içerdiği soru sayısı bakımından bazılarına yetersiz gelebilir çünkü toplam 500 sorudan oluşuyor. Yani hedefi yüksek olan arkadaşlar için soru çeşidi bakımından yeterli, soru sayısı bakımından ise yetersiz diyebiliriz. Son eleştirim de sayısal mantık soruları biraz daha fazla olabilirdi. Sonuç olarak kitaba sadece soru sayısının azlığından dolayı bir puan kırıp 10 üzerinden 9 veriyorum. Herkese iyi çalışmalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Yüzbaşı
    671 Mesaj

Eyvallah kardes hangi siteden aldin.
    Edit:kitapisler de varmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Libertador1907 -- 11 Şubat 2016; 23:27:04 >
    |
    |
    Aérosmith kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Denemelerde soru kaçıyorsa bu konudan kesinlikle çözülmeli.

|
    |
    kqwert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çözümlü mü hocam bu
    |
    |
    Aérosmith kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: Aérosmith

Evet arkadaşlar çıktı çıkacak diye adeta bir forum efsanesi haline gelen kitap bugün elime geçti. Biraz inceleme fırsatı buldum ve kesinlikle söyleyebilirim ki içerdiği soru çeşidi bakımından piyasada rakipsiz şuanda. Sayısal mantık, yaş üzüm kuru üzüm gibi güncel soru tiplerine değinilmiş. Örnek sorular gayet güncel ve çözümleri de bir o kadar anlaşılır. Buna rağmen kitap içerdiği soru sayısı bakımından bazılarına yetersiz gelebilir çünkü toplam 500 sorudan oluşuyor. Yani hedefi yüksek olan arkadaşlar için soru çeşidi bakımından yeterli, soru sayısı bakımından ise yetersiz diyebiliriz. Son eleştirim de sayısal mantık soruları biraz daha fazla olabilirdi. Sonuç olarak kitaba sadece soru sayısının azlığından dolayı bir puan kırıp 10 üzerinden 9 veriyorum. Herkese iyi çalışmalar.

arıkanda iyidir kardeş.

yüzde yüz problemler nasıl inceleyen varsa pm alırım

dostum yanlış yorumlamışsın bence. 500 soru yeterde artar bile oradaki problemleri çözen insan zaten geliştirmiştir yeterince kendini. en son tur atılacak kitap o.
    Eline sağlık yorumun için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EC129D9CE -- 11 Şubat 2016; 23:42:57 >

• Yüzbaşı
    849 Mesaj
    çözümlüyse yarın alıcam

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    108 Mesaj
    geç değil hocam biter ya
    |
    |

Arıkan yüzde yüz güray küçük gibi yayınlarının hepsi solda sıfır kalır bu kitabın yanında. Bahsettiğin kitaplarda şekilli soru koyalım ösym artık öyle soruyor diye kasılıp sınavdakilerle alakası bile olmayan sorular çokça mevcut. Soru sayısının az olduğu konusundaki görüşüm de hala sürüyor. Mesela aynı yayının bir türev, trigonometri ya da integral fasikülü o konuları lysde fulleybilmek için gerek soru çeşidi gerekse soru sayısı olarak yeterliyken bu kitap için aynı şeyi söyleyemiyorum sonuçta ygsde 10 soru çıkan bir konu problemler.

|
    |
    HiçbirşeybilmeyenDoktor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

211 tanesi çözümlü 500 sorudan oluşuyor. Çözümlü sorular adım pekiştirme testlerini çözmek için yeterli ancak sondaki maraton testlerini çözümlü yapsalardı iyi olurdu. O sorular cidden zorlayıcı.

|
    |
    OksiToksi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Denemesini bitirdikten sonra gerek var mıdır sizce bu kitaba? Problemlerle ilgili sıkıntım yok da belki bir şeyler katar, soru tipleri çok orijinal olur ya da teknik öğrenirim diye almayı düşünüyordum

|
    |

Ayrıca kitap yetişmez diye korkmayın. Günde 70 soru yapsak 1 haftamızı alır kitap. Alıp almama konusunda ben de kararsızım. Konunun gelişimine göre belli olucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugraramoglu -- 12 Şubat 2016; 0:12:13 >
    |
    |

Eğer eksiğin çoksa bununla başlarsın ama bitirebileceğini sanmıyorum hocam.
    |
    |
    kqwert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "Bazı günler vardı, bir sonraki öğünümün nereden geleceğini bilmediğim. ama hiçbir zaman çalışmaktan korkmadım, hendek kazan birkaç adamın yanına gittim ve çalışmak istediğimi söyledim. patronları üzerimdeki düzgün kıyafete ve tertemiz ellerime bakıp güldü ama "tamam, o zaman ellerine tükür ve hendeğin içine gir" dedi. herkesten çok çalıştım. günün sonunda iki dolarım vardı."
  • Yüzbaşı
    382 Mesaj

Olur hocam sıfır değilsen ideal zaten.

|
    |
    sancaryum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
192.168.1.1
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.