Şimdi Ara

APOTEMİ LYS MAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apoteminin lys 10 lu mat geo denemelerinde çok zorlanıyorum sizce zorluk seviyesi nedir

• kahram33 kullanıcısına yanıt
    Netlerim apotemi çözene kadar 45 civarıydı bunda 40ı zor görüyorum.Gerçekten çok zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apotemi çözmeyi bıraktım artık özgün sorular deyip geçirmişler

• Kalan zaman da galiba apoteminin hepsini çözemeyeceğim en iyileri hangileri ?
  • FEM denge matematik iyi diyorlardı ama baskısı bitmiş bulabilirsen iyi.Ben dersanenin verdiği denemeleri çözcem

• Escherich kullanıcısına yanıt
    Palmeye başlamıştım geçen hafta dengeden sonra biraz kolay geldi bıraktım.Bence kalan zamanda ne kadar çözersen apotemiden sana diğer yayınlardan daha çok katkı sağlayacaktır.Sitesinde çözümlerininde olması çok iyi moral bozmayıp çöz yapamadıklarının çözümlerini öğren.En azından sınavda zor soruyla karşılaşınca şaşırmaz mantıklı düşünebilirsin.Ben şuan apotemiyle aynı anda 345 ileri seviyeyide çözüyorum.Onuda tavsiye ederim ama buda çok zor.Ama çözümlü olması bana çok şey katıyor.Zaten apotemide 10 345te 5 deneme var.Bence kalan zamanda günde 2-3 tane çözsen bitirebilirsin çok da yararı olur.

• apotemiyi çözün kaliteli. ancak tam deneme kıvamında çözmeyebilirsiniz normalde 1 mat denemesi 75 dk apotemi çözerken 105 dakika veriyorum kendime çünkü normal süresinde yetişmesi imkansız gibi sanırım. 75 dk sonunda 40. soruda falan anca oluyorum. ama kitap bittikten sonra şunu diyebilirim ki kolay-orta denemelerde 45-46 yapıyordum apotemiyi bitirip sorularımı sorduktan sonra 48-49 bandına çıktı(kolay ve orta seviye denemelerde). geometrisi matematik kadar zor değil orta seviye.
  • Aynen geometri o kadar zor degil fakat apotemi moral bozuyor yarın dersanenin denemesine gircem bakalım nasıl soruyorlar

• Hocam 345 ileri netlerinız nasıl ben 35i zor gördüm matta 1. Denemede

• death stroke kullanıcısına yanıt
    Hocam 36 yaptım bende.Ama gerçekten çok zor bir denemeydi.Daha ilkini çözdüm.Apotemi hoşuma gitti ondan ilerliyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.