Şimdi Ara

APOTEMİ PROBLEMLER İNCELEME (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
5.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 500 tane problem sorusu cozup de yetersiz oldugunu dusunen varsa biraksin dersi zaten. sacmaliga bak 500 soru yetersizmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lev Tolstoy L kullanıcısına yanıt
    500 değil de binlerce soru çeşidi türetilebilip sorulabilecek bir konu için tek başına yetersiz bir rakam evet. Lysde ortalama 5 soru gelen ve soru çeşidi problemler gibi bir konuya göre nispeten daha sınırlı olan integralde bile 1260 soruluk bir kitabı var apotemi yayınlarının. Siz doğrusunu nedenleriyle açıklayın öğrenelim.

• Aérosmith kullanıcısına yanıt
    Dostum hiçbir kaynak asla yeterli olmaz.. Bunu hepimiz biliyoruz. Adamlar fasikül çıkartmış ama fasikül bilmediğin konuyu kavramak için veya geliştirmek için çıkarılan birşeydir. Bu adamlar 500 soruyu kendini geliştirmek için hiç bir kaynakta bulunmayan gelişmiş problemleri sormuşlar. Soru bankalarında fem konu özetli gibi kalın soru bankalarında problem soru sayısı 750 civarı olurken 500 olması gayet iyi.

zaten tek kaynağa bağlı kalamazsın. Sen temel sorularıda bilmen gerekir bunlar çözebilmen için. Hiç bir zaman 1 fasikülü çözüpte halletim tarzı bir düşünce olmamalı kimsede.
    Türev İntegral bilgiye dayalı olduğu için bilgiyi sormak ve sayıları değiştirip sormak, üslüyse köklü sorup türev istemek gibi şeylerle cok üretilebilir. Ama yorum soruları öyle çok üretilemez.

Bence bu soruları hakkıyla çözen birisi sınavda zaten fuller problemleri. İçinde ki 1 soru attığın fotoğraftan gördüm geçen yıl çıkmış soru.

• quote:

Orijinalden alıntı: HiçbirşeybilmeyenDoktor

Dostum hiçbir kaynak asla yeterli olmaz.. Bunu hepimiz biliyoruz. Adamlar fasikül çıkartmış ama fasikül bilmediğin konuyu kavramak için veya geliştirmek için çıkarılan birşeydir. Bu adamlar 500 soruyu kendini geliştirmek için hiç bir kaynakta bulunmayan gelişmiş problemleri sormuşlar. Soru bankalarında fem konu özetli gibi kalın soru bankalarında problem soru sayısı 750 civarı olurken 500 olması gayet iyi.

zaten tek kaynağa bağlı kalamazsın. Sen temel sorularıda bilmen gerekir bunlar çözebilmen için. Hiç bir zaman 1 fasikülü çözüpte halletim tarzı bir düşünce olmamalı kimsede.
    Türev İntegral bilgiye dayalı olduğu için bilgiyi sormak ve sayıları değiştirip sormak, üslüyse köklü sorup türev istemek gibi şeylerle cok üretilebilir. Ama yorum soruları öyle çok üretilemez.

Bence bu soruları hakkıyla çözen birisi sınavda zaten fuller problemleri. İçinde ki 1 soru attığın fotoğraftan gördüm geçen yıl çıkmış soru.

içinde çıkmış sorulara yakın soru barındırsması bence pek bir şey ifade etmiyor YGS için .LYS için önemli olabilir çünkü analiz yaptım ve lys de her sene ösym kendini tekrar edip duruyor . ama YGS her sene bambaşka geliyor .Bu yüzden sıkıntılı bir sınav zaten .

• Şimdi cumaya gittikten sonra dönüşte alıcam fasikülü. Problem sorularını zaten yapıyorum ama orijinal sorular görmek lazım. Düşünseneze ygs de problemleri full yaparsak kafadan 10 net cepte.
  • heat2797 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle ygs de çıkmış sorular pek birşey ifade etmiyor.

LYS de ediyor. LYS de ne zaman ÖSYM değişik sorar. İşte o zaman sınav karekök soru bankasında ki sorular kadar zor olur.
  • Hiç yapamıyorsanız gidip apotemi almayın baka kalırsınız

• ben almam ya çok geç kaldılar

• yahu birde geç çıktı diyolar günde 100 tane çözsen 5 güne biter kitap hadi 50 soru çöz 10 güne biter
    valla bir mezun olarak esinlikle alıcam çünkü geçenki gibi yamulmak istemiyorum
  • Bunun yerine paylaşılan alesi çözmek daha faydalı olur bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.