Şimdi Ara

Apk , Uygulama Vb.Vb. Yazma Yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar kolay gelsin. Apk Uzantılı Olarak Oyun Yazmak İstiyorum Birden Olmucak Biliyorum
    Ama Bi Yerden Başlamak Lazım Ve Nerden Başlıcağımı Bilmiyorum Bilgileri Çabuk Kaparım Çabuk Ögrenirim Bu Konuda
    Sizden Yardım İstiyorum . Hiç Bilgim Yok Hangi Programları Kullanmalıyım Nelere Dikkat Etmeliyim Yardımcı
    Olursanız Cok Memnun Kalırım Teşekkürler.

• Ben de istiyorum.bilen arkadaslar yardimci olabilir mi?nerden nasil baslamaliyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle her kelimenin baş harfini büyük yapmaktan vazgeç bu senin çocuk olduğunu gösterir ve itici yapar.

İkinci olarak her hangi bir programlama dili öğrenmeye başlıyabilirsin
    Bu soruları buraya yazıcağına Google yazsan daha hızlı cevap alırdın.
  • Androide uygulama yapacaksanız java ve javanın android üzerindeki kullanımını öğrenmeniz gerekiyor(android tutorial/dersleri)
    Doğrudan oyun yapmak istiyorsanız (3 boyutlu veya 2 boyutlu ama gelişmiş) java sizi kesmeyebilir, c++ ile oyun yapmanız da zor olacağına(yeni başlıyormuşsunuz) göre en iyisi unity derslerine başlamanız.
  • Unity.
  • Artık çoğu Android oyunu hatta pc oyunu Unity oyun motoru kullanıyor sizde bu sistemi öğrenip üstüne oyun yapmanız daha kolay

• Mobil oyun dedik mi java ve unity sebebi ile c# akla gelir ama bunlar programlamagi daha ilj defa ogrenecek biri icin fazla agir diller. Once yurumeyi ogrenmeli sonra triatlon a katılmalı.

Dolayisi ile önce bir programlama ilr düşünmeyi algortitma kurmayı ogren. Acikakademi.com dan veya dr deki bir kitaptan başlayabilirsin. Hangi dil ile basladigin cok farketmez ama eğer, javascript (java ile javascript ayri seyler biri car digeri carpet) veya python guzel tercihler belki ruby. Nereden öğrenirim dersen dr.com.tr de bir suru kitap var

• Merhaba,

Açık akademinin eğitimleri var. Sıfırdan başlıyorlar anlatımlara. Başlangıç için ideal olacağını düşünüyorum.
    Link paylaşmak yasak mı bilmiyorum o yüzden açıkakademi unity diye aratabilirsin.

Kolay gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.