Şimdi Ara

Apış Arası kokusu ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
222.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Pudra işe yaramadı... Yarın gidip bu kremi alıcağım ins. Duzelir... aslında cildiye gitmek gerekir simdi gidip gostermek ne bilim boyle bi garip kararsız kaldım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kralrep -- 10 Haziran 2015; 1:04:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    Vallahi ben de bir çözüm bulamadım

• Bende bu dertten muzdarip oldum sürekli bi terleme ve ısınma ile beraber kötü koku oluşmaya basladi ve kendi çözümümü urettim
    1 beden temizligine dikkat et abuk subuk sampuanlar kullanma zeytin yağlı sabun kullan bi donem
    2 kuru temiz ve pamuklu iç çamaşır
    Son olarak butefin krem her akşam yatarken sağ ve sol araya sür rahatlığı goreceksin saglicakla kal geçmiş olsun

• çok eskiden bende yaşadım bu sorunu, temiz bir leğene ılık yakmayacak derecede suyu ağzına kadar doldurup 2 kapak antiseptik batticon döküp karıştırın sabah akşam 15 şer dakika oturun sonra kurulanın, bir hafta kadar yapmıştım benim şikayetimi geçirdiydi, bir daha da olmadı..

not: oturulacak leğen geniş büyük olmalı içine oturduğunuzda su kasıklarınızın her tarafını örtmeli
  • Lwd kullanıcısına yanıt
    Ben eczanelerde satılan maxim diye bişey var.onu sürdüm.
    orayı kuruttu ve iyi geldi.ama biraz pahalı.bide tibbi açıdan zararlımıdır bilmiyorum.
    Bide bazı zamanlar tentirdiyot sürüyorum.Bütünmesele orayı kuru tutabilmek.
    son zamanlarda popo aralarıda terliyor ve kıpkırmızı oluyor.Tabi esas çözüm kilo verebilmek lazım.
    bunlar dışında bir çözüm bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hcgi -- 31 Mart 2016; 10:24:58 >
  • Bende normalde bu tarz koku vs hiç olmazdı ama diz kırığı dolayısıyla 3 ay boyunca sadece haftada 1 oturarak duş alabildim. Her gün fizik tedaviye gittiğim için bu bölgeleri kolonyalı mendille silerek temizledim. Bir de yatmaktan kilo alınca burada koku ve ıslaklık oluşmaya başladı.

Kolonyalı mendille silmeyin arkadaşlar. Silerseniz de bunların organik bebek için olanları var onları tercih edin. Bim'de vs satılanlar çok kokulu ve kimyasal içeriyor bölgeyi tahriş ediyor.

Biraz yürümeye başlayınca tekrar her gün duş olayına geri döndüm, bölgeyi temiz tutmaya özen gösteriyorum şu an %90 azaldı.

• kendi tecrübelerime göre kıllar alındıktan sonra oluşan bir koku bu sorunu yaşayan arkadaşlara öncelikle sıkı ve lastikli boxer giymemesini ve her hafta kıllarını alıyor ise bir hafta geciktirsin ve farkı görsün gercekten sosyal hayatı etkileyen rahatsız edici bir sorun bende yaşardım sonrasında kıllar alınınca olduğunu fark ettim ve normalde duştan çıktıktan 2-3 saat sonrasında bu koku oluşuyorsa artık 2 gün peşpeşe duşa girmesem bile sprun olmuyor bu arada kil almayi birakmadim tabii cuma günleri halloluyor

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.