Şimdi Ara

Apollo IM'i Çalıştırmak (MSN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

winSCP'de (yada iPhone Browserda) iPhone root menude karşımıza çıkan "etc" kısayolu'na tıkladığımızda direk " /private/etc " kalsörünün içine aşağıda verdiğim dosyayı kopyalayarak var olanı değiştirdiğimizde Apollo kullanılır hale geliyor....

tabii ki kopyaladıktan sonra telefonu kapatıp açın....

http://rapid$hare.com/files/93007318/hosts.zip

• iphone browser ı da ekleseydin güzel olurdu ^^
  • iphone browseride yazmış zaten görmedin galiba

ama dostum denedim olmadı bi eksiklik var sanıırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d_e_s_i_r_e -- 19 Şubat 2008; 2:45:13 >
  • Evet çalışmadı.
  • Dün gece yaptığımda bende çalıştı, 2-3 defa log off yaptım log in yaptım oldu... telefonu açtım kapadım gene oldu...

Sabah kalktığımda olmadı ve "Unable to Connect: Unable to authanticate" hatası verdi... gene 4-5 defa denedim hep aynı hata...

Aradan yarım saat geçti... gene log in oldum birileri ile konuşabildim... şimdi gene çalışmıyor... bakıncam bunları da çözecek bir formül olursa yazıcam gene...
  • cok aptal o program ya sacma sapan hatalar veriyor, baglanti saglayamiyor authenticate hatasi veriyor ..
  • açıkçası çok kullanışlı deil, hiç bir preferences yada options gibi bir ayarı yok, bilmediğin nick olursa karşındakine sen kimsin demekten başka çaren yok çünkü e-mail adresini falan soramıyorsun, dediğin gibi hata da veriyor... ama çözmek lazım :) tek bildiğim 3rd party application IM için...

tabii safariden beejive.com dan msn, google talk, vs... girmek daha kullanışlı...
  • microsoft ile aralari limoni galiba apple'in bu siralar mail de msn destegi felanda yok cunku gmail yahoo aol var sadece
  • Xphoid abi code.goole.com'daki Apollo destek sayfalarında da aynen senin bahsettiğin konudan bahsediliyordu. Oradada da bu apollo ya da sistem dosyalarına bir takım sunucular ekleyerek sorunun çözüleceğinden bahsediyordu
  • bu da zaten hosts dosyasına bir takım sunucular ekleyerek yapılmış bir çözüm... ama ne kadar sağlıklı tartışılıyor işte :)

dün gece çalışan program arada çalışmadı, sonra çalıştı... EDGE ile hiç çalışmadı sadece wi-fi da çalıştı falan filan...

bi ara sevindim çalıştırabildik die ama şimdi stabil olmadığını görüyorum...

içimi tek ferahlatan şey programın kendisinin çok kullanışlı olmaması... ;)
    büyük kayıp deil :)
  • Apollo IM kullanmaya gerek yok bence...forumda bir arkadaşımızın verdiği adres gayet geçerli ve kullanışlı.. safariden direkt olarak iphone.beejive.com adresini (başında http:// olmadan yazın)girin..ondan sonra ekranda + var ona tıklayıp telefona kısayol oluşturun ve msn-icq-skype falan filan neye istiyorsanız girin...Not: bu linki veren arkadaşa ayriyetten teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrerl -- 20 Şubat 2008; 8:17:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrerl

Apollo IM kullanmaya gerek yok bence...forumda bir arkadaşımızın verdiği adres gayet geçerli ve kullanışlı.. safariden direkt olarak iphone.beejive.com adresini (başında http:// olmadan yazın)girin..ondan sonra ekranda + var ona tıklayıp telefona kısayol oluşturun ve msn-icq-skype falan filan neye istiyorsanız girin...Not: bu linki veren arkadaşa ayriyetten teşekkür ederim

Hmmm... Sanirim o adresi de hem daha evvel hemde burda ben vermistim...:)) tesekkuru gene de uzerime alabilirim sanki =))
    ama bir duzeltme, beejive den skypeye girilmiyor, onun icin ayrica IM+ for Skype yi kullanmaniz lazim o da hem parali program hem de sonraki konusmalarda odemeli sistem (skype out kredi almak lazim)

• quote:

Orjinalden alıntı: emrerl

Apollo IM kullanmaya gerek yok bence...forumda bir arkadaşımızın verdiği adres gayet geçerli ve kullanışlı.. safariden direkt olarak iphone.beejive.com adresini (başında http:// olmadan yazın)girin..ondan sonra ekranda + var ona tıklayıp telefona kısayol oluşturun ve msn-icq-skype falan filan neye istiyorsanız girin...Not: bu linki veren arkadaşa ayriyetten teşekkür ederim

teşekkürler sağol tekrardan...;) altını çizdim falan filan die geçmişim die zaten söylediklerin falan filana girio :)

• verdiğin link çok başarılı teşşekürler dostm..
  • www.meebo.com

her sorununuzu çözer....
  • meebo yu tek geçerim her derde deva...
  • meebo'da türkçe karakterlerde problem oluyor ...
  • Ya Apollo'nun sitesinde baya bir havalıca anlatmışlar da bence çok fıs bir şey :) Destek sitesinde o kadar çok problem çeşidi var ki...
  • teskkurler xephoıd bende apolloyu kullanıyordum apollonun canı chenneme
  • meebo yuda kullanmıs birisi olarak söylüyorum beejivenin yanından bile geçemez.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.